Jeśli chcesz sciągnij audio lub odsłuchaj. „ KLIKNIJ TUTAJ „

Na czym polega Życie Wieczne!
Już od początku zaskoczy cię mój przekaz, że życie na Ziemi nie stworzył nasz Ojciec Stworzyciel, a stworzyli go diabelscy zwyrodnialcy, przez których zagubione Dusze, czyli Świadomości po wybuchu Matki Planety zostali podstępnie zwabione, by diabelski zwyrodnialec mógł spełnić swoje marzenia.
Zwyrodnialcami nazywam osoby, które są określeni w Biblii diabłami, szatanami co w tłumaczeniu na język polski oznacza; zwyrodniali przeciwnicy naszego Ojca Stworzyciela i Jego Jednorodzonego Syna!
Na innych moich stronach internetowych bardziej szczegółowo opisuję kim oni są!
Zły diabelski zwyrodnialec, syn zatracenia stworzył na Ziemi śmiertelne życie, którego na Planecie Matce nie znano!
Zwyrodnialec zniewolił synów naszego Stwórcy oraz niezliczonej ogromnej liczby usługujących Aniołów z Planety Matki wcielając ich Dusze, Świadomości w postaci niezliczonych ilości wymyślony przez zwyrodnialca potwornych organizmów. Stworzył to wszystko, by cieszyć się wiecznym zabijaniem i morderczymi walkami, pożerających się na wzajem wszelkich organizmów, które do tej pory również egzystują na ziemskiej planecie.
Ten horror trwa do dzisiaj, ale Stwórca z Umiłowanym Synem chce nasz uwolnić od tej udręki!

Łukasza rozdział 19 werset 10
Przyszedł bowiem Syn Człowieczy, aby szukać i zbawić to, co zginęło.

Ewangelia Łukasza rozdział 15 werset 32, Biblia Tysiąclecia.
A trzeba się weselić i cieszyć z tego, że ten brat twój był umarły, a znów ożył, zaginął a odnalazł się.

Na tym portalu dowiesz się o wielu makabrycznych zdarzeń jakie się wydarzyły od miliardów lat. Informacje te zsumują się do wyjawienia niesamowitej prawdy, która wyjaśni nam dogłębnie, że świat na którym żyjemy nie stworzył Ojciec Stworzyciel, a stworzył go diabelski zwyrodnialec i jego wredni kolesie, którzy oszukiwali naszego Ojca Stworzyciela i Jego Jednorodzonego Syna.
W dalszych informacjach w krótkim zarysie wydarzeń zrozumiesz jacy oszołomy stworzyli nam takie bestialskie życie, fatalne organizmy i ten ogromny chaos przez który teraz cierpimy.
Widząc jakie nieprzyjemne listy otrzymuję, poważnie zastanawiałem się czy w ogóle pisać szczegółowo o pewnych wydarzeniach, które stały się przed miliardami lat.
Zrozumiałem skąd biorą się moje otrzymywane informacje gdy zajrzałem do kodów biblijnych, które mi wyjaśniły jak to się dzieje. Ale czy ta poniższa biblijna informacja powstrzyma proces niepotrzebnego krytykowania mnie?

Ewangelia Jana rozdział 14 werset 4.
Lecz Pocieszyciel, Duch Święty, którego Ojciec pośle w imieniu moim, nauczy was wszystkiego i przypomni wam wszystko, co wam powiedziałem.

Nie chodzi mi o to by na siłę kogoś przekonać, ale każda osoba, która żyje, wykonuje jakieś czynności, zjada coś i zajmuje się jakąś pracą, nie zdając sobie sprawy z tego co robi, po prostu żyje.
Osobiście konstruuję w wolnych chwilach elektryczne jednoślady, jest to moja pasja. Od czasu do czas otrzymuje takie wspaniałe wiadomości, które wyłaniają się z mojej pamięci. Spisuję je i się nad tym nie zastanawiam jak to się dzieje, ale się dzieje.
Mino to aż mi korci by przekazać wam ciekawą informacje a zarazem okropnie makabryczną.
Mam w pewnym sensie pewność, że żyłem w czasie, kiedy wykonywał swą misję Jezus Chrystus. Być może byłem słuchaczem jego nauk, które niewątpliwie dotyczyły przeszłości sprzed miliardów, miliardów lat, a także przyszłości wydarzeń jakie przyjdą na świat.
Gdy Jezus nauczał padało mnóstwo dziwnych pytań jak na przykład; Skąd się wzięło tak mnóstwo odmian owadów, chrząszczy i różnych drobnoustrojów. Właśnie ten temat przykleił mi się do mojej świadomości i jak to się mówi przespałem się z nim. Jak zwykle otrzymałem odpowiedź choć wygląda ona naprawdę brutalnie.
Wprawdzie nie wiem jeszcze jakim cudem przed miliardami lat na Ziemię dostało się takie mnóstwo Dusz, które nazywam Świadomościami, które straciły ciała materialne z powodu śmierci Matki Planety. Byli to tak zwani aniołowie, których była ogromna ilość potrzebna do pielęgnacji Matki Planety na której musiała panować absolutna czystość. Czy Dusze te były zwiedzone, czy też widząc rozwinięte życie na Ziemi same przywędrowały?
Zwyrodnialcy widząc, że taka inwazja ochotników na cielesne życie z powodu braku wyżywienia zagrażała ich planom w zabawę życia i śmierci!
Masowo wymyślali owady, mikro zwierzęta chrząszcze takie, które nie potrzebowały nadmiernego wyżywienia. Większość pożerała się nawzajem i zwyrodnialcy mieli, jak to się mówi kłopot z głowy. Teraz mieszkańcy Ziemi muszą cierpieć z powodu tak makabrycznych poczynań zwyrodnialców, a przy tym cierpią Dusze – Świadomości uwięzione w tych makabrycznych stworzeniach.
Zwróć uwagę że w przeszłości zawsze zwyrodniały diabeł wpędzał ludzkość w jakieś wojny, by zredukować ilość ludzi na Ziemi. Odkąd zwyciężył nasz Stwórca i Jego Umiłowany Syn w Ciele Człowieczym Jezusie Chrystusie na Ziemi jest coraz więcej ludzi i jako tako z wyżywieniem dajemy sobie radę!

Świat niewątpliwie skończy się z powodu wadliwego klimatu, braków surowców i wielu innych problemów, a może nawet od zaraźliwego wirusa nad którym pracują, by go odkryć zwyrodniali naukowcy. Na potrzeby wojska zwyrodniałe rządy bez przerwy wytężają wszelkie wysiłki by pokonać w uzbrojeniu swoich przeciwników!
Zwyrodnialcy stwarzając życie na Ziemi w podłym stylu nie brali pod uwagę, że życie w obecnej formie nie ma żadnej przyszłości i musi kiedyś nadejść koniec świata.
Obecnie Ojciec Stworzyciel i Jego Umiłowany Syn dzięki poświęceniu siebie, będąc w Ciele Jezusa Chrystusa zaoferowali pomoc każdej osobie, która zdeklaruje się indywidualnie ją przyjąć. Od Ciebie zależy Twoja decyzja na którą być może tylko teraz masz szansę, by ją podjąć.
Pamiętaj! Jesteś Osobą Duchową i Twoja Świadomość od miliardów, miliardów lat żyje wiecznie. Przez ten niewyobrażalny czas Twoja Duchowa Świadomość bardzo wycierpiała i przykro, by było gdyby znowu stanęła w obliczu ogromnych tragedii, które muszą się dokonać czy tego ktoś chce czy nie!
Zaznaczam! Nie jestem naukowcem ani archeologiem więc nie mógłbym prawidłowo poukładać historię prehistorycznych zdarzeń i ukazać właściwą kolejność faktów wydarzeń jak również kataklizmów gdzie unicestwiono dinozaury, zatopiono gigantów i zrobiono mnóstwo innych nieszczęść stworzonych przez zwyrodnialców. Nikt nie jest w stanie szczegółowo tego opisać! O tym wszystkim się dowiemy gdy będziemy mieli szansę dostać się do Królestwa naszego Stwórcy i w tamtejszych uczelniach poznamy Prawdę i wszelkie tajemnice!
Każda osoba indywidualnie zna w jakimś zakresie historię naszej ziemskiej planety, więc sama może w swojej wyobraźni stworzyć własny obraz tych tragicznych i tajemniczych wydarzeń.
Moim zadaniem jest pobudzenia pewnych logicznych faktów  zaistniałych wydarzeń, kierując się tym, że musiało mieć początek. Innego wytłumaczenia nie ma, gdyż oprócz naszego Stwórcy wszystko co się pojawiło i zaistniało ma zawsze jakiś swój początek!

Dla ludzkości została wymyślona przez naszego Stwórcę Energia, przemieniająca krew i wodę w ciele człowieka dając Życie Wieczne. Zapewne ten cud jest najnowszym dziełem naszego Ojca Stworzyciela i Jego Umiłowanego Jednorodzonego Syna!
Energia Wiecznego Życia stała się uniwersalną dla osób żyjących w Wiecznych Ciałach, by mogli się spotykać z różnymi mieszkańcami innych planet nie narażając się na jakieś niebezpieczeństwa lub choroby. Po przemianie krwi i wody w Energie Wiecznego Życia ludzie nie będą mieli problemów odwiedzać również Królestwo naszego Stwórcy w którym jest ogromne natężenie astralnej Energi, która jest niebezpieczna dla innych istot żyjących we wszechświecie!

Być może z niedowierzaniem przyjmiesz fakt o istnieniu matki planety i jej niewyobrażalna wielkość przytłoczy Cię. Mnie też wydawało mi się że takie myśli niedorzeczne przychodziły do mnie. Nie mogłem sobie wyobrazić sobie skąd Stwórca miał taki wspaniały pomysł, by stworzyć żywą istotę, która stała się planetą do życia dla Jego dzieci. Być może był to pierwszy projekt naszego Stwórcy, jako pierwszy organizm we wszechświecie. Zapewne mógł być pierwszym projektem doświadczalnym w którym nie dano określenia jej wielkości wzrostu i dlatego planeta matka rozrosła się do gigantycznych rozmiarów. Jednak w czasie kiedy żyła, była mieszkaniem dla naszych Duchowych Świadomości, ubrane w ciała podobne do jej organizmu, które nasz Stwórca ze swoim Jednorodzonym Synem  Stworzył!

Zbłąkane Dusze czyli nasze Świadomości po tragicznym wybuchu planety matki  błąkały się przez miliardy, miliardów lat. Były łatwym łupem dla zwyrodniałego diabła i jego kompanów! Pamiętając wspaniałe życie na planecie matce zwiedzone Świadomości bardzo tęskniły za poprzednim życiem. Łatwo uległy namowom na życie fizyczne w wymyślonych przez zwyrodnialców bestialskich organizmach!
W między czasie budował nowe Królestwo nasz Prawdziwy Ojciec Stworzyciel, tym razem oparte nie na wodzie i krwi. Stwórca stworzył ciała na bazie żywej Energi, która z powodu ogromnej mocy i ogromnej inteligencji nie pozwoli nikomu więcej manipulować w swoich kodach genetycznych. W Ciała Astralne są wcielone ocalone Dusze, czyli Świadomości  mieszkające w Królestwie Ojca Stworzyciela.
Być może zwyrodnialcy przewrotnie wykorzystali czas kiedy powstawało Królestwo naszego Stwórcy. Mając doświadczenie kiedy żyli na matce planecie w budowaniu organizmów w systemie wody i krwi, byli bardzo już zaawansowani w stwarzaniu tych okropieństw, które w ogromnych ilościach przetrwały do naszych czasów.
Jednak w jakiś sposób zwyrodnialcy uzyskali dostęp do nowego Królestwa naszego Stwórcy. Być może dlatego mieli dostęp do nowego Królestwa naszego Stwórcy, gdyż dla zamydlenia swoich błędów tłumaczyli się, że mieli na uwadze pomóc zbłąkanym Duszom czyli naszym Świadomościom. Wcielając nas w te okropieństwa jakie mamy na Ziemi niby szukali rozwiązania na tymczasowe życie, a niefortunnie wymknęły im się spod kontroli różne organizmy, które stały się bestiami.
Dopiero przez fakt ukrzyżowania naszego Stwórcy i Jego Umiłowanego Syna, zwyrodnialcy ukazali swój wredny i bez miłosierny charakter, ostatecznie wydając sami na siebie wyrok.
Diabelski zwyrodnialec i jego kompany zostali osądzeni i czekają na wyrok, a póki co otrzymali absolutny zakaz zbliżania się do Królestwa naszego Stwórcy!
Naczelny diabelski zwyrodnialec uprosił Niebiosa, by pozwolono mu przesiać wszystkich jak pszenicę przez co załatwia swoje porachunki gnębiąc i zabijając tych co są przeciwko niemu. Oskarża dniem i nocą tych, którzy przed milionami lat ujawnili jego podły charakter.

Ewangelia Łukasza 22 wersety 31, 32.
Szymonie, Szymonie, oto szatan domagał się, żeby was przesiać jak pszenicę;
ale Ja prosiłem za tobą, żeby nie ustała twoja wiara. Ty ze swej strony utwierdzaj twoich braci.

Zwyrodnialec, diabelski syn zatracenia zwiódł wszelkie Duchowe Świadomości, które błąkały się po całym wszechświecie. Straciły Matkę Planetę, która z powodu niskich temperatur jakie panują w kosmosie rozerwała się na kawałki. Zwyrodniały diabeł dokładnie znał genetykę budowy żywych komórek które łatwo modyfikował stwarzając koszmarne potwory i zabójcze zwierzęta wcielając je w swoje Duchowe ofiary. Zniewolone Świadomości, którym obiecał piękne życie oszukał! Dał im cudowne życie w nowych formach makabrycznych zwierząt, które stworzył dla siebie świat śmiertelnej rozrywki. Świadomości po jakimś czasie jeszcze bardziej zwyrodniały. Wcielenie w makabryczne stworzenia mające  kody, które nakazywały im po śmierci ponownie powrotu do podobnych makabrycznych bestii! Wcielały się ponownie w takie samo potomstwo, albo jeszcze gorsze! Trwało to przez miliardy, miliardów lat!
Inne stworzenia, które ewaluowały do łagodniejszych organizmów nie mogły dłużej wytrzymać morderczego zniewolenia, będąc w głębinach oceanów i mórz, szukały innych miejsc do życia. Odłączyć się od tego morderczego koszmaru starając zaadaptować swoje życie na lądzie! Wychodząc z głębin morskich szukały schronienia na zdemolowanej przez zwyrodnialców Ziemi, ale i tam dostrzegli je diabelskie bestie, urządzając z nich widowisko morderczych walk, gdzie w niektórych krajach trwa to, do dzisiaj!
Myślę, że we wszystkich organizmach są Dusze, Świadomości zrodzone w początkowych czasach, kiedy żyła Planeta Matka! Te Duchowe Świadomości były opiekuńczymi Aniołami naszej Matki Planety.
Dlaczego tak myślę, że w stworzeniach i zwierzętach są Dusze czyli inteligentne Świadomości?
Gdy tak rozważałem przypomniały mi się fakty pokazywane przez telewizję jak przy pomocy chloroformu usypiano psy, konie lub inne zwierzęta. Zrozumiałem, że one traciły Świadomość i ich ciało podobnie jak człowieka leżało w komie, oczekując na śmierć lub powrotu ich Duszy, czyli Świadomości. Patrząc na jakiekolwiek zwierze można łatwo zobaczyć, że kieruje się ono  swoją Świadomością w podejmowaniu jakiś decyzji. Ich Świadomość jest uzależniona od inteligencji cielesnego mózgu. Podobnie jest z ludźmi, który według szlachetności mózgu są bardziej oczyszczeni jedni od drugich!
Gdy jakieś stworzenie umiera z powodu choroby lub starości zachowuje się podobnie jak człowiek. Gdy było młode było bardzo żwawe a czasem agresywne. Umierając zupełnie zobojętnieje, jak by wiedziało, że to jego koniec, by coś starać się zrozumieć swoją sytułację ale śmierć przerywa jego rozważanie nad całym jego życiem. Ta wielka tajemnica zwierzęcego życia sugeruje moją wyobraźnię, że według każdego gatunku zwyrodnialec wszczepił w ich ciało blokadę inteligencji! Chodziło o to, by zachowywali się agresywnie lub odwrotnie tak jak zakodował ich bandycki zwyrodnialec! Dlatego bardzo trudno jest zapanować nad Świadomością Duchową człowieka, skoro w poprzednim wcieleniu był agresywnym zwierzęciem!
Od razu przyszło mi na myśl, że z jakiegoś powodu w krajach ucywilizowanych zniesiono karę śmierci, która mogłaby przerwać proces uszlachetnienia skazanego delikwenta na bardzo, bardzo długi czas. Zniesiona kara śmierci na pewno była natchniona Duchem naszego Stwórcy, który preferuje wieczne życie i tylko wieczne życie w wiecznym nie przemijającym szczęściu, rozkoszując się nim bezgranicznie!
Mam wrażenie że w tworzeniu biblijnej Apokalipsy maczał swój palec diabelski zwyrodnialec, który ze swej pychy zapowiedział proroctwa z dużym wyprzedzeniem, które według jego sprytu ciągle spełniają się. W Apokalipsie jest pewien informacyjny wątek, który w wyobraźni na sposób rozkodowania można przyjąć, że kiedyś z morza i wody wyjdą wszelkie Duchowe Świadomości które są wcielone w różne wodne stworzenia.
Diabelski zwyrodnialec udający tatusia stwórcę omamił zbłąkane Duchowe Świadomości, które pozwalały na jego eksperymenty, wcielając się w różne okropne wodne organizmy. Być może zapewniał im, że przez reinkarnację będą rodzić się w coraz to inne stworzeniach aż do człowieka, którego zakodował jak kukłę, która musiała wierzyć w jego religijne brednie.
Dla zwyrodnialca zbłąkane Duchowe Świadomości był jedyną okazją, by jego zwierzyniec dobrze działał. Bez Duchowych Świadomości niestety jego teatr stworzonych organizmów byłyby jak tylko ciała żyjące w komie!
Jak widać, giną różne gatunki zwierząt bezpowrotnie. Diabelski zwyrodnialec za wszelką cenę chce opóźnić ginące gatunki zwierząt wpływając na ludzi aby je oszczędzali!
Chce aby zwiedzone wszelkie Duchowe Świadomości, nie uszlachetniły się które zwyrodnialec uwięził ich w różnych stworzeniach. Za wszelką cenę chce jak najdłużej  zachować zagrożone gatunki przy życiu choć wie, że wcześniej czy później znikną one z ziemskiej planety! W ten sposób sądzi, że spowalnia nastanie sądu ostatecznego na którym otrzyma wyrok i karę za wszelkie jego przestępstwa!
Ziemia powoli staje się nie przydatna do życia, chyba że powstanie na niej życie w ciałach bez wody i krwi a zastąpi je Energia stworzona przez naszego Stwórcę specjalnie przygotowana dla ziemskich ciał, które już więcej nie będą cierpiały!

Wiem, że myślicie że to co piszę o matce planecie jest głupie i nielogiczne. W takim razie wytłumaczcie mi, że pewne sensowne informacje z Biblii i wypowiedzi wielu szlachetnych ludzi mówią że, Stwórca jest Ojcem Stworzycielem wszelkiego Życia! Skoro jest Stwórcą Życia to chyba nie myślicie, że stworzył życie tylko dlatego, by potem bez żadnego miłosierdzia je zabijać! Stwórca w Jezusie Chrystusie wyraźnie pokazał swój absolutnie czysty charakter wypowiadając się w Biblii, że z powodu jego misji nikt nie zginął oprócz Judasza, który na własne życzenie sam sobie odebrał życie.
Śmierć zaistniała przez diabelskiego zwyrodnialca i jego kompanów, gdyż w takim śmiertelnym życiu na ziemskiej planecie się zakochali!
Następnym logicznym myśleniem jest takie, że pierwsza planeta musiała być niewątpliwie żywą, a nie gruzowiskiem różnych minerałów, być może jak są obecnie wszystkie planety w całym wszechświecie.
Oprócz słońca i innych słońc, jeśli w ogóle istnieją, wszystkie planety są w stanie chaosu materialnego. Ich materia pod mikroskopem wygląda na żywą, ale zakodowaną strukturą jakimi były już nie są. Wprawdzie struktury atomów, które według szybkości poruszania się oraz mocy grawitacyjnych stwarza charakter minerału i w systemie atomowym żyją, lecz ich dawne zakodowane funkcje poszczególnych organów zanikły. Podobnie dzieje się z ciałem człowieka, gdzie po milionów lat powstaje tak wielki chaos atomów, że nabywają cech minerałów i różnych metali. Żeby przyspieszyć ten proces ziemscy zwyrodniali pomysłodawcy, umarłego dziadka skremowane prochy tak skompresowali, aż stały się szlachetnym kamieniem, który potem osadzili w pierścionku. Teraz dla biznesowej reklamy  super pomysłodawcy promują super biznes! Noszą swoich przodków jako skompresowany brylant w pierścionku ciesząc się swoją głupotą!
Następne skojarzenie, może trochę hipotetyczne, ale wszystko cokolwiek zostaje poczęte, zaczyna się od żywej malutkiej komórki. Szczególnie chodzi o organizmy zaczynające się od niewidzialnej małej komórki, która pomnażając się stwarza słonia, wieloryba czy choćby człowieka. Zatem pierwsza planeta matka zaczęła się od żywej niewidocznej odrobiny i rozrosła się przez miliardy, miliardów lat powiększając się do ogromnych wymiarów o niewyobrażalnej wielkości. Nie jesteśmy w stanie wyobrazić sobie jaka była naprawdę! Jej objętość była co najmniej taka jak wszystkie obecne planety wziąwszy do kupy, które istnieją w całym wszechświecie! Konkretnie mówiąc szczątki planety matki stały się materią wszelkich planet, gdzie na jej skamieniałych szczątkach stworzyły się inne o wiele mniejsze. Na nich włączając naszą Ziemią, zbłąkane Duchowe Świadomości uwiły sobie tymczasowe mieszkania!
Nawet nie jesteście sobie w stanie uzmysłowić, że nasza Świadomość inaczej mówiąc Dusza jest tak malutka i niewidoczna, że na łebku szpilki zmieściłyby się ich tysiące. Zatem jak można sobie wytłumaczyć, że takie maleńkie coś pisze do was takie mądrości a Wy albo pukacie się w głowę myśląc, że zwariowałem albo  jesteście przekonani, że napisał to demon. Przepraszam Was serdecznie, gdyż i ja o samym sobie kiedyś tak pomyślałem, kiedy zaczęło się to wszystko gromadzić w mojej głowie.  Jednak we wszystko to uwierzyłem bo jest Prawdą!
Zdaję sobie sprawę, że trudno jest uwierzyć w to co piszę i ja to rozumiem. W końcu pisze to wszystko moja osoba, czyli zwykły człowiek. Tymczasem otrzymuję ten przekaz nie od człowieka tylko od kogoś nie z tego świata!
Przyjmijcie jednak logiczną zasadę, że wielkość nie czyni nikogo doskonałym, a początek odrobiny tej Mądrości, która tę wielkość stworzyła jest najważniejsza. Nie mózg ludzki jest przepełniony Inteligencją i Energią Mądrości lecz ta niewidzialna Odrobina, gdyż ewaluowała od Dawcy Mądrości, który ją zakodował w formie Wiecznego Życia.
Przykro jest patrzeć jak mikroskopijna Świadomość, skopiowana od Świadomości naszego Stwórcy, została zanieczyszczona i stłamszona w zwyrodniałym politycznym przywódcy. Panoszący się jak to się mówi zwyrodniały polityk, bezmózgowiec, zachowuje się jak wielki dyktator, a jest zwykłym bandytą i oszustem. Czasami podszywa się za fanatycznego wyznawcę jakiejś fałszywej religij, by być dla innych zwyrodnialców bogiem i panem życia i śmierci!
Wszelkim uwięzionym Duszą czyli Świadomościom zwyrodnialcy wszczepili w ludzkie ciała  kod ogromnego pociągu seksualnego! Do tej pory wiele kobiet i mężczyzn cierpi z tego powodu. Stali się oni seksualnymi gwałcicielami, mordercami i zboczeńcami! Znaleźli się w wielu różnych makabrycznych sytuacjach, stając się zwyrodniałymi kryminalistami!
Ludzkość zachowuje się jak żywe trupy, ponieważ wszczepiono im kod śmierci, gdzie umierają co noc, by wyczyścić im jakąkolwiek pamięć z poprzedniego dnia, by przypadkiem nie odkryli Prawdy. Całe życie na Ziemi to istny obłęd stworzony przez diabelskich zwyrodnialców.
Nieustanne rodzenie się i umieranie to zabawa dla zwyrodniałego Mojżesza, który cieszy się ze swojej obłudy i różnych kłamstw. Ci którzy wierzą w niego nie zdają sobie sprawy, że takie życie zakodował im ich kochany fałszywy bóg, zwyrodniały brat, udający stwórcę, czyli zwyrodniały diabeł, syn zatracenia, nasz brat a niestety dziecko Prawdziwego naszego Ojca Stworzyciela!
Być może zwyrodnialec ma swojemu Stwórcy na wzgardzie, że Ojciec nasz dał mu Wieczne Duchowe Życie i że przez miliardy lat musi się męczyć! Prawdopodobnie zwyrodnialec ma pretensje do naszego Ojca Stworzyciela za to, że go stworzył i wtajemniczył w sprawy Niebiańskie. W ten sposób szantażuje Niebiosa domagając się by, został na Ziemi fałszywym tatusiem. Chce być wiecznym ziemskim władcą, gdyż to on i jego zwyrodniali poddani stworzyli takie genialne, cudowne śmiertelnie wredne życie na Ziemi!
Czy nie spotykamy często w naszym życiu osoby, które pomstują za to że muszą żyć i męczyć się obwiniając za to naszego Stwórcę! Pomstują, że nie potrzebnie się urodzili! Są tacy, którzy wielokrotnie w transie alkoholicznym biedują, że niepotrzebnie istnieją na tym świecie.
Mam takiego szwagra, gdzie zwyrodnialec prześladuje całą swoją rodzinę. Jest ateistą i nałogowym alkoholikiem. Robi każdego dnia awantury prześladując żonę i swego syna!
Ludzkość nie zdaje sobie sprawy że jedyna szansa, to już teraz narodzić się duchowo na nowo aby w ponownym życiu stopniowo odchodzić od zwierzęcych nawyków stając się czystym, by doznać przemiany swego ciała ziemskiego w Astralne i żyć w nowym systemie przyłączając się do Nowego Królestwa naszego Ojca Stworzyciela.
Zwyrodnialcy za wszelką cenę walczą, by nie dopuścić do zbawienia kogokolwiek wszczepiając zwyrodniałe kody. Każąc swoim zwiedzonym ofiarom używać różne narkotyczne substancje i alkohole po których stajemy się  zwyrodnialcami, mordercami i aby w takim stanie nie być Zbawionym!
Wszelkie organizmy i ciała istot inteligentnych na Ziemi to wymysł zbłąkanego zwyrodnialca, który zakochał się w śmierci i we wszelkich zniszczeniach.
Wszystko co w trudzie i mękach zbudowała ludzkość zwyrodnialec niszczył, bo mu się szybko nudziły. Teraz jeszcze bardziej nienawidzi człowieka, gdyż ma w sobie więcej miłości  i miłosierdzia, czego zwyrodnialec nie ma! Zatracił na zawsze jakąkolwiek miłość, szlachetność, i miłosierdzie i już nigdy więcej tego nie będzie miał.

Naczelny diabelski zwyrodnialec, władca Ziemi w pewnym czasie stracił kontrolę nad swoimi zwyrodniałymi aniołami, którzy wbrew jego woli współżyli seksualnie z ludzkimi kobietami.
Z biblijnych informacji wiemy, że zwyrodnialcom ludzkie kobiety rodziły olbrzymów, których nazywamy gigantami. Diabelski zwyrodnialec się wkurzył i spowodował ogromny potop i utopił bydlaków a wraz z nimi ogromną ilość niewinnych ludzi.
Chyba nie myślisz, że potop spowodował nasz Stwórca i że to z Królestwa naszego Stwórcy schodzili na Ziemie, by zabawić się z kobietami?
Zwyrodnialcy egzystując w Królestwie naszego Stwórcy na Planecie Matce przez miliony lat nabywali naukę z dziedzin genetycznych, astronomicznych i innych pojęć naukowych. Czy dzisiaj jest inaczej? Ile zwyrodnialców w naszej cywilizacji bawi się w boga tworząc genetycznie organizmy, potwory, zarazki, bakterie a nawet są wstanie planować tornada i tragiczną pogodę, by niszczyć w ten sposób swoich wrogów.
O dziwo są w naszej cywilizacji religie, wyznawcy zwyrodniałego szatana! Oni wiedzą, że to on stworzył diabelskie życie na Ziemi.
Niektórzy żyją w cielesnych bestiach, które są oznaczone tajemniczą liczbą 666.
Szukaj w Apokalipsie, Objawieniu Jana, a znajdziesz na ten temat wiele wyjaśnień.
Sataniści wielbiciele zwyrodniałego diabła, marzą, by zwyrodnialec stał się znowu ich  tatusiem. Wcale się z tym nie kryją! Oni nie kłaniają się przed obrazem czarnej madonny, nie wierzą w Hare Kryszne, ani żadną religię, kościół lub sektę. Ich wredny tatuś chroni ich od takich głupich ideologii. Mimo, że grozi im niebezpieczeństwo od swego fałszywego tatusia wierzą nieświadomie w przeklętego zwyrodniałego swego brata, który jako fałszywy tatuś w zemście, za to że kiedyś rozwalili jego królestwo chce im odpłacić za ich przestępstwa. Choć już tego nie pamiętają, jak będąc w pełni zwyrodnialcami zapładniali ziemskie kobiety, przez co ujawnili Niebiosom bestialskie czyny naczelnego ich wodza, tatusia. Nie zdają sobie sprawy, że ich zwyrodniały tatuś z zemsty zawiedzie ich również za sobą na wieczne zatracenie!
Zwyrodnialec ciągle szuka zemsty aby wyładować swą złość na kimkolwiek! Chce się zemścić według niego na swoich zwyrodniałych zdrajcach, którzy byli mu nieposłuszni gdzie z kobietami ziemskimi mieli dzieci. Jak późniejszy protoplasta Hitler, rasista uważał tylko za swoje dzieci tamtejszych zwyrodnialców. 
Zwyrodniały przeciwnik naszego Stwórcy uprosił Niebiosa, by pozwolono mu przesiać wszystkich jak pszenicę, myśląc że w ten sposób oczyści się z okropnych zarzutów jakie ma przygotowane na sąd ostateczny!

Według naukowców Ziemia naprawdę kiedyś była przepięknym rajem. Na sklepieniu nieba była chroniona barierą grawitacji odśrodkowej. Woda na sklepieniu niebieskim była zmarzliną dając krystaliczny przepiękny widok. Sklepienie utrzymywało się według ustalonej prędkości Ziemi żeby mogło w takim stanie istnieć.
Zwyrodniały tatuś chcąc się pozbyć dowodów jak krwiożerczych dinozaurów, zwyrodniałych gigantów zapłodnionych przez zwyrodniałych aniołów w jakiś sposób spowolnił obroty Ziemi. Cała masa zamarzniętej wody w kilku chwilach znalazła się na Ziemi stwarzając okropnie wielkie wąwozy i okropny potop. Wynika z tego, że towarzystwo zwyrodniałego tatusia też mogło  przypadkowo na zawsze utracić niebiańskie ciała. W tym przeklętym potopie zginęło również miliardy niewinnych istot.
Dowodem tego tragicznego wydarzenia są w wielu punktach Ziemi ogromne wąwozy, które mogła uczynić spadająca z nieba zmarzlina wodna. Innego wytłumaczenia nie ma!
Mógłby dalej i dalej ciągnąć opisując te różne wydarzenia, ale jak to się mówi temat jest jak rzeka, która nie ma końca.
Przejdźmy do konkretnego tematu, by zapoznać się ze wspaniałą propozycją naszego Ojca Stworzyciela i Jego Jednorodzonego Syna! Trzeba w jasny sposób wytłumaczyć na czym polega Życie Wieczne  i jak można je uzyskać musimy wyjaśnić wiele ważnych spraw. Dla niektórych osób będą bardzo, bardzo szokujące!
Jednych z najbardziej ważnych argumentów w moich przekazach trzeba niezbicie przyjąć fakt, że Stwórca, Nasz Ojciec Stworzyciel, który stworzył życie nigdy, przenigdy nie wziął pod uwagę by potem kogoś zabić. Stwórca jest Ojcem Wiecznego Życia i nigdy nikomu nie wyrządził krzywdy i  nie używał przeciwko nam jakiejkolwiek przemocy namawiając nas do morderstw, zabijania i czynienia czegokolwiek złego.
Natychmiast kojarzy nam się pytanie. Kto zatem stworzył życie na Ziemi w którym jest mnóstwo, tragedii, przemocy i nieustannej śmierci?
Kto stworzył morderczych bogów, mordercze religie, fałszywe kościoły i zakłamane sekty, które wierzą pośrednio w samego diabła, którego gloryfikują w Mojżeszu super bohaterze!
Moi drodzy czytelnicy z ręką na sercu wyznam wam, że twórcą życia na Ziemi jest zwyrodniały diabeł, którego Biblia przez swe kody wyraźnie objawiła kim on jest! Skąd wziął się zwyrodnialec i skąd wzięli się inni zwyrodnialcy, którzy na Ziemi stworzyli sobie raj życia i śmierci?
Już kiedyś starałem się opisać o istnieniu Matki Planety, która była pierwszym Rajem stworzonym przez naszego Stwórcę i Jego Jednorodzonego Umiłowanego Syna. Matka Planeta była pierwszym mieszkaniem dla wszelkich Duchowych Świadomości, ubranych w ciała organicznie podobnych do Matki Planety!
Być może mój pierwszy opis o Matce Planecie zrobiłem zbyt nieudolnie, a może było to dla wszystkich tak niewiarygodne, że nikt nie odważył się cokolwiek zapytać mnie w tej sprawie.
Tak czy tak pierwsza planeta kiedyś musiała istnieć! Takie jest prawo natury, które charakteryzuje się pierwszeństwem czegoś lub kogoś, który był pierwszy. Przykładem jest nasz Stwórca, który z pewnością był Pierwszą Osobą od której zaczęło się Życie. Następnie był zrodzony ze Świadomości naszego Stwórcy Pierwszy Jednorodzony Syn. On był i jest jak to się mówi w ludzkim języku Jedynakiem i nikt więcej bezpośrednio z naszego Ojca Stworzyciela się nie urodził.
My, a konkretnie nasze Duchowe Świadomości pośrednio od Syna Jednorodzonego naszego Stwórcy według swojej kolejności zaistnieliśmy dzięki naszemu Ojcu Stworzycielowi.  Oczywiście mówiąc o nas mówimy o nieśmiertelnych Duszach czyli o naszych Świadomościach.
Matka Planeta, która niewątpliwie istniała przez miliardy, miliardów lat aż do niewyobrażalnej liczby, ciągle się rozrastała. Była żywym ogromnie wielkim, niewyobrażalnym organizmem który jako pierwszy  zaistniał we wszechświecie.
Ona zapewne rodziła ciała dla naszych Duchowych Świadomości byśmy mogli się cieszyć życiem materialnym w fizycznym znaczeniu. Niestety diabelski zwyrodnialec wraz z innym zwyrodnialcami bawiąc się w bogów doprowadzili Matkę Planetę do Śmierci. W efekcie tej okropnej tragedii ciało Matki Planety zamarzło i nastąpił w kosmosie tak ogromny wybuch, że ciało naszej Matki Planety rozpadło się na kawałki. Wszystkie Duchowe Świadomości o nieśmiertelnej strukturze poginęły w całym wszechświecie. Przez miliardy, miliardów lat szczątki naszej Planety Matki skamieniały i wskutek różnych kolizyj stworzyły się samoistnie małe planety, które w miliardach obiektów będąc w wiecznym chaosie bezwładnie zderzały się. 
Stwórca nasz wraz z Umiłowanym Synem będąc w ciągłym związku ze sobą odnaleźli jakąś grupę zabłąkanych Duchowych Świadomości  i stworzyli nowe Królestwo.
Królestwo naszego Stwórcy przez następne miliardy lat starało się opanować kosmiczny chaos stwarzając na wielu planetach grawitację, by ustabilizować niektóre planety. Na niektórych z nich Synowie Królestwa naszego Stwórcy, a nasi bracia stworzyli różne cywilizacje aby do nich mogły powrócić zbłąkane Duchowe Świadomości, które zaginęły wskutek okropnej tragedii na Planecie Matce.
Jedną z takich planet wziął pod swoją opiekę zwyrodniały diabeł w raz ze swoimi kompanami, prawdopodobnie takich przez których przyszła nieznana śmierć, której nie znano przedtem.
Planeta diabelskiego zwyrodnialca była Ziemią ta na której obecnie żyjemy i nieskończenie na niej umieramy. Śmierć wymyślona przez zwyrodniałego naszego brata diabła ciągle dominuje nad naszym losem!
Jak widać zwyrodnialców zawsze fascynowała śmierć, więc stworzyli na ziemskiej planecie jak to się mówi w ludzkim żargonie Jurajski Park. Wyhodowali ogromne zwierzęta, które znamy jako dinozaury i fascynowali się ich zażartymi walkami i ich śmiercią. Upajali się widokiem kiedy jedni zjadali drugich. Widok tragicznych ofiar był dla nich cudownym balsamem!
To zupełnie jak w naszej cywilizacji walki kogutów, walki psów i innych zwierząt. Zwyrodnialce również kochają makabryczne walki sportowe i mordobicie w boksie, gdyż taki system ich fascynuje!
Po jakimś czasie być może znudziły się zwyrodnialcom ogromne tragiczne rzezie, a być może doszły o nich słuchy do Niebios, że ciągle jest prowadzone dochodzenie kto spowodował  śmierć Matki Planety. Zwyrodnialce przestraszyli się i kataklizmem starali się zatrzeć ślady swej barbarzyńskiej działalności. Spowodowali kataklizm posyłając na Ziemię ogromną Asteroidę, która zniszczyła ich morderczy przysłowiowy Park Jurajski.
Gdy im się wydawało, że zatarli ślady swych morderczych poczynań, przybyli do Królestwa swego Ojca Stworzyciela. Jakby nic się nie stało weszli w tamtejszą strukturę Wiecznego Życia. Zwyrodnialec przywódca znany wtedy pod imieniem Lucyfera zajął się dyrygenturą naczelnej filharmonii Królestwa. Jednak ciągle brakowało mu widowisk śmierci, która była jego namiętnością. Długo nie trzeba było czekać na to by zwyrodnialec z kompanami powrócili na Ziemię, by tym razem stworzyć ogromne potwory w zamętach oceanów i rzek i tam pasjonować się ich wzajemnym pożeraniem, co trwa do dzisiejszego dnia. Niektóre stworzenia nie mogły wytrzymać tych okropny rzezi i zaczęły ewaluować do organizmów, która wypełzały na ląd i przez miliony lat ukształtowały się w różne zwierzęta i różne organizmy. Tu zwyrodnialcy byli bardziej spokojni, że nikt ich nie oskarży o złe czyny pomagali tym różnym organizmom do osiągnięcia pewnych cech, które zmuszały ich do pożerania się nawzajem. Cała ta śmiertelna maskarada trwała przez następne miliony lat aż przez ewaluacje ukształtowało się człekopodobne stworzenie, któremu zwyrodnialcy postanowili w jakiś wredny sposób stworzyć bardziej szlachetną zwierzęcą świadomość. Tak powstały zalążki ludzkości, które udoskonalane stawały się nową rozrywką na której zwyrodnialcy rozgrywali różne wojny, wzajemne napady i wszelkie morderstwa, które były dla nich teatralnym uwielbieniem. Znamy z historii co się działo w czasach antycznych, starotestamentowych i co dzieje się obecnie.
Zwyrodnialcom ciągle wydawało się, że są bezkarni. Tymczasem w całym wszechświecie prowadzone było dochodzenie, by odpowiedzieć sobie na pytanie. Kto zamordował Matkę Planetę?
Stwórca widząc co dzieje się na Ziemi ustalił, że na niej odbędzie się sąd ostateczny dla tych, którzy przez miliardy lat aż do obecnych czasów okazali się zwyrodnialcami, mordercami, złodziejami,  czyniąc wszelkie zło!
Gdy człowiek został wzięty do nieba Stwórca zmienił w nim złe i błędne kody genetyczne, które wszczepił zwyrodniały diabeł każdemu człowiekowi i stworzeniu, które egzystowało na Ziemi.
Syn Człowieczy jako dawca komórki do sklonowania swojego ciała był już odporny na to by zwyrodnialec poznał jego myśli i mógł nim manipulować. Tak usprawniona i uszlachetniona komórka stała się promotorem urodzenia przez Marię Chrystusa, którą ona była zapłodniona!
Przyszedł czas, kiedy Ojciec Stworzyciel powiedział; dość tych okrucieństw i panoszenia się zwyrodnialców na ziemskiej planecie! Przepatrując całą Ziemię wybrał z niej jednego szlachetnego człowieka, którego zabrał do systemu Jego Królestwa, by przygotować jego ciało na odpór diabelskim zwyrodnialcom, by pokonało śmierć, a nawet jeśli go zabiją to i tak zmartwychwstanie!

Ewangelia Jana rozdział 3 wersety od 13.
I nikt nie wstąpił do Nieba, oprócz Tego, który z nieba zstąpił - Syna Człowieczego.

Ojciec Stworzyciel przez wiele tysięcy lat poprawiał wszelkie błędne genetyczne kody, które zakodował diabelski zwyrodnialec. Stwórca skasował kod śmierci, który stwarzał choroby i okropne bule i starzenie się ciała. Zlikwidował kod przez który diabelski zwyrodnialec znał wszystkie myśli każdego człowieka.
Stwórca zastąpił geny ludzkiej komórki swoimi kodami, przez które w swoich myślach i modlitwach możemy prosić Jego, Miłosiernego Ukochanego naszego Ojca Stworzyciela poprzez pośrednictwo Jego Jednorodzonego Syna o wszelką pomoc.

Ewangelia Jana rozdział 14 werset 14.
O cokolwiek prosić mnie będziecie w imię moje, Ja to spełnię.
 

Ewangelia Mateusza rozdział 7 werset 7.
Proście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam.
 
Ewangelia Łukasza rozdział 11 werset 9.
Ja wam powiadam: Proście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam.
 
Ewangelia Jana rozdział 15 werset 7.
Jeżeli we Mnie trwać będziecie, a słowa moje w was, poproście, o cokolwiek chcecie, a to wam się spełni.
 
Ewangelia Jana rozdział 14 werset 14.
O cokolwiek prosić mnie będziecie w imię moje, Ja to spełnię.
 
Ewangelia Mateusza rozdział 7 werset 7.
Proście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam.
 
Ewangelia Łukasza rozdział 11 werset 9.
Ja wam powiadam: Proście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam.
Ewangelia Jana rozdział 15 werset 7.  
Jeżeli we Mnie trwać będziecie, a słowa moje w was, poproście, o cokolwiek chcecie, a to wam się spełni.
Ewangelia Jana rozdział 16 werset 24.
Do tej pory o nic nie prosiliście w imię moje: Proście, a otrzymacie, aby radość wasza była pełna.
 
Ewangelia Mateusza rozdział 6 werset 8.
Nie bądźcie podobni do nich! Albowiem wie Ojciec wasz, czego wam potrzeba, wpierw zanim Go poprosicie. Wy zatem tak się módlcie:
Wyeliminowana komórka z ciała człowieka wziętego do Nieba otrzymała kody genetyczne odporne na wszelki ataki diabelskich zwyrodnialców! Urodzenie ciała Syna Człowieczego dało nam mieszkańcom Ziemi wiele doskonałych możliwości! Stwórca stworzył możliwość kontaktowania się z Nim przez duchowe modlitwy przetransferowane przez Jednorodzonego Syna na Język Niebiański. Syn Jednorodzony naszego Stwórcy, który jest ciągle w Ciele Syna Człowieczego został pośrednikiem, by nasze modlitwy dotarły do naszego Stwórcy!

Ewangelia Jana 8 werset 35.
A niewolnik nie przebywa w domu na zawsze, lecz Syn przebywa na zawsze.

Ukochany nasz Stwórca zlikwidował w Synu Człowieczym kody starzenia się a nawet dodał jeden z najważniejszych, kod Życia Wiecznego z ogromnie ważną funkcją! Gdyby jakiś diabelski zwyrodnialec go zabił to i tak w ciągu trzech dni jego ciało samoczynnie zmartwychwstanie.
Najcudowniejsze jest to, że ludzkość w przyszłości będzie miała zniszczony kod śmierci, który obecnie czyni człowieka żywym trupem, nieorientującym się kim jest, a w czasie ponownego urodzenia się traci zupełnie orientację i nie pamięta nic z poprzedniego życia.
Aczkolwiek są wyjątki, gdzie niektóre dzieci dokładnie pamiętają swoje poprzednie życie, szczególnie tragicznie zakończone!
Jeszcze jeden kod genetyczny otrzymamy przez który będziemy mogli się porozumiewać telepatycznie z innymi mieszkańcami wszechświata, którzy nie używają głosu ani słuchu.
Jednym słowem Ciało Syna Człowieczego w którym objawił się nasz Stwórca i Jego Umiłowany Syn staje się promotorem dawcy komórek z których urodzą się wieczne ciała dla całej ludzkości, która żyje na Ziemi. Jednak wszystko to jest uwarunkowywane podjęciem Twojej osobistej decyzji opisanej w Biblii jak to ma to wyglądać. Poszukaj w Biblii a znajdziesz dużo informacji na ten temat!
Wiemy z pewnej biblijnej przypowieści w której jest zakodowana informacja o tym, że Stwórca wysyłał na Ziemię posłańców, którzy wcielali się w ludzkie ciała by zorientowali się co naprawdę dzieje się na świecie.

Ewangelia Mateusza rozdział 22:6 .
a inni pochwycili jego sługi i znieważywszy [ich], pozabijali.

Ewangelia Marka rozdział 12 werset 5.
Posłał jeszcze jednego, tego zabili. I posłał wielu innych, z których jednych obili, drugich pozabijali.


Ewangelia Mateusza rozdział 21 werset 35.
  Ale rolnicy chwycili jego sługi i jednego obili, drugiego zabili, trzeciego zaś ukamienowali.
 
Ewangelia Mateusza rozdział 21 werset 36.
Wtedy posłał inne sługi, więcej niż za pierwszym razem, lecz i z nimi tak samo postąpili.

Zwyrodnialec w ludzkie ciała wszczepiał kody genetyczny przez które znał wszelkie myśli każdego człowieka. Zwyrodnialec i jego kompany z łatwością dostrzegli posłańców od naszego Stwórcę! Znamy z nowożytnej historii jak mordowano i palono na stosie ludzi światłych, którzy chcieli przekazać ludzkości prawdę.
Oczywiście, zwyrodnialec mógł tylko zabić ich ciała lecz Świadomości nie, gdyż wszystkie są zrodzone przez Stwórcę i nieśmiertelne. Co gorsze ich Duchowe Świadomości nie mogły bez ciała powrócić do Królestwa naszego Stwórcy więc zwyrodnialec wcielał je w ciała ludzkie czyniąc z nich nieświadomych niewolników lub swoich żołnierzy.
O ich zagubieniu zwyrodnialec zapewne przekazał Niebiosom, mówiąc, że tak im się spodobało życie na Ziemi, że nie chcą wracać do swego Ojca Stworzyciela.

Łukasza rozdział 19 werset 10
Przyszedł bowiem Syn Człowieczy, aby szukać i zbawić to, co zginęło.

Ewangelia Łukasza rozdział 15 werset 32, Biblia Tysiąclecia.
A trzeba się weselić i cieszyć z tego, że ten brat twój był umarły, a znów ożył, zaginął a odnalazł się.

Biblia mówi, że Królestwo naszego Stwórcy na Ziemi dokonuje się niedostrzegalnie!
Ewangelia Łukasza rozdział 17 werset 20.
Zapytany przez faryzeuszów, kiedy przyjdzie królestwo Boże, odpowiedział im: Królestwo Boże nie przyjdzie dostrzegalnie;

Można by przypuszczać, że między nami już  żyją osoby nieśmiertelne mający zakaz objawienia się, aż do momentu gdy coś się wydarzy, czego nie jestem w stanie wiedzieć ani pojąć.
W medialnej telewizji już się mówi o kosmitach żyjących wśród nas. Pokazywali w przedwojennej gazecie pewne niesamowite zdarzenie. W opisie informacyjnym była fotografia ze zgromadzeniem ludzi gdzie wśród nich znalazła się osoba jakby z naszych czasów. Mężczyzna był ubrany w koszulkę z nadrukiem jakiegoś dużego loga. Głowę miał okrytą kapeluszem nie z tamtej epoki. Miał w ręku super nowoczesny aparat fotograficzny.
Może ktoś zrobił fotomontaż, co jest możliwe ale kto wie może istnieje również powrót do przeszłości?
Telewizyjny spektakl ze starodawnymi kosmitami, to być może  stopniowe przyzwyczajanie ludzkości do tego co ma nadejść, czyli przyłączenia się do Królestwa naszego Stwórcy w którym nie będzie śmierci, głodu, pragnienia i wszelkich niewygód i nieszczęść jakie panują obecnie na Ziemi!
Są osoby, które martwią się, że nie będą mogły mieć dzieci. Nic mylnego, po prostu partnerzy jeśli będą chcieli wychowywać dziecko mogą urodzić je za pośrednictwem klonowania z klonu Ciała Jezusa Chrystusa lub adaptować je od innych, którzy nie potrafili spełnić wszelkich norm wychowawczych. Stan urodzeń musi być kontrolowany aby nie wprowadzić chaosu jaki panuje obecnie na Ziemi!