Jeśli chcesz odsłuchaj poniższy tekst w Audio. „ KLIKNIJ TUTAJ „
Tekst jest ciągle uzupełniany i poprawiany!

Aby zachęcić do studiowania Biblii poniższy mój przekaz być może pobudzi innych do znalezienia ukrytych biblijnych kodów, które odkryją nam fantastyczne tajemnice o Życiu Wiecznym! Niezrozumiana prawidłowo informacja o zmartwychwstaniu i Życiu Wiecznym może zniesmaczyć wiele osób, które pogardzą Życiem Wiecznym i wybiorą życie w systemie ziemskiego bałaganu!
W związku z tym w możliwy sposób postanowiłem na podstawie kodów biblijnych ukazać na czym polega system Życia Wiecznego! Poniższy tekst czasami jest bez biblijnych przykładów, które udowodniłyby wiarygodność tego o czym pisze. Biblijne kody, które udowadniają moje informacyjne przekazy trzeba samemu znaleźć w różnych wersetach, które nierzadko są wyrwane z kontekstu!
Chciałbym dodać, że w nieomal wszystkich stronach mojego portalu nastąpiły poprawki, które są o bardzo wielkim znaczeniu. Wszelkie informację otrzymuję duchowym przekazem, które na początku nie rozumiem i potrzebuję trochę czasu, by je prawidłowo pojąć o co w nich chodzi! Proszę jeszcze raz POPRAWIONE teksty przestudiować, gdyż wszystko co otrzymuję przepisuję w pośpiechu i po jakimś czasie znajduję dowody w biblijnych kodach i z tego powodu muszę coś poprawić we wcześniejszych zapiskach.

Niech nikt nie pomyśli sobie że Stwórca miał coś wspólnego z naszym światem pełnym śmierci, zabójstw i okropnych tragedii. Nie było żadnego Adama i Ewy i  tragicznej historii pierwszej ludzkiej rodziny.
To zwyrodniały diabeł, syn zatracenia dokonał okropnej zbrodni na pierwszej planecie jaka zaistniała! Po miliardach lat ze szczątek ciała Matki Planety, które skamieniały wykreowało się miliardy małych planet. Wśród kataklizmów i różnych okropnych wydarzeń wykreowała się nasza mała ziemska planeta na której zwyrodnialec urządził przysłowiowo, Park Jurajski. W nim rozgrzewał swe mordercze nawyki, upajając się widokiem zabijania i pożerania się nawzajem.
Zabijanie i śmierć nie jest pomysłem naszego Stwórcy! Jest On Ojcem Wiecznego Życia i Wieczności i nic nie miał z morderczymi zamysłami zwyrodnialców!

Diabelskie instynkty uwielbiania śmierci często w zwyrodnialcach się odzywały! Choć niektórzy zwyrodnialcy dobrze usadowili się w Królestwie naszego Stwórcy często powracali na Ziemię, która po kataklizmie trochę ustabilizowała się. Tu zwyrodniały diabeł zaczął swoje zapędy i mordercze walki gladiatorów znęcając się nad niewinnymi ludźmi. Stworzyli mnóstwo makabrycznych sportów, które w morderczych walkach zabijali się. Odkrycia archeologiczne u Inków i innych cywilizacji udowodniły te tragedie. Zwyrodnialec i jego kompany bez przerwy szukali okazji by zabijać, kraść i niszczyć napawając się widokiem tych wszystkich tragedii. Oni kochali wojny, rzezie, przelew krwi i gloryfikowanie zbirów na bohaterów tych krwawych tragedii. Nawet w tych fałszywych bohaterów nakazywali w nich wierzyć jak w prawdziwych bogów. Nie chcę już opisywać tej całej krwawej historii, sami ją znacie!

Stwórca przekazał w ręce swego Umiłowanego Syna doprowadzenie świata do porządku. Co widać w obecnym czasie!
Życie człowieka i innych organizmów oparte jest na wodzie i krwi. System życia na Ziemi jest najsłabszym ogniwem życia niepasującym do systemu Królestwa naszego Stwórcy! Życie w Królestwie naszego Stwórcy jest zupełnie inne. Duchowe Świadomości to znaczy Osoby Duchowe mają Ciała oparte na budowie Wiecznej Żywej Energi, która jest cudownym życiodajnym źródłem. Nie cierpią One z powodu głodu lub z pragnienia gdyż nie potrzebują jeść i pić chyba, że tylko dla przyjemności. Osoby w systemie życia naszego Stwórcy czują się wolne, a przede wszystkim są bardzo inteligentne i mądre!
Człowiek potrzebuje nieustannie jedzenia, wody oraz odpowiedniego powietrza aby mógł przetrwać. Zabawa w boga i wredne eksperymenty przez diabelskiego zwyrodnialca stworzyło takie życie na Ziemi! Żeby odwrócić ten zły stan rzeczy ludzkość musi nawrócić się do swego Stwórcy i zdeklarować się, że chce dołączyć do Jego systemu Życia!
Człowiek ma naturę bogobojności i został doprowadzony do fałszywego fanatyzmu religijnego. Człowiek boi się czegokolwiek zmienić na nowe, choćby to było samo dobro. Woli cierpieć, by umierać i ciągle rodzić się nie zdając sobie sprawy gdzie się urodzi i jakie będzie jego życie i czy w ogóle organizm ich będzie pracował prawidłowo.
Człowiek nie bierze pod uwagę, że kiedyś czy chce czy nie musi umrzeć i ten cały ziemski system kiedyś musi zakończyć się jakimś kataklizmem, ponieważ wyczerpują się wszelkie środki, by świat mógł  trwać w nieskończoność. Fatalna wizja przyszłości nie przeraża nikogo i widać wyraźnie jak to wygląda w obecnej chwili, kiedy przez moje strony internetowe na mój apel zdeklarowania się do Życia wiecznego, reakcja jest zerowa.

Ewangelia Łukasza rozdział 17 werset 27, Biblia Tysiąclecia.
jedli i pili, żenili się i za mąż wychodziły aż do dnia, kiedy Noe wszedł do arki; nagle przyszedł potop i wygubił wszystkich.

Ewangelia  Mateusza rozdział 13 werset 40, Biblia Tysiąclecia.
Jak więc zbiera się chwast i spala ogniem, tak będzie przy końcu świata.

Ewangelia Mateusza rozdział 13 werset 49, Biblia Tysiąclecia.
Tak będzie przy końcu świata: wyjdą aniołowie, wyłączą złych spośród sprawiedliwych.

Diabelski zwyrodnialec tak zmącił ludzkie rozumy fałszywymi religiami i różnymi ideologiami, partiami politycznymi i wszelkim kłamstwem! Nikt nie zrozumiał przesłania naszego Stwórcy, który poświęcił Siebie wraz ze swoim Umiłowanym Synem, by ukazać na czym polega zmartwychwstanie do Życia Wiecznego!
Jak wynika z charakteru Stwórcy nie chce On nikogo na siłę zmusić do zdeklarowania się do Życia Wiecznego i na tym korzysta zwyrodnialec i reszta jego bandy! Korzystają na tym, że przyszła na świat nowoczesność, którą też w odpowiedni sposób wykorzystali! Nowoczesnymi elektronicznymi zabawkami tak mącą wszystkim, aby odwrócić ich chęć do przyłączenia się do Życia Wiecznego jaki jest w systemie naszego Stwórcy.
Zwyrodnialec nie zdaje sobie sprawy, że Jednorodzony Syn Stwórcy wszystko czyni bardziej konsekwentnie niż zwyrodnialec może to sobie wyobrazić. Stopniowo zaciska się pętla wokół zwyrodnialców na których przyjdzie czas zapłaty i wypełnią się słowa Apokalipsy!
Sami sobie poczytajcie i zastanówcie się czy warto ryzykować, by znaleźć się w takiej sytuacji w jakiej znajdują się zwyrodnialcy!

Spójrzcie logicznie sami, na to co dzieje się w polskim katolicyzmie. Przychodzą święta, ludzie śpiewają małemu Jezusowi nie zdając sobie sprawy, że nie ma w tym za grosz szacunku dla swego Stwórcy i Jego Umiłowanego Syna, którzy nie są ciałem lecz Osobami Duchowymi!
Stwórca i Jego Jednorodzony Syn jest Osobą Duchową, a nie cielesną. Właśnie Stwórca i Syn jako Osoby Duchowe są naszymi Zbawicielami. Musisz również zrozumieć, że Ty nie jesteś ciałem lecz jesteś osobą Duchową a konkretnie Świadomością. Pisząc do Ciebie wszelkie moje przekazy piszę je do Twojej Świadomości, czyli osoby Duchowej, a nie do twojego ciała. Gdybym zwracał się do Twego ciała w którym nie byłoby Twojej Świadomości czyli Osoby Duchowej to Twoje ciało nie odebrałoby żadnej mojej informacji, gdyż byłoby w tak zwanej komie. Tak się dzieje z osobami, którzy latami leżą w hospicjum czekając na śmierć ciała lub powrót Świadomości, czyli Osoby Duchowej.
Jeśli zrozumiałeś mój przekaz to powinieneś zorientować się co dzieje się ze wszystkimi ludźmi na całym świecie. Są dosłownie jak żywe trupy w których umarła Świadomość, gdyż nie widzą i nie orientują się, że ktoś ich tak zbałamucił, że ich Świadomość przestała reagować logicznie. Nie mają w sobie religijnej charyzmy, by mogli zwrócić się konkretnie do swego Stwórcy, by ich wybawił od zwyrodniałego diabła. Jeszcze raz powtarzam Stwórca nie jest ciałem a jest Wiecznie Żyjącą Osobą Duchową tak jak i Ty. Stwórca wraz ze swoim Synem Umiłowany Syn naszego Wszechmogącego Ojca wcielił się w Ciało Syna Człowieczego, byś mógł przez modlitwę się z Nim skontaktować. Modlą się ludzie w mnóstwo różnych językach! Ciało Syna Człowieczego przyjmuje taką modlitwę i przekazuje ją do Osoby Duchowej Syna  naszego Stwórcy. Osoba Duchowa Syna transferuje modlitwę na język niebiański i przekazuje ją do Nieba do naszego Stwórcy!
Obudź się i ocknij się to tak jakbyś miał się urodzić Duchowo na nowo! Błagaj swego Stwórcę, a nie jakieś martwe ciało, w postaci dziecka czy w ogóle jakiekolwiek martwą naturę o ratunek dla Twojej Duszy czyli Świadomości! Zwracaj się o pomoc tylko do swojego Stwórcy i Jego Jednorodzonego Syna, by wyrwali Was z kłamstw i koszmaru tego świata!

Rozpatrując temat Wiecznego Życia trzeba poznać z grubsza historię naszej planety. Przede wszystkim trzeba rozsądzić w swojej wyobraźni kto stworzył na Ziemi takie fatalne śmiertelne życie. Tylko psychiczna chora osoba mogła stworzyć ludzkie ciała z tak ogromnymi wadami i ułomnościami, które stały się grobowcami śmierci!
Muszę na początku przypomnieć pewien temat, który już kilka razy poruszyłem uprzednio. Chodzi o Planetę Matkę, która z pewnością istniała i z jej skamieniałego ciała mamy miliony planet, które częściowo widzimy na Niebie.
Przyznam się że często wpadam w niepotrzebne emocje i poruszyłem zbyt nie udolnie temat o Planecie Matce. Dlatego być może nie udało mi się nikogo przekonać, że kiedyś na początku istniała pierwsza żywa Planeta, którą nazwałem Matką Planet. Takie wydarzenie na pewno miało miejsce, gdyż planeta ta była domem wszelkich wiecznie żyjących Duchowych naszych Świadomości.

Ojciec Stworzyciel i Jego Jednorodzony Syn przybyli na Ziemię, by między innymi ukazać ludzkości na swoim przykładzie jak mogłoby wyglądać zmartwychwstanie i życie wieczne na Ziemi. Przede wszystkim chodziło o to, by ludzkość zrozumiała plan swojego Stwórcy i zaakceptowała przekaz Jednorodzonego Syna, którego poświęcił nasz Stwórca aby stał się naszym Zbawicielem! Umiłowany Syn przyszedł w ciele Syna Człowieczego i stał się dawcą jego komórek do klonowania Ciał w których będą zbawione Duchowe Świadomości, by mogły żyć wiecznie!
Jak wynika z tego, Stwórca nasz przewidział śmierć ludzkiego ciała w którym był obecny wraz ze swoim Jednorodzonym Synem!
Przez informacje z Biblii dowiadujemy się, że kiedyś bardzo dawno temu został zabrany do Niebios pewien człowiek. Być może do Królestwa naszego Stwórcy lub jakiejś sąsiedniej planety.

Ewangelia Jana rozdział 3 werset 13.
I nikt nie wstąpił do nieba, oprócz Tego, który z nieba zstąpił - Syna Człowieczego. 

Z poniższej biblijnej informacji  dowiadujemy się że woda i krew w Królestwie naszego Stwórcy nie egzystuje. Dlatego też w naszej wyobraźni zaistnieje pytanie gdzie ten człowiek wzięty z Ziemi został przeniesiony? Pozostaje poczekać na odpowiedź jak przyjdzie z powrotem na Ziemię Syn Pierworodny wcielony w ciało Syna Człowieczego i wszystko nam wyjaśni!

Pierwszy list do Koryntian rozdział 15 werset  50.
Zapewniam was bracia, że ciało i krew nie mogą posiąść królestwa Bożego, i że to co zniszczalne, nie może mieć dziedzictwa w tym co zniszczalne.
Być może człowiek ten był wzięty do Królestwa Stwórcy, ale musiałby uprzednio być pozbawiony krwi i wody, które je zastąpiła Energia naszego Stwórcy.
Wiele osób zniesmaczy się na to, co poruszę w poniższych tematach i nie spodoba się bardzo ich mój przekaz. Ale proszę wziąć pod uwagę co powiedział Jezus przez pewne zakodowane informacje w biblijnych wersetach, że kiedyś wszystko będzie dokładnie wyjaśnione!
Plan misji naszego Stwórcy na ziemską planetę był zaplanowany w taki sposób aby wszelkie wydarzenia jakie się wydarzą, dały się w logiczny ludzki sposób wytłumaczyć, a przede wszystkim, by zaakceptowano je naukowo.
Chcę na początku poinformować osoby czytające moje przesłanie, które mówi o narodzeniu ciała Syna Człowieczego, za pośrednictwem anielskiej służebnicy Marii, że nie dokonało się to za pomocą jakiegoś cudu lub magii! Ten fakt da się wytłumaczyć naukowo i na pewno kiedyś się tak stanie!
Ewangelia Marka 4 werset 22, Biblia Tysiąclecia.
Nie ma bowiem nic ukrytego, co by nie miało wyjść na jaw.

Ewangelia Łukasza 8 werset 17, Biblia Tysiąclecia.
Nie ma bowiem nic ukrytego, co by nie miało być ujawnione, ani nic tajemnego, co by nie było poznane i na jaw nie wyszło.

Ewangelia Łukasza 12 werset 2, Biblia Tysiąclecia.
Nie ma bowiem nic ukrytego, co by nie wyszło na jaw, ani nic tajemnego, co by się nie stało wiadome.

Magię lub jakiś cud nie da się w jakikolwiek sposób wytłumaczyć, chyba że był to oszukańczy trik! Zatem jasno i ostatecznie trzeba powiedzieć! Maria, anioł naszego Stwórcy urodziła Ciało Syna Człowieczego, które przybyło w formie pobranej komórki od zaufanego, szlachetnego człowieka, uprzednio wziętego do Nieba.

Ewangelia Jana rozdział 3 werset 13.
I nikt nie wstąpił do nieba, oprócz Tego, który z nieba zstąpił - Syna Człowieczego. 

Przez klonowanie zapłodniono Marię, służebnicę naszego Stwórcy. Rozumiejąc ten fakt w żadnym przypadku nie można nazywać Marię matką Stwórcy, czy jakąś wyjątkową niebiańską królową jak to czynią katolicy!
Po zapłodnieniu przez komórkę, która wzięta była z ciała człowieka wziętego do Nieba Maria urodziła dziecię, które zostało jak u każdego człowieka wypełnione płynami organicznymi między innymi krwią i wodą. Biblia nazywa tą urodzoną Osobę Synem Człowieczym! Na polecenie naszego Stwórcy dziecię zostało nazwane Jezusem! 
Maria urodziła ciało Syna Człowieczego, w które dopiero po urodzeniu wcieliły się Dwie Osoby Duchowe. Duchowa Świadomość naszego Stwórcy i Duchowa Świadomość Jego Jednorodzonego Syna!

Jak wiemy z historii późniejszych wydarzeń z ukrzyżowania Jezusa Chrystusa, w jego ciało   byli wcieleni Stwórca i Jego Syn Jednorodzony, jako Dwie Duchowe Świadomości! W czasie ukrzyżowania nastąpiła śmierć ciała Syna Człowieczego!
Na okres trzech dni Ojciec Stworzyciel i Umiłowany Syn opuścili ciało Syna Człowieczego. Po trzech dniach nastąpiło zmartwychwstanie, które w błyskawiczny sposób wypełniło się   życiową Energią naszego Stwórcy. Zamiast krwi i wody, która uszła w czasie ukrzyżowania ciało poprzez Energetyczna przemianę osiągnęło Życie Wieczne. Do zmartwychwstałego ciała ponownie wcieliła się tylko Duchowa Świadomość Jednorodzonego Syna naszego Stwórcy!

Ewangelia Jana rudział 8 werset 35,.
35. A niewolnik nie przebywa w domu na zawsze, lecz Syn przebywa na zawsze.

Jednorodzony Syn naszego Ojca Stworzyciela poświęcił się, aby każda żyjąca na świecie Świadomość Duchowa miała szansę być wolną i aby każda Duchowa Świadomość uwięziona w ludzkim ciele dostąpiła Życia Wiecznego, przez przemianę ciała ludzkiego w Ciało Astralne. Ciało Żyjące Wiecznie zostanie wypełniony życiodajną Wieczną Energią naszego Stwórcy!
Każdy może otrzymać Życie Wieczne pod warunkiem, że uwierzy w swego Stwórcę, Jedynego Ojca Stworzyciela, który jest Wszechmogącym władcą w całym wszechświecie i w Jego Jedynego Syna Jednorodzonego, który został na wieczność Królem wszelkich ciał żyjących na  Ziemi. Jeśli ochrzcisz się w Imieniu Jezusa Chrystusa, przez zanurzenie całego ciała w wodzie i dokonasz deklarującą modlitwę, że wierzysz w plan Zbawienia naszego Stwórcy i Jego Umiłowanego Syna. Na odpuszczenie wszelkich grzechów, byś nie był sądzony na sądzie ostatecznym, weźmiesz chrzest przez zanurzenie w wodzie. W ten sposób wyrazisz zgodę że chcesz przejść do Życia Wiecznego! Wtedy masz szansę otrzymasz Wieczne Życie i Wieczne Zbawienie! Tak akt wiary może zadeklarować osoba dorosła a nie niemowlę lub małe dziecko!

Ewangelia Marka rozdział 1 werset 4.
Wystąpił Jan Chrzciciel na pustyni i głosił chrzest nawrócenia na odpuszczenie grzechów.
   

Ewangelia Marka rozdział 1 werset 5.
Ciągnęła do niego cała judzka kraina oraz wszyscy mieszkańcy Jerozolimy i przyjmowali od niego chrzest w rzece Jordan, wyznając /przy tym/ swe grzechy.

Ewangelia Marka rozdział 16 werset 16.
Kto uwierzy i przyjmie chrzest, będzie zbawiony; a kto nie uwierzy, będzie potępiony.
 
Ewangelia Łukasza rozdział 3 werset 3.
Obchodził więc całą okolicę nad Jordanem i głosił chrzest nawrócenia dla odpuszczenia grzechów,
  

Ewangelia Jana rozdział 5 werset 27.
Przekazał Mu władzę wykonywania sądu, ponieważ jest Synem Człowieczym.

Ewangelia Jana rudział 8 werset 35, 36.
35. A niewolnik nie przebywa w domu na zawsze, lecz Syn przebywa na zawsze.
36. Jeżeli więc Syn was wyzwoli wówczas będziecie rzeczywiście wolnym.
Informacje powyższej, przybliżają nam zrozumienie, że życie wieczne człowieka może tylko zaistnieć w identycznej formie jak Ciało Jezusa Chrystusa. Według mojego zrozumienia będą pobierane komórki z ciała Syna Człowieczego do klonowania ciał dla tych, którzy podejmą decyzję i zdeklarują się, że chcą Żyć Wiecznie! Ciało Wieczne Jezusa Chrystusa po zmartwychwstaniu było bez jakichkolwiek płynów ustrojowych, wody i krwi.
Podobnie będzie wyglądało u zbawionych osób! Ciało Astralne nie będzie ulegało starzeniu się. Będzie odporne na wszelkie choroby. Nie będzie odczuwało głodu, zimna ani jakichkolwiek cierpień. W stanie niezniszczalnym będzie mogło wędrować po całym wszechświecie, by odwiedzać inne planety na których istnieje życie!

Ewangelia Jana rozdział 14 werset 20, Biblia Tysiąclecia.
W owym dniu poznacie, że Ja jestem w Ojcu moim, a wy we Mnie i Ja w was.

Zwróćcie uwagę na powyższy werset gdzie podkreśliłem słowa na czerwono; a wy we Mnie. Kiedyś zwróciłem na niego uwagę, że jakoś nie pasował do innych wersetów w których nie było zwrotu - a wy we Mnie. Teraz zrozumiałem, że jest to zakodowana informacja o tym, że przyjdzie czas gdy będziemy się rodzili w ciałach, poczętych z klonu Syna Człowieczego w którym jest Syn naszego Stwórcy! Być może będzie to się działo niedostrzegalnie, a być może kto wie, może już to się dzieje!

Ewangelia Jana rudział 8 werset 35, 36 (Biblia katolicka)
35. A niewolnik nie przebywa w domu na zawsze, lecz Syn przebywa na zawsze.
36. Jeżeli więc Syn was wyzwoli wówczas będziecie rzeczywiście wolnym.

Zamiast krwi i wody, ciała osób zbawionych będą wypełnione wiecznie żyjącą Energią jaką stworzył nam Stwórca. Staniemy się w pewnym sensie podobni do mieszkańców w Królestwa naszego Stwórcy, gdzie być może się razem spotkamy z całą naszą Wieczną Rodzinę! Dla przypomnienia jak już o tym pisałem mieszkańcy Królestwa naszego Stwórcy są w Ciałach wypełnionych niewyobrażalną silną energią, która przewyższa wszystkie inne jaka jest znana w całym wszechświecie. Dlatego Królestwo naszego Stwórcy jest bezpieczne i wieczne chronione olbrzymią energią przed jakimikolwiek intruzami! Właśnie z takim ogromnie promieniującym Niebiańskim Ciałem nie mógłby się spotkać żaden człowiek, którego życie jest stworzone na bazie wody i krwi! W błyskawiczny sposób by zginął!

Ewangelia Mateusza rozdział 22 werset 12, Biblia Tysiąclecia.
Rzekł do niego: Przyjacielu, jakże tu wszedłeś nie mając stroju weselnego? Lecz on oniemiał.

Stwórca i Jego Umiłowany Syn podjęli wielkie ryzyko wcielając się w ciało Syna Człowieczego, aby każdy człowiek miał szansę poznać swojego Stwórcę i Jego Jednorodzonego Syna. Jak my uszanowaliśmy ten przepiękny gest? Aż przykro powiedzieć! Naszego Ukochanego Stwórcę i Jego Jednorodzonego Syna, ukrzyżowaliśmy!
Gdy ciało Syna Człowieczego w okresie dziecięcym osiągnęło odpowiedni stopień człowieczeństwa, wcielił się w nie Syn Jednorodzony naszego Stwórcy jako Osoba Duchowa.
W późniejszym czasie w momencie chrztu ciała Syna Człowieczego w którym była Duchowa Świadomość Pierworodnego Syna naszego Stwórcy, wcieliła się w nie Druga Osoba Duchowa  naszego Ojca Stworzyciela!
Od tej pory Ojciec Stworzyciel i Jego Umiłowany Syn byli razem w Ciele Syna Człowieczego, dokonując Misję Zbawienia Świata i jego mieszkańców.

Ewangelia Łukasza rozdział 3 wersety 21, 22
21. Kiedy cały lud przystępował do chrztu, Jezus także przyjął chrzest. A gdy się modlił, otworzyło się niebo
22. i Duch Święty zstąpił na Niego, w postaci cielesnej niby gołębica, a nieba odezwał się głos: Tyś jest mój Syn umiłowany, w Tobie mam upodobanie.

Po tych wydarzeniach Stwórca i Syn będąc zjednoczeni w jednym Ciele wykonywali razem swoją misję, gdzie spowodowali wielką przegraną zwyrodniałego diabła. Ukazując mu jego wredny zakłamany charakter! Pokonali śmierć przez zmartwychwstanie! Ukazali światu, że jest możliwe Życie Wieczne dla każdego człowieka!
Diabelski Mojżesz przegrał i stracił swoje panowanie nad każdym ciałem! Jednak uprosił, by na rożne sposoby przetestować nas wszystkich, aby oskarżyć, że nie zasługujemy na życie wieczne i aby on w dalszym ciągu  się nimi opiekował, pomiatając i gnębiąc bezlitośnie!

Ewangelia Łukasza 22 wersety 31, 32.
31. Szymonie, Szymonie, oto szatan domagał się, żeby was przesiać jak pszenicę;
32. ale Ja prosiłem za tobą, żeby nie ustała twoja wiara. Ty ze swej strony utwierdzaj twoich braci.

Stwórca i Jego Umiłowany Syn ukazali możliwość powrotu do Królestwa Stwórcy swoim Synom, którzy wplątali się w ludzkie życia i w jakiś niejasny sposób znaleźli się na ziemskiej planecie.
Proszę wziąć pod uwagę, że w innych tekstach wspominałem, że na Ziemi żyją ludzie, którzy są stałymi mieszkańcami ziemi i synowie ludzcy, którzy przybyli na Ziemię wcielając się w ciała ludzkie tracąc możliwość powrotu do Królestwa Ojca Stworzyciela.
Synowie naszego Stwórcy utraciwszy swe Niebiańskie Ciała mieli tylko jedną szansę życia w świecie materialnym wcielając się w ludzkie ciała, by potem stać się niewolnikami diabelskiego Mojżesza.
Wielu z nich być może zostali bezpodstawnie i bezprawnie zostało oskarżonych przez diabelskiego Mojżesza, by uwięzić ich w ludzkich ciałach na Ziemi!
Możliwe, że los Synów naszego Stwórcy był z góry zaplanowany przez diabelskiego Mojżesza, którzy jeszcze miał dostęp do Królestwa naszego Stwórcy. Tam jeszcze w swoim Imieniu Lucyfera, a późniejszy ziemskiego Mojżesza zwiódł ich i uwięził na Ziemi. Prawdopodobnie będąc jeszcze w Królestwie naszego Stwórcy odkryli jego zakłamanie i niegodziwość swojego brata zwyrodniałego Lucyfera, którego na Ziemi poznaliśmy w zreinkarnowanej osobie Mojżesza.
Być może diabelski zwyrodnialec bał się, by go nie zdemaskowano i w jakiś przemyślny sposób zwiódł ich. Być może nieroztropnie poszli za pokusą życia wśród pięknych kobiet, które żyły na Ziemi i z tego powodu zamknięty był dla nich powrót do Królestwa naszego Stwórcy.
Zwyrodniały diabelski Mojżesz, wieczny nasz oskarżyciel obecnie na siłę chce udowodnić Stwórcy, że wielu z nas, którzy zostali wypędzeni z Nieba w dalszym ciągu są zdrajcami naszego Ojca Stworzyciela. Przekonuje Niebiosa, że skazanym jest tak dobrze mieszkać na Ziemi, że nie interesuje ich powrót do swojego rodzinnego miejsca jakim jest Królestwo naszego Stwórcy!
Oczywiście diabelski zdrajca przez swoje jęczenie w kierunku Nieba snuje plany, że Stwórca pozostawi ten stan rzeczy jaki dzieje się na Ziemi. Zostawi zwyrodnialca w spokoju jako dyktatora, gdzie zwyrodnialec będzie wiecznie żył jak wieczny król!

Ewangelia Łukasza 22 wersety 31, 32.
31. Szymonie, Szymonie, oto szatan domagał się, żeby was przesiać jak pszenicę;
32. ale Ja prosiłem za tobą, żeby nie ustała twoja wiara. Ty ze swej strony utwierdzaj twoich braci.

Powracając do tematu o zmartwychwstaniu i życiu wiecznym dowiadujemy się z medialnych informacji, że uczeni odkryli różne energie, które występują o różnym nasileniu mocy. Są one bardzo inteligentne, niezależne i ludzkość nie może zrozumieć na czym polega ich różnorodność i inteligentna niezależność. Te niewidocznie inteligentne energie działały w czasie cudów jakie dokonywał Jezus uzdrawiając ludzkie organy, a nawet przyczyniły się do zmartwychwstanie człowieka. Kiedyś ludzkość zrozumie, że Stwórca zna skomplikowane kody Energii Życia, które wiecznie regenerują wszelkie organiczne komórki oraz wszelkie cząsteczki atomowe jakiejkolwiek materii. Stwórca ma w pamięci każdą swoją twórczość która zawsze może powrócić do uporządkowania uformowanych kodów jakie były na początku!
Przykład Zmartwychwstania Ciała Syna Człowieczego Jezusa Chrystusa dał nam wyjaśnienie, że w całym Jego organizmie nie było już żadnych płynów ustrojowych i w ich miejsce zaistniały inteligentne różnej mocy Energie stworzone przez Stwórcę, Przemieniły one wszelkie organy poszczególnych ludzkich narządów. Nawet układ kostny człowieka będzie skonstruowany Energią o bardzo dużej mocy, która ma bardzo ważne zadanie, aby utrzymać ciało w pozycji pionowej. W ogóle cały szkielet będzie zbudowany z dość znacznej silnej Energi. Szkielet człowieka skonstruowany jest z różnych układów kostnych. Zaś miękkie organy nasycone są słabszą również bardzo inteligentną energią działająca o wiele lepiej od krwi i wody.
Podaje te informacje tylko dlatego by zrozumieć, że wszelkie elementy ciała ludzkiego będą zachowane i będą funkcjonować jak funkcjonowały za życia w krwi i wodzie.
Jezus Chrystus pił i jadł ze swoim uczniami, kiedy objawił się w im w swym już astralnym Ciele, lecz tak na prawdę nie musiał gdyż wiecznie żyjące ciał może żyć bez wody i jedzenia. Więcej szczegółów nie wiem. Jak przyjdzie do nas Jezus Chrystus to nam wyjaśni jak to się dzieje że w jakiś sposób jedzenie, które jadł i płyny, które pił zamieniały się natychmiastowo w energię!
Inteligentna Energia, którą stworzył Stwórca wdrąży się w cały organizm wypełniając wszelkie części ciała człowieka i w mgnieniu oka ożywi go w nowej energetycznej formie.
W ten sposób ciało człowieka nabędzie cech znikania oraz pojawiania się ponownie bez jakichkolwiek zmian w swoim organizmie. Z opisów Biblii mamy przykład, że Jezus Chrystus pojawiał się i w mgnieniu oka znikał.
Ewangelia Łukasza rozdział 24 werset 31.
Wtedy oczy im się otworzyły i poznali Go, lecz On zniknął im z oczu.

Wprawdzie obecne ludzkie ciało również jest zbudowane na bazie energii, ale ono jest na stałe złączone z wodą i krwią i innymi płynami ustrojowymi.

1 list do Koryntian rozdział 15 werset 50, 51.
Zapewniam was, bracia, że ciało i krew nie mogą posiąść królestwa Bożego, i że to, co zniszczalne, nie może mieć dziedzictwa w tym, co niezniszczalne.
Oto ogłaszam wam, tajemnicę : nie wszyscy pomrzemy, lecz wszyscy będziemy odmienieni.

Przemiana ludzkiego ciała na czystą niewidzialną Energię, którą stworzył nasz Stwórca, stwarza zupełnie inne jeszcze nieznane człowiekowi możliwości o jakich nawet by nam się nie śniło.
Ciała Zbawionych staną się energią niezmaterializowaną, mające cechy wyglądu widzialnego oraz na własne życzenie stanie się  niewidzialne.
Życie człowieka w zmaterializowanym światowym stylu jest u pewnych osób jak narkotyk. Czasami za jego przedłużenie lub zabezpieczenie człowiek staje się niepoczytalny!
Podobnie działo się to z pewnym cesarzem chińskim, który spożywał rtęć, by nigdy nie umrzeć! Ktokolwiek, stanął temu złemu cesarzowi na drodze, by odwieść go od spożywania trucizny, bez wahania zabijał go!
Tacy są niektórzy zwyrodniali prezydenci, premierzy i bestialscy przywódcy, tyrani naszego świata, którzy dążą do absolutnej władzy. Zwyrodnialcy myślą że będą wiecznie  żyć w ciałach ludzkich!

W Biblii znajdziesz pewne zakodowane informacje, że jacyś zwyrodniali synowie naszego Stwórcy schodzili na Ziemię i uprawiali seks z ludzkimi kobietami. Nie będę rozpatrywał tego tematu ponieważ nie znam szczegółów jak ten seks wyglądał skoro ich ciała były Astralne, wypełnione wieczną Energią życia. Zabójcze dla człowieka!
Jednak hipotetycznie rozważałem ten temat choć nie wypadało mnie pytać Stwórce o szczegóły.  Odpowiedziałem sam sobie, że jakoś tam będzie, a może jeszcze lepiej niż nam się wydaje!
Brak mi w tym względzie jakiejś wyobraźni! Sądzę jednak, że w tym nowych wiecznych życiach nie można będzie podjąć decyzji na poczęcie samodzielnie dzieci. Według mojego rozeznania powstanie jakieś partnerstwo Żeńsko męskie, bez żadnych ślubów lub wiecznych przyrzeczeń.

Ewangelia Łukasza rozdział 20 werset 35.
Lecz ci, którzy uznani zostaną za godnych udziału w świecie przyszłym i w powstaniu z martwych, ani się żenić nie będą, ani za mąż wychodzić.
 
Jeśli ktoś będzie chciał mieć dzieci! Być może na prośbę osoby rodzaju żeńskiego, zostanie ona zapłodniona sklonowaną szlachetną komórką Syna Człowieczego! Gdy dziecko się urodzi,  partnerzy będą mogli opiekować się dzieckiem. Być może wszystko będzie wyglądać inaczej niż opisuję, dlatego też proszę tego tematu nie brać sobie na poważnie!
Jeśli chodzi o różne pomówienia, że Syn Człowieczy był w związku z Marią Magdaleną Syna Człowieczego ciało mogło i miało prawo zachowywać się jak każda inna osoba. Zatem związek Magdaleny z Jezusem na którym zwyrodnialcy budują jakiś skandal nie ma żadnego związku z jakąkolwiek nieprawością. Ojciec Stworzyciel i Jego Umiłowany Syn wykorzystali wszelkie możliwości przekonania człowieka, że po przemianie będąc w innej formie nieśmiertelnego ciała, będzie mógł wykonywać wszystko co czynił przedtem.
Nowa forma życia skorzysta z wielu dobrych cech. Ciało będzie bezpieczne unikając wszelkich zachowań, narażając się na jakieś choroby lub niepożądane konsekwencje.
Woda łatwo zanieczyszcza się drobnoustrojami, a krew narażona jest na różnego rodzaju ataki wirusów i bakterii.
Energia Życiowa Stwórcy odporna jest dosłownie na wszystko! Przemienione ciało człowieka uzyska błyskawiczne przemieszczania się bez narażania się na jakieś wypadki. Niewyobrażalna szybkość przemieszczania się stwarza tyle możliwości, że nie jesteśmy w stanie wyobrazić sobie tego wszystkiego.
Obecne cielesne życie po życiu jest piękną ideą ale ma ogromne wady. Szczególnie jest problem ze zmianą płci w następnych życiach. Prawdopodobnie sami wybieramy płeć w której się urodzimy i czasem staje się to naszym dramatem!
Świadomość w poprzednim życiu gdy była mężczyzną, a w obecnym kobietą wielu przypadkach nie nadąża się oczyścić się żeby przyjąć nową osobowość. To właśnie woda opóźnia oczyszczenie. Wspomnijcie na przysłowie, które mówi, ludzie głupieją, gdyż woda robi z mózgu zamęt. Niestety, ale tak to źle wszystko wygląda!
Woda przede wszystkim przez zanieczyszczenie traci pamięć, przez co ciało choruje starzeje się i w końcu umiera.
Tajemnica powstania świata zwierzęcego przez zwyrodnialców, działała jak tymczasowe więzienie dla Duchowej Świadomości, które ulegały skażeniu rozkodowania. Nieszczęsne zwiedzone Duchowe Świadomości wcielały się w organizmy zwierzęce stając się rozrywką dla zwyrodnialców! Dopiero śmierć na jakiś czas wyzwalała ich, by mogli na nowo zacząć swoje życie, lecz niestety ponownie w jakiś makabrycznych organizmach!
Niewątpliwie wiemy, że niektóre uszlachetnione ciała zwierzęce jak małpy ewaluowały do ciał ludzkich. Mimo to cechy i nawyki zwierzęce pozostały w ich Duchowych Świadomościach. Po zwycięstwie Jezusa Chrystusa, nad śmiercią uzyskał władzę nad każdym ciałem w którym Duchowa Świadomość uwierzy w Niego!

Ewangelia rozdział 17 werset 2.
Jak mu dałeś władzę nad wszelkim ciałem, aby dał żywot wieczny tym wszystkim, których mu dałeś.

Od momentu zwycięstwa nad śmiercią Ojciec Stworzyciel bez przerwy uszlachetnia nasze ciała dając pełne oświecenie niebiańską inteligencją.
Duchowe Świadomości kiedyś ubrane w bezrozumne zwierzęce ciała, nie miały problemów z orientacją seksualną. Obecnie uszlachetnione, w wielu przypadkach są ogromnym problemem dla wielu Duchowych Świadomości. Są częste ataki na osoby, które nie zdołały oczyścić swojej Świadomości z poprzednich odmienności seksualnych. Nieoczyszczona odmienność seksualna stała się powodem ataków na swoje ofiary. Ci atakujący nie zdają sobie sprawy, że w następnych życiach może spotka ich taka sama przypadłość jak ich obecnych ofiar. Szkoda, że nie będą mogli zdać sobie sprawy jak czynili przedtem gdy wściekle działali przeciwko swoim ofiarom, odmieńcom seksualnym!
Energia nowego życia wiecznego utrzymuje wieczną pamięć! Błyskawicznie się oczyszcza i koncentruje! Zapewne w jakiś cudowny sposób utrzymuje szlachetność charakteru względem zachowania oraz przeciwdziała w jakich kol wiek depresjach.
Kościół katolicki pod wpływem diabelskiego Mojżesza przestał akceptować reinkarnacje, choć wcześniej ją wyznawał! Podobnie było w żydowskiej, judaistycznej religii.

Ewangelia Jana rozdział 8 werset 35, 36.
A niewolnik nie przebywa w domu na zawsze, lecz Syn przebywa na zawsze.
Jeżeli więc Syn was wyzwoli wówczas będziecie rzeczywiście wolnym.

W powyższym wersecie jest zakodowana informacja, że Synowie naszego Stwórcy, są niewolnikami, ciał złych ludzi.
Po śmierci ich ciała w którym były ich Duchowe Świadomości mają szansę wyzwolić się z nich i wcielić się w ciało podobne do Jezusa Chrystusa.
Jeśli chodzi o Syna naszego Stwórcy wynika z tego, że dla ocalenia nas podjął decyzję bycia w  Ciele Syna Człowieczego na zawsze!


Jakie problemy stwarza obecne życie człowiekowi w jego ludzkim ciele, które jest wypełnione krwią i wodą? Jak łatwo dają się takie ciała manipulować zwyrodnialcom i jego bandyckimi aniołami?
1. Zachwiana równowaga orientacji seksualnej.
2. Ogromne ryzyko różnorakich chorób.
3. Brak samo oczyszczenia i zła pamięć wody tworzy choroby umysłowe, parkinsona, skleroza, uszkodzenie pamięci i mnóstwo innych.
4. Reumatyzm czyli wypłukanie chrząstek, które zabezpieczają przed ocieraniem się kości o kości.
5. Kamica nerkowa to ogromne problemy przez zanieczyszczoną wodę!
6. Woda wchłania w siebie uzależnienie wszelkich złych minerałów, gdzie bardzo ciężko bez żadnych uszkodzeń  je usunąć.
Woda uzależnia się od jakichkolwiek używek, narkotyków, zanieczyszczeń i innych niebezpiecznych rzeczy od których trudno jest ją uwolnić. Chyba, że będzie miała styczność z Energią naszego Stwórcy dostępując cudownego oczyszczenia.
8. Woda i krew ulega erozji. Jest to samoczynna przemiana w inne stany jak na przykład w tlen i wodór, zaś w przypadku krwi w tlenki żelaza. Woda nie posiada blokady przed wcielającymi się w nią demonów, złych duchów, nieczystych, diabelskich mocy i tak dalej.
Jedynie ingerencja naszego Stwórcy może ochronić i oczyścić organizm od wszelkiego zła.
9. Zanieczyszczona woda złą energią z łatwością adaptuje kłamstwa, fałszywe pomówienia, staje się demoniczna, przy czym tworzy fanatyczne kłamstwa. Stwarza fałszywe religie, chorobliwą wyobraźnię tworzenia partii politycznych, które rzekomo mają pomóc człowiekowi. Może Cię to dziwić ale woda jest żywa i ma swój własny system informacyjny. Człowiek wtedy łatwo ulega zwiedzeniu, przez co wpada w ogromne tarapaty związane z prawem.
10. Energia wody wchłania każde kłamstwo co stwarza sytuacje łatwiejszego zwiedzenia nas, by stała się nam jakaś krzywda!
11. Jednym z największych problemów jest spożywanie różnych nieczystych pokarmów. Szczególnie w naszych czasach, gdzie wszelkie jedzenie jest bardzo intensywnie skażone trującą chemią! Zawsze jedzenie było dla żywych organizmów problemem, szczególnie kiedy go brakowało. Z braku czystej wody i jedzenia ginęły całe cywilizacje oraz różne gatunki zwierząt. Brak jedzenie upodlał człowieka, który nie rzadko stawał się kanibalistą!
Rozwiązaniem tego problemu jest czysta Energia Życia stworzona przez naszego Stwórcę. Ma możliwość uzupełniania jej bezpośredni z atmosfery, która jest nieograniczonym zbiornikiem energii z której korzystają wszyscy w Królestwie naszego Stwórcy.

Jakie zalety będą miały Ciała podobne do Jezusa Chrystusa, gdy zostaną naprawione przez naszego Ojca Stworzyciela i Jego Umiłowanego Syna, by stały się młode i wiecznie pięknie wyglądające?

1. Jednoznaczna orientacja seksualna, z możliwością prawdopodobnej zmiany opcji seksualnej, ale tylko za pośrednictwem nieznanego mi jakiegoś sposobu który znają tylko Niebiosa.
2.  Absolutna odporność na jakiekolwiek choroby i wirusy!
3. Absolutna pamięć i błyskawiczna reakcja na różne bodźce, które w reakcji błyskawicznej opóźniały człowieka.
4. Energia Życia Wiecznego samoczynnie będzie się oczyszczała. Jakakolwiek inna energia lub substancja, z którą się zetknie natychmiast dostąpi oczyszczenia.
5. Energia Życia naszego Stwórcy jest wieczna nie uzależniająca się od jakichkolwiek używek, narkotyków i innych niebezpiecznych rzeczy.
6. Energia naszego Stwórcy jest stabilna i dzięki ogromnej inteligencji i pozytywnego zaprogramowania nie podlega jakimkolwiek złym nawykom.
7. Energia naszego Stwórcy wskutek ogromnej inteligencji i mocy odporna jest na ataki demonów, złych duchów, ataki zwyrodnialców diabelskich, fałszywych religii i wszelkich kłamstw. Odporna jest na fanatyzm i przyłączanie się do innych złych energii.
8. Energia naszego Stwórcy kieruje się Prawdą i łatwo odkryje osoby które chciałyby nas oszukać lub wprowadzić w jakiś błąd namawiając do nieodpowiedniego działania!

Mógłbym tu przysłowiowo nieskończenie gdybać co złego może spotkać nas przez wodę i krew  a co dobrego może wyniknąć z wypełnienia naszych ludzkich ciał Energią naszego Stwórcy. Jednoznacznie można przyjąć, że są ogromne korzyści z Wiecznego Życia, które oferuje nam Stwórca i Jego Pierworodny Umiłowany Syn!
Pamiętajmy! Nasz Stwórca i jego Umiłowany Syn przetestowali osobiście na Sobie nowy niekolidujący system Wiecznego Życia,  które czeka na każdego kto je zaakceptuje!
Nie martwcie się! Ataki na osoby nawracające się do Stwórcy i Jego Umiłowanego Syna przez diabelskiego Mojżesza lub jego aniołów będą bardzo znaczne! Zwyrodnialcy będą Was atakować po tym co przeczytaliście dlatego, że boją się stracić swoich niewolników, którzy ciężko pracują na nich!
Mnie prześladował przez całe życie, bym nie przypomniał Wam tego wszystkiego o czy piszę! Zwyrodnialcy walczą zaciekle, gdyż nie chcą byście poznali Prawdę naszego Stwórcy i Jego Jednorodzonego Umiłowanego Syna!

Być może wszystko kojarzy się Tobie z magią lub z nierealną wizją moich wywodów.
Zatem spojrz na siebie przed lustrem, a uważnie przyglądając się zobaczysz już magię w samym sobie! W swojej wyobraźni wystarczy usunąć z wszystkich naszych organów wodę. Pozostanie tylko powłoka naszych rusztowań naszych organów i naszego ciała. Gdy ponownie wypełnimy nasze cielesne  rusztowanie skoncentrowaną Energią naszego Stwórcy będziemy wyglądali jak byliśmy za młodu!
Pomyśl! Czy obecnie Twoje ciało wypełnione ogromną ilością wody nie jest cudem i magią.
Żyjesz oddychasz co najważniejsze myślisz choć tego nie czujesz. Po prostu jesteś! Czy to nie jest cud?
Jaki Cudowność może cię spotkać, kiedy będziesz wyglądał lub wyglądała jak Aniołowie w Niebie i bez żadnych problemów będzie można ich odwiedzać.
Akceptacja Twoja na Życie Wieczne przez oddanie Twojego obecnego życia swojemu Stwórcy, by nim pokierował, daje Ci takie możliwości o których byś nawet nie śnił!
Przemiana wody i krwi w Twoim ciele na Życie Wieczne w Energię naszego Stwórcy jest łatwą i wręcz przyjemną. Pożegnanie się z wodą, która przestanie być Twoim napędem życiowym stwarza w Tobie niesamowite możliwości! Wszystko zależy tylko od Ciebie!
Wystarczy wziąć chrzest wodny przez całkowite zanurzenie się w niej. W modlitwie zadeklarować się do zbawienia, prosząc o przebaczenie grzechów i będziesz miała / miał szansę do Życia Wiecznego!

Ewangelia Marka rozdział 16 werset 16.
16  Kto uwierzy i przyjmie chrzest, będzie zbawiony; a kto nie uwierzy, będzie potępiony.

Chrzest katolicki jest oszustwem i jest nie ważny, ponieważ będąc dzieckiem nie rozumiałeś swej bardzo ważnej decyzji.
Diabelski Mojżesz za pośrednictwem kościoła Rzymsko katolickiego zwiódł wszystkich, którzy myślą, że zawarły przymierze ze swoim Stwórcą przez chrzest małego dziecka. Ten oszukańczy system ukrył inne motywy. Przedstawiciele tych religii, chcieli pochwycić swoich wyznawców już od małego dziecka, by już kiedy staną się dorosłe wyłudzać od nich majątki i pieniądze. Stały się ogromnym światowym biznesem. Obecnie Watykan jest ogromnym skarbcem i bankiem wszelkiego dobra jaki stworzył świat. Nie podzieli się dobrem z potrzebującym ludźmi, ponieważ rządzi nim Lucyfer w znanej nam osobie diabelskiego zwyrodniałego Mojżesza!
Wiemy, że w innych przypadkach kościół Rzymsko katolicki w czasach średniowiecznych posunął się do morderczych ataków na rozwijające się grupy chrześcijańskie, które działały według zaleceń Jezusa Chrystusa. Watykan, wykorzystując mordercze charaktery niektórych Arabów, którzy pod przewodnictwem Mahometa stworzyli nową religie islamską, która mordowała i morduje nadal prawdziwych chrześcijan!
Na różnych stronach internetowych znajdziesz dokładny opis jak powstał Islam i kto go stworzył? Wystarczy w Google wpisać pytanie; kto stworzył Islam, a pokażą się na to dowody!
Jakie są dowody haniebnych czynów katolickiego kościoła w Polsce?
Naród polski jest podzielony i w bardzo znaczącym stylu demoniczny! Przez głupotę i katolicki fanatyzm idzie na wieczne zatracenie! Ciągle kierują narodem polskim zwyrodniałe osoby, które są zakłamane reprezentując jakąś fałszywie polityczną partię!
Osoby wierzące są zniewolone mafią czarnej madonny, która nie jest chrześcijańska a raczej pogańska, gdyż wywodzi się z zamierzchłych religii związanej z ciemnymi mocami!
Diabelski Mojżesz wyszedł z założenia, że na wszelkie sposoby nadal trzeba zwodzić ludzkość, by nigdy nie doszła do Prawdy!

Moim zdaniem Ziemia stała się w pewnym sensie epicentrum wszechświata. Jest ogromną salą sądową gdzie odbywa się sąd nad wszystkimi mieszkańcami wszechświata. Wszyscy mieszkańcy wszechświata czy chcą czy nie chcą muszą się wielokrotnie urodzić w ciałach ludzkich, by osądzić ich czy są zwyrodnialcami czy nie!
Sztuczny chaos jaki dzieje się na Ziemi jest genialny gdyż od kilkuset tysięcy lat dzięki temu wyłaniają się zwyrodnialcy, których na zawsze trzeba się pozbyć!ŻYCIE WIECZNE!
ZAPRSZAM na: www.infomega.pl  lub  www.totalinfo.pl 
Znajdziesz tam mnóstwo ciekawych informacji!