SZALEJĄCA ZARAZA!
Te informacje zapewne prorokują wyrzucenie Polski z Unii Europejskiej, gdyż jest przekleństwem i czarną drugą bestią wymienioną w Biblii w Apokalipsie w Objawieniu Jana!
SZATAŃSKIE PODSTĘPNE PUŁAPKI!
Odkąd Polska jest członkiem Unii Europejskiej polscy migranci pracujący poza granicami propagują w tych krajach pogańskie praktyki czczenia i wielbienia obrazu czarnej Madonny czego efektem będzie pogorszenie standardu życia w tych krajach.
Madonna z Jasnej Góry jest najświętszym obrazem w Polsce z milionami pielgrzymów corocznie wędrującymi na Jasną Górę, by tam oddać hołd obrazowi czarnej Madonny.
Poniżej jest kilka przykładów jak szatan propaguje obraz czarnej Madonny używając Polaków.
Kult czczenia czarnej Madonny jest bardzo mocny i moc jego ciągle wzrasta. W Stanach Zjednoczonych niedaleko Filadelfii w miejscowości Doyletown jest wielkie znane sanktuarium gdzie ludzie czczą obraz czarnej Madonny. Miejsce to nazywane jest Amerykańską Częstochową.
Około 15 lat temu australijska Polonia wzniosła sanktuarium maryjne z obrazem czarnej Madonny w Australii w miejscowości Marayong.
Obecnie Polacy wszczepiają kult czczenia czarnej Madonny w Szkocji gdzie w benedyktyńskim opactwie w Pluscarden znajduje się kopia obrazu czarnej Madonny z Częstochowy. Polacy i Szkoci obchodzili 50-lecie polskiego oddania się Madonnie w niewolę.
Mógłbym podać dużo innych miejsc na całym świecie gdzie Polacy powoli, krok po kroku bardzo aktywnie działają aby obraz czarnej Madonny był znany i czczony.
Polacy w Wielkiej Brytanii zmieniają oblicze brytyjskiego chrześcijaństwa.
Odkąd Polska stała się członkiem Unii Europejskiej widzimy ogromny napływ polskiej siły roboczej do Anglii. Londyńska katolicka społeczność wzrasta dramatycznie. Zauważono raptowny wzrost polskich parafii katolickich w tym kraju. Wzrastająca liczba polskich katolików na wyspach brytyjskich zaczyna zagrażać wielkości kościoła anglikańskiego. To powoduje, że polscy katolicy zaczynają coraz bardziej rościć sobie prawo, że oni są narodowym kościołem w Anglii. Przykładem może być portowe miasto na południowym wybrzeżu Southampton gdzie mieszka 35 tysięcy Polaków. Chrześcijaństwo w Wielkiej Brytanii nie jest już angielskie!
Ostatnio jeden z polskich biskupów w swoim liście nawołuje Polaków mieszkających poza granicami swej ojczyzny aby nie integrowali się z lokalnymi chrześcijańskimi społecznościami.
Osoby mieszkających w Polsce z wielu powodów odczuwa ucisk więc opuszczają kraj, a wraz z nimi przysłowiowo jadą za chlebem inni nie zdając sobie sprawy, że są posłańcami zwyrodniałego diabelskiego Mojżesza, który przez ich wredne posłannictwo rozpowszechnia kult czarnej madonny! Nie bez powodu Polska w Biblii jest wymieniona jako druga Bestia na usługach pierwszej, Watykańskiej zwodząca bezlitośnie ludzkość kłamstwami.
W ostatnich latach rządów komunistycznych pod wezwaniem "Badacze Pisma Świętego  i woli Boga Ojca Stworzyciela" wystosowaliśmy pisma do polskiego rządu oraz Watykanu, które w oryginalnych ulotkach, które mamy do dzisiaj. Byłem wtedy jeszcze młody myślałem, że wyzwolenie Polski spod jarzma komunistów otworzy oczy Polakom. Niestety stało się wszystko odwrotnie nie doczekaliśmy się odpowiedzi na wysłane ulotki.
Watykan milczał! Natomiast kiedy kościół rzymsko-katolicki odzyskał władze w kraju medialnie nagłaśniał, że powstała jakaś nieznana sekta i należy ich bezzwłocznie ująć. Przestraszyło to mnie i moich przyjaciół i na wiele lat zamknęli nam usta. Dzisiaj kiedy ujawnia się ich donosicielstwo kleru do ówczesnych władz komunistycznych powiedzieliśmy DOŚĆ TEGO!
W jakimś tam sensie wyzwoliliśmy się od czerwonego komunistycznego smoka, ale niestety  nie dosłownie. Już najwyższy czas wyzwolić ludzkość od czarnego śmiertelnego wroga, który szczycąc się bogactwem i wystawnym ubiorem, skąpani w złocie niszczą Ewangeliczną Prawdę naszego ukochanego Boga Ojca Stwórcy.
Jeśli przeczytałeś powyższy materiał i po przemyśleniu doszedłeś do wniosku, że ma on jakąś wartość i uważasz, że powinien być dystrybuowany masowo, czekamy na Twoją osobistą pomoc. Nie chodzi to o żadne datki finansowe, a o osobiste zaangażowanie się, by wspólnie przemyśleć jak otworzyć oczy i uszy innym by zrozumieli Plan naszego Stwórcy!
Chodzi o to by rozpowszechniać informacje o naszym Stwórcy i Jego Jednorodzonym Synu, by stały się dostępne dla każdego dając mu szansę Zbawienia wiecznego.
Jeśli jesteś osobą religijną i chcesz dowiedzieć się więcej informacji, które Cię interesują wejdź na dalszy ciąg moich stron.
Jeśli masz pytania skontaktuj się z mną, gdzie możesz pisać po Polsku ma e-maila:  fakty777@hotmail.com
                                                                                       Z góry dziękuję za przeczytanie mojego przesłania.
                                                                                            Autor, Jack Peterson