SZCZĘŚCIE!
Walczyłem w przemyślny różny sposób, by skontaktować się z ludzkimi Duchowymi Świadomościami aby pomóc im zdobywać życiowe pozytywne punkty do dalszego swego przeznaczenia. Chciałem aby ich życie obróciło się ku dobremu. Walczyłem, by skomunikować się z każdą potrzebującą osobą aby ich dalsze przeznaczenie po śmierci miało nieskazitelną przyszłość. Ostrzegałem przed kontaktami z różnymi fałszywymi religiami, kościołami jak również przed wszelkimi sektami, by każdy stał się czysty dla swojej szczęśliwej przyszłości.  Wszyscy ciągle milczą i być może zadają sobie absurdalne pytania. Dlaczego Ojciec Stworzyciel dopuścił do takiego stanu jaki dzieje się obecnie na świecie? Dlaczego również nas osobiście dotykają różne przykrości? Czy w ogóle istnieje Stwórca?
Nie trzeba zadawać sobie takich pytań i denerwować się, to tylko pogorszy nasza sytuację! Nikt nie orientuje się, że żył poprzednio w różnych wcieleniach i być może mocno w nich narozrabiał. Do tego trzeba jeszcze dodać, że uprzednio przez miliardy lat żyliśmy w ciałach zwierzęcych o bestialskim usposobieniu!
Wszystko co obecnie istnieje na naszej planecie jest bardzo dobrze przemyślane przez naszego Stwórcę, by świat osiągnął to co teraz mamy, ale to jeszcze nie koniec!
Zastanawiasz się jak do tego doszło, że jakiś Mojżesz lub pseudo święty Franciszek lub inny fałszywy prorok rozpowszechniał bałamucące kłamstwa, w które wierzy większa część ludzkości. Co gorsze zwyrodnialcy posługują się tymi kłamstwami, by nimi manipulować innymi, co trwa aż do teraz!
Nie przyszło Ci do głowy, że Stwórca dopuszcza posługiwania się kłamstwami, by z dzikiego człowieka uczynić bardziej szlachetną istotę. Niebo przyzwoliło różnym kłamcom posługiwać się fałszywymi religiami, by w przyszłości mógł przyjść na Ziemię sam Stwórca i Jego Jednorodzony Syn, aby odwrócić bieg złych wydarzeń ukazując konkretną prawdę. Stwórca objawił się światu wraz z Jego Umiłowanym Synem w Ciele Syna Człowieczego, a świat ich ukrzyżował! Nasi Zbawiciele zdemaskowali oszustów religijnych, morderców i złodziei, byśmy się ich wystrzegali. Stał się na świecie nowy system, by z naszego ciała które w przeszłości było niemiłosierną zwierzęcą bestią stało się, uczciwym, inteligentnym człowiekiem. Stwórca stara się aby każda nasza wcielona Świadomość czyli Osoba Duchowa była w uszlachetnionym ciele przez Stwórcę bardzo szczęśliwa.
Jak to się działo? Łatwo jest to sobie wyobrazić! Prymitywny człowiek nie znał ducha miłosierdzia, sprawiedliwości i wielu innych cech, które teraz nasze ciało już posiada. W prehistorycznych czasach jego inteligencja była zerowa! W jaki sposób można było zapoczątkować jego przemiany jak tylko przez różne bajeczki, a nawet absurdalne kłamstwa. Jeśli tresujemy jakieś zwierzę, używamy różnych tryków i sztuczek, by osiągnąć pozytywny cel nauczenia jego. Prehistoryczny człowiek posiadał w sobie Duchową Świadomość, która pochodziła sprzed miliard miliardów lat. Żyła ona na pierwszej żywej planecie, którą zabił jakiś zwyrodnialec. Biblia nazywa go synem zatracenia. Nasze nieszczęśliwe Duchowe Świadomości przechodziły przez piekielne wcielenia w różne bestie zatracając swoją pierwotną inteligencje.  
Obecnie Niebiosa zablokowały chore Duchowe Świadomości w nowych uszlachetnionych ciałach podarowanych od samego Stwórcy. Zjednoczone Duchowe Świadomości zostały zablokowane ze swoim ciałem, by stopniowo osiągnąć oświecenie stając się jednością ze swoim Stwórcą. Obecnie jest czas by zamienić kłamstwa w prawdę, gdyż inaczej naszą cywilizację czeka zagłada.
Zapewne na wielu planetach w jakiś różnorodny sposób wykształtowała się osobowość istot cielesnych  podobnych do człowieka, uszlachetniając go przez miliony lat. System ten zapewne stworzył nasz Stwórca aby każda uszlachetniona cywilizacja była podłączona do Królestwa naszego Stwórcy.
Być może tekst który czytasz dotyczy Ciebie samego i pomoże Ci wyjść z głębokiego kryzysu!
Chciałbym zaznaczyć, że jestem osobą wierzącą w istnienie Stwórcy, którego nie poznała żadna religia. Nie tworzę żadnej religii lub wyznania i jestem przeciwny by coś takiego czynić!
Jest mnóstwo osób, które są w bardzo tragicznym położeniu i nie mogą sobie poradzić jak z tego wyjść. Nie starają się przede wszystkim zrozumieć co jest przyczyną takiej sytuacji. Chcę im pokazać jak na mojej osobie i wielu innych odbywał się proces odnowy i oczyszczenia przy równoczesnym dokonywaniu się poprawy materialnej. Będąc w Australii zostałem przysłowiowo strącony na samo dno. Zaatakowały mnie ogromne problemy, które nieomal mnie zabiły. Straciłem rodzinę, pokrzyżowały mi się wszelkie plany jakie założyłem zaczynając życie jako emigrant na australijskiej Ziemi. Zdarzało się że nie miałem nawet jednego dolara w kieszeni. Nie wyobrażałem sobie, że któregoś dnia moja sytuacja materialna zmieni się nie do poznania. Mógłbym tu opisać całą historię moich zdarzeń ale moje przekazy informacyjne muszą dotyczyć bardziej ważnych tematów.
Zacznę od konkretnej sprawy, by poinformować wszystkich jak pozyskać dobre punkty aby Niebiosa przysłały błogosławieństwa po których odczujesz niewyobrażalną pomoc Duchową i materialną. Aby to było wiarygodne opiszę Tobie dwa przykłady, które zdobyły pozytywne punkty poprawnego życia u niektórych osób zmieniając ich życie na pozytywne.
Być może i Ty znajdziesz sposób na doprowadzenie innych zbłąkanych ludzi  do przyzwoitości ukazując im drogę jaką ukazałem Tobie. W moim życiu udało mi się doprowadzić do stanu pozytywnego zaledwie czterdziestu ludzi w tym trzy małżeństwa które stały na krawędzi swojej tragedii. Wyobraź sobie przez około trzydziestu lat zaledwie czterdzieści osób skorzystało z moich rad. Otóż zło i zła energia na tym świecie jest tak przebiegła że osiągnięcie pełnego sukcesu doprowadzenia ludzi do przyzwoitości jest bardzo trudne. Opiszę Ci dwa przykłady w których nastąpił w krótkim czasie proces odnowy ich życia choć wydawało się, że nie mieli żadnych szans, aby wyrwać się z dna jakie zgotował im świat. Dałem im klucze do różnych duchowych drzwi przez które spełniały się ich życzenia. Nie zdawali sobie z tego sprawy, że w cudowny sposób ich życzenia spełniały się każdego dnia. Oni nie dokonali nic nadzwyczajnego, by zrozumieć swoje błogosławieństwa. Dzięki moim materiałom medialnym doprowadzali wiele osób do porządku. Sami poznali inny punkt widzenia niedoli  przyjmując pewne doświadczenia jak zdobywać dobre punkty do lepszego życia. Ci u których zmieniło się życie na dobre nigdy w rodzaju przechwałek nie opowiadali mi o swoich pozytywnych zmianach, ale sam widziałem u nich ogromne postępy. Z ich życiowej przemiany na dobre nie zdawali sobie sprawy choć niektórzy z nich wykorzystując swoje błogosławieństwa potrafili w niegodny sposób uczynić komuś krzywdę. Dzięki błogosławieństwu Niebu stawali się coraz bardziej zamożni, być może że pomagali mi rozpowszechniać bliskim znajomym moje materiały medialne, które im dostarczałem.
Historia Janka, który zgłosił się z ogłoszenia na zapotrzebowanie glazurnika do wy glazurowania łazienki bardzo drogimi kafelkami.
Byłem świadkiem jak Janek został nieomal wyrzucony siłą przez właściciela z posesji, gdyż nie miał on pojęcia o układaniu glazury. Właścicielka była zdenerwowana gdyż Janek zmarnował wiele płyt, które trzeba było zerwać ze ściany i wyrzucić. Bardzo żal mi się zrobiło Janka i gdy odchodził podbiegłem do niego i dałem mu jedną z płyt komputerowych z materiałem, który wówczas miał zadziałać na ludzi, którzy według ich zastosowaniu mieli odmienić na dobre swoje życie i odmienić los Polski, którą czeka ogromna tragedia! Zdziwiony moim przedsięwzięciem Janek zaprotestował i nie chciał wziąć dyskietki komputerowej mówiąc że nie ma komputera i w zasadzie jest bezdomny. Powiedziałem mu że dam mu komputer i wyraził zgodę. Zawiozłem go do pod warszawskiej miejscowości gdzie mieszkał w pustostanie nie mając prądu ani wody.
Minął miesiąc i ze strony Janka nie było żadnego odzewu. Myślałem, że zło było silniejsze i Janek przegrał ze zwyrodnialcem, synem zatracenia, którego zwą diabłem. A tu któregoś dnia wielka niespodzianka. Janek zadzwonił i serdecznie dziękował za płytkę komputerową gdyż temat na tym krążku był dla niego potwierdzeniem złej opinii względem różnych religii jakie miał w swojej świadomości. Poprosił o jakieś moje materiały medialne, by mógł je rozpowszechniać. Po następnym miesiącu skontaktował się ze mną opowiadając mi co mu się przydarzyło. W jakiś niewyjaśniony sposób poznał Polaka, który częściowo mieszka w Hiszpanii i zajmuje się zrywaniem owoców na plantacjach pomarańczy. Pomarańczowy zbiór odbywa się jesienią  i w czasie lata nie ma co z sobą zrobić i nie znosząc tych hiszpańskich upałów przyjeżdża wtedy do Polski. Chętnie zgodziłby się, by pracował dla kogoś w Polsce i da mu pomysł na łatwy dochodowy biznes. Mając praktykę zdobywania niedrogich urządzeń nawadniających ogrodów wiedział jak szybko można otworzyć wspaniały biznes. Janek miał ukończoną szkołę leśnika i praktykę w tym zawodzie. Zobaczył w pomyśle emigranta polskiego swoją nową przyszłość. Już w niedługim czasie z bezdomnej i bezrobotnej istoty  stał się biznesmenem zarabiając czasami nawet przeszło czterdzieści tysięcy złotych miesięcznie. Z człowieka o niskiej posturze okropnej chudziny, Janek wyszedł na wielkiego bosa u którego pracowali mocno umięśnieni osiłki, ciesząc się że mają zatrudnienie i  wspaniałe zarobki od pomysłowego rodaka.
Drugi nieprawdopodobny przykład to historia Roberta którego poznałem na terenie Niemiec gdzie mieszkałem od wiosny do Jesieni. Jego matka była Niemką a tatuś rzekomo Polakiem, którego nigdy Robert nie poznał. W Niemczech miałem tam mały domek tak zwany bungalow, który sobie wyremontowałem. Robert był na wpół Polakiem i na wpół Niemcem. Mieszkał w Polsce w starym po niemieckim jednopiętrowym domu blisko granicy niemieckiej. Jego życie było pełne udręki i prześladowań. Po stronie niemieckiej prześladowali go Niemcy, po stronie Polskiej Polacy za to że matka jego była Niemką a tatuś polakiem. Kiedyś chcąc go okraść włamali się do niego jacyś bandyci. Siekierą bardzo zranili jego głowę. Policja ujęła tych złoczyńców, dostali wyroki po dziewięć lat więzienia. To jeszcze bardziej rozsierdziło sąsiadów tego administracyjnego budynku i atakowali Roberta nieustannie. Na swojej posesji w Niemczech gdzie mieszkałem wyszykowałem  Robertowi małą komórkę którą od zewnątrz i wewnątrz wyłożyłem grubym styropianem. Zainstalowałem mu piecyk i dostarczyłem drewno na opał. Robert praktycznie spędzał tam swój czas poznając tajniki kluczy swej przyszłości. Od czasu do czasu przychodził do mnie na obiadki które bardzo uwielbiał. Poczuł ogromne oczyszczenie i podjął decyzję wzięcia chrztu, by zdeklarować się naszemu Stwórcy Ojcu Stworzycielowi. Chciał być przynależny tylko do swego Stwórcy i Jego Jednorodzonego Syna. Robert wiedział, że chrzest w kościele katolickim jest nie ważny i jest fikcją gdyż jako małe dziecko którego chrzczą nie było w stanie stwierdzić co naprawdę się dzieje. Jak się okazało Robert nawet chrztu katolickiego nie miał i koniecznie trzeba było coś z tym zrobić. Postanowiliśmy znaleźć jakiś zbór chrześcijański. Chodziło o to by tak jak ja to zrobiłem w Australii aby udzielono mu chrztu ale by nie być przynależnym do nich. W ich sekcie jak zresztą każdej innej rozpowszechniano wiele kłamstw o Mojżeszu gloryfikując go jako świętego. Było trudno dogadać się z Baptystami gdyż oni wystrzegają się wszelkich osób niepełnosprawnych, a do takich należał Robert. Znaleźliśmy przychylność w sekcie Zielonoświątkowców, którzy udzielili chrzest Robertowi bez problemu. Przykazałem mu by absolutnie więcej się z nimi nie spotykał i tak też uczynił. Swój wolny czas poświęcał na roznoszenie ulotek i innych materiałów medialnych, które mu dałem. Oczywiście w tych materiałach była mowa, by ludzkość odwróciła się od fałszywych bogów których głoszą na całym świecie we wszystkich religiach, kościołach i sektach. Chciałem, a być może tak chciał Jezus, by przyjęto do świadomości że istnieje Stwórca, którego świat nie zna i w żaden sposób nie może sobie Jego wyobrazić. Można jedynie przez Biblię zorientować się, że Ojciec Stworzyciel, będący  bez Skazy i Pełen Miłosierdzia, objawił się wraz z Synem Jednorodzonym w Ciele Jezusa Chrystusa. Objawił ludzkości, że Stwórca i Jego Jednorodzony Syn są Jedyni o nienagannej reputacji, a którzy objawili się nam w ciele Syna Człowieczego Jezusa Chrystusa. W moich materiałach medialnych ukazuję prawdę, że trzeba wyznawać indywidualną wiarę w swego Stwórcę bez żadnych religii, kościołów i sekt, gdyż wszyscy, którzy je stworzyli to mordercy i zbójcy jak to opisuje nam Biblia!
W niedługim czasie zaczęły dziać się cuda u Roberta. Poznał Niemca starszego faceta, który dał mu pracę pilnowania jego domu i opalania zimową porą. Zabierał go często w podróż na Ukrainę i Białoruś, by pilnował jego samochodu. Niemiec lubił wypić i często był okradany, a raz nawet ukradli mu samochód. Robert był dobrze wynagradzany i obsypywany prezentami, ale to było nie najważniejsze, gdyż w krótkim czasie nauczył się niemieckiego języka gdyż odezwały się w nim zapewne geny niemieckie po matce. Jego historia błogosławieństw następowała w tak wielkim tempie że napisałbym zapewne książkę o nim. Teraz cieszy się mieszkaniem które otrzymał od niemieckiego rządu i znalazł pracę w szczecińskiej firmie, która wysyła opiekunów do starszych ludzi na terenie Niemiec płacąc mu dość znaczne pieniądze. Facet mając zaledwie skończone 4 klasy szkoły podstawowej nauczył się przypadkiem języka niemieckiego i stał się wykwalifikowanym pielęgniarzem.
Pomyśl! W ciągu sześciu lat w Polsce udało mi się doprowadzić do porządku tylko dwie osoby. W Australii przez trzydzieści lat tylko czterdzieści i tylko trzy małżeństwa. Co z tego wynika? Zapewne przeogromne moce negatywnych energii przeciwnych przeciwko Tobie i innych ludzi zamykają tę wąziutką ścieżkę do wyjścia z kłamstw i  kłopotów o których mówił Jezus. O tym wszystkim opisuje w Nowym Testamencie Biblia. Trzeba jednak pamiętać, że wszelkie pisma religijne i w tym Biblia mogą również przyczynić się do tego, by ta wąska ścieżka zbawienia zamknęła się przed Tobą. Wszyscy, którzy nieostrożnie podchodzą do studiowania pism religijnych przyjmując je z miłością, twierdząc, że pochodzą bezpośrednio od Stwórcy, narażeni są na ogromny atak zwyrodnialca, syna zatracenia! Jeśli zaś będziesz studiował je   uświadamiając sobie, że pisma napisali ludzie otrzymasz klucze do otwarcia kodów i różnych furtek które wyłonią z nich same dobre informacje. Zrozumiesz biblijne kody i ostrzeżenia jak unikać złych informacji na które trzeba uważać! Wielki błąd popełniają wszelkie religie, kościoły i sekty które piorą mózgi swoim wyznawcom ucząc kłamstw zwyrodniałego Mojżesza.
Zaprzyj się przeciwko złu w samym sobie i zmieniaj swoje poglądy życiowe i religijne to zobaczysz podstępne sytuacje które Ciebie osaczają. Tak rzekomo powiedział Jezus a gdzie napisano o tym w Biblii. Zacznij pomagać innym by wyszli z traumy kłamstw jakimi ich nasycił świat by i oni mogli pomagać innym. Zapewne tak plan miał Jezus i całe Królestwo naszego Stwórcy. Niebiosom nie chodziło o to by zakładać jakieś religie, synagogi, meczety i kościoły. Był czas kiedy Niebiosa dopuściły do egzystencji wszelkich fałszywych religii, które dopuszczały się kłamstw wprowadzając przemyślne, zdziczałe religijne istoty do ogółu cywilizacji. Ludzkość nabywała cech których uprzednio nie znano. Jezus kontynuował dzieło uszlachetniania ciał ludzkich gdyż przyniósł prawdę, że Ojciec Stworzyciel egzystuje w Niebie, a nie na Ziemi. Powiedział jasno, że nikt nie jest w stanie zrozumieć ani wiedzieć Kim jest Stwórca, który jest w swoim Królestwie wśród niezliczonych Niebiańskich Osób, które z wyglądu są podobni do Niego. Królują razem w Jego Królestwie, które nie ma końca w całym wszechświecie. Nikt nie może odnaleźć prawdy Kim jest nasz Stwórca, a Kim jest Jego Umiłowany Syn. Dlaczego? Ponieważ nie chcą uwierzyć, że Stwórca wraz ze swoim Jednorodzonym Synem objawił się w Ciele Jezusa Chrystusa, których świat ukrzyżował!

Wszystko zostało Mi przekazane przez mego Ojca i nikt nie wie,
kim jest Syn, jak tylko Ojciec;
nikt też nie wie, kim jest Ojciec, jak tylko Syn i ten,
komu Syn chce to objawić. 

Syn Jednorodzony naszego Stwórcy przyniósł na świat Ducha Miłosierdzia, Szacunku, Litości i wiele dobrego dla najbardziej poszkodowanych. Uczy nas kochać Stwórcę, który nie niewyobrażalnie jest Miłosierny i który nikomu nigdy nie wyrządził żadnej krzywdy. Uczy nas zrozumieć jak myśli nasz Stwórca, by przez Jego  Miłosierdzie opanować zło jakie panuje na Ziemi jak również w całym wszechświecie. Uczy nas byśmy logicznie spojrzeli na siebie, że w poprzednich swoich wcieleniach byliśmy kanaliami życiowymi i ciągnie się za nami balast złych nawyków, jakie nabyliśmy sprzed miliardów lat żyjąc w bestialskich ciałach hodowanych przez diabelskich zwyrodnialców!
Chrystus ukazał nam wąską ścieżkę do przerwania niekończącej się naszej niedoli przez ukazywanie jej innym, by w systemie piramidalnym odzyskać naszych utraconych chorych Duchowych Świadomości
Gdybym Ci opisał jakie ja otrzymałem błogosławieństwo nawet być może byś nie uwierzył. Lepiej nie będę o tym pisał bo pomyślisz, że wszystko to otrzymałem od diabła!
Studiując Biblie i inne pisma religijne trzeba poważnie wziąć pod uwagę, że niektóre informacje i fakty nie mają logicznego sensu. Trzeba też wziąć pod uwagę że wszelkie informacje dotyczące Jezusa napisali ludzie i jest to jedyne źródło przekazu. Aby zrozumieć plan naszego Stwórcy oraz funkcjonowanie Jego Królestwa. Trzeba przeanalizować wszelkie ważne informacje biblijne z których wynikają sugestie co chciał nam przekazać Jezus. Biblia czasami opisuje fałszywego Jezusa, który rzekomo powróci, by pozabijać wszystkich swoich wrogów. Mówi także o Jezusie, który jak Stwórca jest wspaniały i niewyobrażalnie Miłosierny, który chce uzdrowić nasze Duchowe Świadomości. Zatem trzeba ciągle mieć się na baczności by nie pójść za antychrystem który być może objawi się jako ten groźny Jezus! Już wielu fałszywych Jezusów objawiło się na świecie ale ten najbardziej niebezpieczny ukryje podstępnie swoją tożsamość pod płaszczem przywódcy jakiegoś kraju i będzie chciał doprowadzić świat do zguby. Trzeba raz na zawsze zapamiętać, że prawdziwy Jezus nigdy nie wyrządził nikomu żadnej krzywdy i nie ma takiego zamiaru.
Biblia podkreśla, że jedynie Judasz zginął i to na własne życzenie gdzie z powodu wyrzutów sumienia powiesił się. Jezus dał nam do myślenia, że Ojciec Jego czyli nasz Stwórca egzystujący w kosmosie również jest Miłosierny i nikomu nigdy nie wyrządził żadnej krzywdy. Jak wiemy wszystkie osoby, które stworzyły jakąś religię próbowali w niej ukazać naszego Stwórce w świetle morderstw i kłamstw. Wyłaniają się na czoło tacy mordercy jak Jahwe, Mojżesz, Budda, Mahomet, Cesarz Konstantyn i wielu innych. O tych faktach dobitnie informuje Biblia.
Biblia opisuje, że Jezus wielokrotnie dobitnie wypowiada się, że jest prawdą i mówi prawdę. W takim razie o jakiej prawdzie mówi i co to jest prawda? Biblia opisuje nam fakt gdzie Jezus wyraźnie mówi, że kto patrzy na niego widzi Ojca Stworzyciela. W tym momencie wielu wydaje się, że jest to niewiarygodne, że Jezus uważa się za Wszechmogącego Stwórcę. W Biblii możemy odnaleźć informację w innym miejscu, gdzie Jezus mówi że Ojcowska władza jest większa od Syna. Jaki z tego można wysnuć wniosek? Jeśli ktoś wyraźnie przeanalizuje wypowiedź Jezusa i skojarzy sobie jej sens dojdzie do wniosku, że Jezus był w Jednym Ciele ze swoim Stwórcą. Tak! Taka jest prawda Ojciec Stworzyciel i Syn jako Dwie różne Świadomości Duchowe są na wieczność zjednolicone w sobie! Całe Królestwo naszego Ojca stworzyciela składa się z niewyobrażalnej ilości osób, które identycznie wyglądają jak nasz Stwórca. Tylko w jednym przypadku w Jednym Ciele są Dwie Duchowe Świadomości Ojca Stworzyciela i Jego Jednorodzonego Syna. Informacja biblijna o tym by na Ziemi nikogo nie nazywać Ojcem Świętym gruntownie nas utwierdza, że w śród niewyobrażalnych ilości niebiańskich istot identycznie wyglądających osób jest Jedyna Osoba Najświętsza i jest Nim nasz Ojciec Stworzyciel, który jest w Jednym Ciele wraz ze swoim Jednorodzonym Synem. W moim pojęciu wszyscy w Królestwie naszego Stwórcy są jednomyślni i odciążają obowiązek naszego Ojca Stworzyciela, który zajmuje się tylko najważniejszymi problemami całego Wszechświata. Zatem wynika z tego że Ojciec Stworzyciel i Jego Umiłowany Syn opuścili Ciało Niebiańskie, wcielając się w ciału ziemskie Syna Człowieczego, które przez sklonowanie od pewnego szlachetnego człowieka urodziła Maria. Jednym słowem Syn Jednorodzony naszego Stwórcy jako Osoba Duchowa zstąpił z Nieba i ponownie tam powrócił. O tym fakcie dokładnie opisuje w Biblia.

Ewangelia Jana rozdział 3 werset 13. I nikt nie wstąpił do nieba, oprócz Tego, który z nieba zstąpił - Syna Człowieczego.

W tym momencie przychodzi nam logiczne wyjaśnienie, że Duchowe Świadomości wszystkie istoty inteligentnych są nieśmiertelne. Jak również Ciała Niebiańskie i zmartwychwstałe Ciało Chrystusa są nieśmiertelne. Gdyby ktoś Je zabił i choćby było mocno poranione to i tak ponownie odżyją.
Sprawa Jezusa również ma swoje inne wyobrażenie i trzeba ostrożnie się temu przyjrzeć. Zło i jego przedstawiciel, którym jest Mojżesz jest bardzo inteligentny i może Osobę Jezusa wykorzystać do swoich planów zawładnięcia światem. Wyraźnie widać jak ci z mojżeszowego nasienia coraz bardziej przez materializm opanowują świat. Należy zwrócić uwagę, że według Biblii i innych notatek starotestamentowych Mojżesz nie wywodzi się z narodu żydowskiego. Użył i używa naród żydowski do swoich celów. Również Jezusa Imię może być użyte dla złej sprawy ponieważ Jezus urodził się na terytorium żydowskim! Żydzi jaki Syn Człowieczy Jezus stał się mojżeszowym kozłem ofiarnym. Świat jest zakłamany fanatyczną fałszywą religią Żydów i Muzułmanów doprowadzając ich samych do zguby! Trzeba wziąć pod uwagę że nie jesteśmy w stanie na Ziemi rozpoznać prawdziwego Jezusa i ktoś może się pod niego podszyć jak to już wielokrotnie się zdarzało.
Jezus wyraźnie wskazywał, że Ojciec Stworzyciel miał swoją siedzibę w Niebie czyli w przestrzeni kosmicznej, a nie na Ziemi w świątyniach budowanych ludzką ręką jak twierdziły to żydowskie religie. Jezus zapewne chciał, żeby postrzegano go jak Stwórcę. Tak właśnie opisuje Biblia. Próbował zbliżyć się do wyznawców żydowskiej religii upodabniając się do byłego króla żydowskiego Dawida. Przekonany jestem, że chciał na swojej osobie wyjaśnić zrozumienie jak może wyglądać Królestwo naszego Stwórcy, a w nim wszyscy mieszkańcy włączając samego Stwórcę. Jezus nie wywyższał się ponad wszystkimi tak jak nie wywyższa się nasz  Ojciec Stworzyciel. Myślę że Królestwo naszego Stwórcy jest w słońcu, gdyż jest to najbardziej bezpieczne miejsce w całym wszechświecie. Wiele osób, które przeżyły śmierć kliniczną opowiadali jak odbywali wędrówkę do niewyobrażalnego jasnego światła. Mam nagrany film z telewizji satelitarnej przez indywidualnego naukowca o nazwisku Nazyk. Zaobserwował on i nagrał jak dwa małe punkciki wlatują w utworzoną plamę na słońcu na której nie było ognistego żaru. Twierdził on że te dwa małe punkciki są planetami większymi od naszej Ziemi. Wynika z Tego, że słońce jest tak ogromne, że wewnątrz jego może pomieścić się setki tysięcy a może więcej planet takich jak nasza Ziemia. Zewnętrzny ogień o niesamowitej sile zabezpiecza słońce przed wszelkimi intruzami, którzy by chcieli tam się dostać. Ogrom tego niesamowitego wydarzenia wlatujących w słońce obiektów tak wielkich jak nasza planeta oglądam od czasu do czasu i wprawia mnie to w zachwyt Mądrości naszego Stwórcy i Jego Królestwa. Według niepotwierdzonych wiadomości amerykański rząd jest w posiadaniu siedemdziesięciu gatunków kosmicznych zwłok oraz osób żyjących, którzy przybyli z kosmosu i ulegli tragicznej katastrofie. W mojej sugestii odnoszę wrażenie, że słońce jest gwarancją zabezpieczenia przed jakimikolwiek złymi intruzami. Z niepokojem myślę, że w całym wszechświecie włącznie z naszą Ziemią rozgrywa się jakiś straszny dramat. Czynią to zapewne złe kosmiczne osoby, które zdradziły swojego Stwórcę i których nie brakuje na naszej planecie.
Dwa tysiące lat temu Jednorodzony Syn naszego Stwórcy objawił się Duchowo światu wraz ze swoim Ojcem w ciele Syna Człowieczego Chrystusa. Miał misję, by zaświadczyć o Ojcu Stworzycielu, który był z Nim w Jednym Ciele. Chciał, by uwierzono jak w samego Ojca Stworzyciela. Zapewne wiedział, że gdy w przyszłości przyjdzie światło cywilizacji świat zrozumie, że Ojciec Stworzyciel i On i wszyscy w całym wszechświecie są Osobami Duchowymi, które mogą się wcielić w każde ciało materialne. Wskazał na swojej Osobie i Ojca Stworzyciela jak mamy wyobrazić sobie naszego Stwórcę do którego wszystkie osoby zamieszkałe w Królestwie i całym wszechświecie, że są Duchowymi Istotami. Są po prostu identyczni! Od momentu objawienia się Jezusa Chrystusa rozgrywa się walka między Mojżeszem i innymi osobami z pod znaku zła. Jak informuje nas Biblia Ojciec Święty w Niebie i wszyscy jemu podobni są w uduchowieniu będąc w jednym Imieniu Jezusa. Trudno znaleźć na to dowody ale logicznie trzeba zrozumieć, że Ojciec i Syn Jednorodzony są jedynymi wiarygodnymi, szlachetnymi Osobami w całym wszechświecie. Wszyscy którzy byli przed Nim i po Nim głosząc fałszywe religie to złodzieje i zbójcy!                                       
Żeby wyjść z kłamstw nie musisz korzystać z moich rad. Wystarczy że zapoznasz się z moim przekazem i przeanalizujesz dogłębnie go. Wyciągając wnioski sam możesz utworzyć swój własny system pomocy ludziom, by wyszli z ciemności od zakłamanych demonicznych religii i wyznań. Jeśli uda Ci się pozyskać błogosławieństwo to i Twoja sytuacja materialna również poprawi się. Zabieraj swoją rodzinę i wyjeżdżaj z Polski gdyż Polska jest zniewolona fałszywą katolicka religią i fałszywymi proroctwami na usługach Watykanu. Wskazany ten fakt jest w Biblii w Objawieniu Jana! Polska na potrzeby watykańskich i pseudo żydowskich złodziei wykreowała fałszywy kult demonicznej czarnej madonny, by dogłębnie otumanić ludzi! Ten fałszywy kult nieustannie kreują osoby z nasienia mojżeszowego zarażając tym plugastwem inne kraje. Co gorsze kościół katolicki opanowały osoby z nasienia Mojżeszowego, którzy kiedyś dla wygody mienili się Żydami, a nimi nigdy nie byli. Tak samo Mojżesz utożsamiał się z narodem żydowskim a nigdy nie był Żydem. Zakamuflował się żydowskim pochodzeniem by zwieść prawdziwych Żydów. Nie należy kojarzyć prawdziwych Żydów z tymi z nasienia Mojżeszowego gdyż ci biedni ludzie stali przysłowiowo kozłami ofiarnymi. Mojżesz jest upadłym aniołem mądrości, który miał na świat przynieść prawdę, a stał się aniołem kłamstwa i ciemności i oszukał świat, przede wszystkim biednych prawdziwych Żydów, którzy cierpią swoją niedolę w Izraelu! Dzisiaj ci mieniący się Żydami dla ówczesnych potrzeb zmienili nazwiska i udają Polaków. Chyba widzisz co dzieje się w Polsce i poza granicami jej. Już od dwudziestu paru lat przestrzegam Polaków przed wielkim niebezpieczeństwem jakie grozi Polsce. Z dnia na dzień Polska traci błogosławieństwo! Wyraźnie widać skutki jej upadku! Poszukaj w Biblii w Objawieniu Jana (w Apokalipsie) gdzie mowa jest, że Bestia i Fałszywy Prorok zostaną wrzucenie w morze ognia! Czy to Cię nie przeraża, że Polska jest tym Fałszywym Prorokiem? Czy nie widzisz co dzieje się przy granicach Polski?
Sam zamieszkuje czasami w różnych krajach poza granicami Polski i tylko okazyjnie przyjeżdżam do rodzinnego kraju jeśli jest taka potrzeba. Jestem już po siedemdziesiątce i bardzo źle znoszę loty samolotem. Ale jeśli widzę jakiś odzew na moje przesłania przylatuję do Polski, by ratować kogo tylko się da. Ostrzegam i proszę zadbajcie o siebie puki jeszcze jest czas! Nie urządzajcie żadnych awantur, gdyż Stwórca stopniowo przybliża swoje Królestwo, by pokojowo zapanowało na Ziemi!
Więcej na:  www.totalinfo.pl  lub  www.infomega.pl