Rozmyślałem, skąd wzięła się różnorodność ras ludzkich, ich języki i charaktery.
Zatraceni! demonicznie, obłąkane Duchowe Świadomości różnych cywilizacji z kosmosu!
Rozmyślałem, skąd wzięła się różnorodność ras ludzkich, ich języki i charaktery. Biblia mówi, że jakiś bóg poplątał wszystkim języki by nie mogli się ze sobą porozumieć. Biblijny zapis to czysty nonsens, a prawda prawdopodobnie wygląda inaczej. Oczywiście w moim przypadku rozmyślań mogę tylko przyjąć pewne wnioski, że na Ziemi jest sąd ostateczny nad narodami i każdego z nas osobna!
Najdziwniejsze jest to, że twarze różnych narodów są jakieś odmienne, znacznie różniące się od siebie. W niemieckich germańsko aryjskich twarzach jest wyrazisty wygląd śmiertelnej czaszki. Taki znak przyjęli esesmańskie brygady śmierci! W chińskich twarzach z ich skośnymi oczyma jest upodobnienie do kosmitów jaszczurów. Mongolskie to twarze buddyjskich figurek. Japończycy, Indianie i różne odmiany Azjatów i wiele, wiele innych ras to prawdziwe zagadki. Skąd oni się wzięli? Czyżby ta odmienność ludzka cechowała ich od kosmicznego zapisu genetycznego w ich duchowych świadomościach? Czy raczej ich pochodzenie wywodzi się od człekokształtnych małp żyjących na terenach, gdzie powstała ich rasa? Nawet jeśli jakieś rasy skrzyżują się to potomstwo przyjmie pewne cechy po swoich rodzicach, których przodkowie byli z różnych stron świata.
Spójrzmy na naród niemiecki, który od zarania używał przemocy grabiąc i zagarniając innym narodom tereny. Naród niemiecki ma zakodowany w swojej ludzkiej świadomości ariański morderczy gen, który przysłowiowo wyhodowali na swojej ariańskiej planecie. Do tego dołączył się do nich kod genu hitleryzmu czyniąc ich jeszcze bardziej niebezpiecznymi. Naród ten i jego przedstawiciele ciągle dążą do opanowania świata pod swoją kontrolę! Być może jako kosmici  zniszczyli życie na wielu planetach chcąc nimi zawładnąć. Może było jeszcze gorzej, chcieli zniszczyć Królestwo Naszego Stwórcy. Być może ich planeta została zniszczona i zostali przysłani na Ziemię, by rozsądzić ich, kto był winowajcą tych zniszczeń. Na Ziemi Aryjczycy późniejsi Germanii i w efekcie Hitlerowcy dostali jeszcze jedną szansę na zintegrowanie się z innymi narodami i niestety okazali się okropnymi rasistami. Nie domyślili się, że był to ostateczny sąd nad nimi i przegrali!
Nie wyobrażam sobie gdyby Unia Europejska dostała się absolutnie pod panowanie Niemiec. Anglicy, których wyrocznia zniwelowała do niedużego kraju chyba już się domyślili o podstępnych  zamiarach zwyrodniałego diabelskiego Mojżesza!
Naród niemiecki przez stulecia miał do czynienia z biblijnym przekazem Jezusa. Znali zasady chrześcijaństwa w których trzeba było powstrzymać się przed przemocą i zabójstwami. Niestety okazali się największymi przeciwnikami Jezusowego przekazu! Do dzisiaj społeczeństwo niemieckie rozważa czy Hitler przypadkiem nie miał racji i wszystkich poza Aryjczykami nie pozabijał. Niemcy obłowili się skradzionym złotem i zabytkami ukradli je z wielu krajów nie zdając sobie sprawy, że przekroczyli następne przykazanie, nie kradnij! Biedne istoty, skazali siebie na potępienie i zatracenie wieczne!
Jeśli masz kontakt z jakimkolwiek Niemcem przekaż mu co napisałem. Może komuś indywidualnie uda się wydostać z ogromu kombinacji i oskarżeń przez diabelskiego Mojżesza, aby uniknąć złego przeznaczenia.
Myślę, że nie tylko Arianie, Aryjscy mordercy zostali osądzeni. Jest mnóstwo innych krajów podobnych do Niemców, jak na przykład Japonia, która była mordercza wobec swojego ludu jak innych narodów. Ich cesarz Hirohito z tak agresywnego bandziora stał się dopiero uległy jak dostał łupnia od Amerykanów rezygnując z uzbrojonych władców świata. Teraz na wyrok zapewne czekają Chiny, Rosja i inni, których diabelski Mojżesz napędza do zbrojenia się, by napaść wzajemnie na siebie, a potem ich oskarżyć!
Może pomyślicie sobie że mnie pochłonęły media o starożytnych kosmitach. Otóż nie! Kieruję się logiką i znakami czasu, które przez Hitlera uwidoczniły Niemcy.
Zaskakujące jest dlaczego Hitler do końca był pewien, że Niemcy opanują cały świat. Nie ma najmniejszych wątpliwości, że Duchowe Świadomości z aryjskiej planety wykorzystali potęgę Hitlera, kontaktując się z nim dając mu ówcześnie najnowsze wynalazki, włączając prawie gotową bombę atomową. Zapewne podobnym atomowym uzbrojeniem zniszczyli inne planety jak na przykład Marsa. Całe szczęście, że Hitler był idiotą i nie udało mu się zapanować nad światem. Obecne znaki czasu demaskują Niemcy. Zorientowali się, że grozi im niebezpieczeństwo z powodu wyroczni i przekleństwa jakie zapanowało nad nimi. Dlaczego w Niemczech zlikwidowano atomowe elektrownie? Czyżby obawiali się, że one przyczynią się do ich zagłady? Jest o nich proroctwo, że w czasie jakieś zagłady tylko dwóch Niemców pod jednym drzewem pozostanie na Ziemi. Ciekawe dlaczego Niemcy przyjęli emigrantów muzułmańskich? Czyżby chcieli mieć jakby przykrywkę ich imperialistycznych zamysłów udając uczciwych? To nie tylko! Opisałem w moich tekstach podejrzewając ich, że rozpoznali w niektórych Syryjczykach i inni muzułmanach ich bratnie dusze. Wyczuli, że niektórzy Muzułmanie mają wcielone Duchowe Świadomości niemieckich morderców, którzy zginęli w drugiej wojnie światowej. W narodach arabskich jest największy przyrost nowo narodzonych dzieci. Arianie być może to wykorzystali wcielając się w arabskie ciała! Arianie nigdy nie wyznawali i nie wyznają jedynej władzy naszego Ojca Stworzyciela i Jego Królestwa, tak ze wiara arabska była im obojętna. Oni chcą pełnić władzę w całym wszechświecie. Znakiem czasu Niemców jest nie przestrzeganie przykazów Jezusa Chrystusa. Nie chcą zrozumieć, że właścicielem całego wszechświata jest tylko nasz Ojciec Stworzyciel i Jego Jednorodzony Syn!
Skąd się wzięła cywilizacja aryjskich Niemców? W naszej europejskiej cywilizacji znamy ich jako Krzyżowców. Po ich upadku jeszcze egzystowali w zachodniej europie jako Krzyżacy. Na bazie ich aryjskiego języka stworzyli tak zwanych Germanów, którzy jako hitlerowcy ukazali swoje mordercze oblicze. Po upadku hitleryzmu powstały obecne Niemcy, które na różny podstępny sposób próbują przejąć dominację nad Europą, a w późniejszym czasie nad całym światem.
Jeśli coś mówi się w mediach o niemieckim naukowcu Werner Von Braun zauważcie, że nic nie dodają, że najistotniejszą sprawą jest jego Dusza czyli Świadomość. Gloryfikują tylko jego cielesne usposobienie. W mediach związanych z podróżami astronautycznymi najważniejsze  jest ciało Wernera Von Brauna o duszy czyli Świadomości nie mówi się nic. To wygląda tak jakby kosmiczni podróżnicy po wylądowaniu na Marsie będą żyć wiecznie jako ciało bez żadnej Duchowej Świadomości.
Dlaczego w mediach o kosmicznych astronautach nic się nie mówi o Świadomości, która jako najważniejsza jest w każdym żyjącym stworzeniu? Nikogo nie interesuje skąd pochodzą Duchowe Świadomości? Chodzi o to by otumanić nasze Duchowe Świadomości zakłamaną przeszłością i wyimaginowaną przyszłością kosmiczną dla tych, którzy dadzą się tym ogłupić! Ciągle się mówi, że przeszłość starożytnych kosmitów jest oparta na historii ludzkich ciał. O Świadomościach, które są u wszystkich mieszkańców wszechświata nie mówi się nic.
Pocieszam się, że być może bałamuctwo o starożytnych kosmitach to stopniowy plan zapoznania ludzkości z przeszłością, gdzie na końcu przyjdzie objawienie prawdy o naszym Stwórcy, Najświętszej Świadomości od której wzięło się  wszelkie istniejące życie.
Jeśli wydarzą się jakieś tragedie w Niemczech będzie to potwierdzenie moich myśli, które do mnie dotarły.
Nie wiadomo z jakich zwierząt genów D N A wykreowano ciała dla przybyszów, którzy przybyli na Ziemię. Wygląd ich Świadomości Duchowej ukazuje ich odmienność języka i pisowni! Odmienność ich języków i pisowni stały się podwaliną moich myśli, że pochodzą oni, a konkretnie ich Duchowe Świadomości z różnych planet na których zostało zniszczone życie. Zapewne trwa w Niebiosach  dochodzenie, kto do tych zniszczeń się przyczynił.
Zastanawiam się czy obecne badania nad nowoczesną bronią nie jest przykładem osądzenia zwyrodnialców, którzy w przeszłości swoich cywilizacjach na innych planetach również zajmowali się produkcją broni masowej zagłady!
Oczywiście, że przygotowanie do sądu ostatecznego mieszkańców różnych planet, a przede wszystkim ich przywódców musiało być odpowiednio przygotowane. Trwało to miliony, a być może miliardy lat.  Obecny czas to apogeum dowodów, które przez nowoczesność, a przede wszystkim przez przekaz Jezusa ostatecznie ukazuje nam przybliżenie się wyroku sądu naszego Stwórcy.
Uważam, że niewątpliwie na ziemi odgrywa się sąd ostateczny nad wszelkimi planetami i ich mieszkańcami, którzy dopuścili się zbrodni i zniszczenia Dzieł naszego Stwórcy!
Jestem pewien, że dla wielu czytających moje teksty kojarzą się z wielką fantazją mojej wyobraźni. Naprawdę nie mam o to pretensji, że wielu bierze mnie za fantastę.
A co byście powiedzieli na to że 75 milionów lat temu jakiś lord Synuaj być możne nazywany w naszej cywilizacji oskarżyciel braci swoich szatan, Diabeł, Lucyfer przetransportował na Ziemię ogromną ilość mieszkańców innych planet z kosmosu?  Wrzucił ich do jakiegoś wulkanicznego krateru i spuścił na nich bomby wodorowe aby doszczętnie zniszczyć ich kosmiczne ciała. Być może tak zaczęła się tragedia nasza, która przez miliony lat wcieliła nasze Świadomości Duchowe w ludzkie ciała jakie mamy obecnie. Taką mistyczną opowieść kreuje swoją religię amerykańska sekta scjentologiczna. Źródłem ich wiary jest wyzwoleniem Duchowych Świadomości z ludzkich ciał i przetransportowanie ich na inne planety.
Oczywiście nie jestem zwolennikiem oszołomów tej sekty choć w ich mitologi może być ziarno prawdy. Szkoda, że ich wyobraźnia nie sięgnęła wstecz aż do miliard miliardów lat temu, kiedy na pierwszej olbrzymiej żywej planecie matce kreowała się pierwsza cywilizacja. Tam odkrywano pierwsze prawa fizyki i innych nauk. Jacyś żyjący na niej zwyrodnialce zabili żyjącą matkę planetę, która w potężnym wybuchu eksplodowała. Zwłoki matki planety stały się w późniejszym czasie skamieniałymi minerałami i wykreowały inne planety oraz skamieliny ciągle wędrujące  w kosmosie.

P.S. Moim zdaniem Ziemia stała się w pewnym sensie epicentrum wszechświata. Jest ogromną salą sądową gdzie odbywa się sąd nad wszystkimi mieszkańcami wszechświata. Wszyscy mieszkańcy wszechświata czy chcą czy nie chcą muszą się wielokrotnie urodzić w ciele człowieka, by osądzić ich czy są zwyrodnialcami czy nie.
Sztuczny chaos jaki dzieje się na Ziemi jest genialny gdyż od kilkuset tysięcy lat dzięki temu wyłaniają się zwyrodnialcy, których trzeba się pozbyć!
SĄD OSTATECZNY!