REINKARNACJA!
Informowałem w niektórych moich przekazach, że nie jestem prorokiem, ani przedstawicielem jakiejś sekty jak na przykład Świadkowie Jehowy. Nie byłem przynależny do żadnej organizacji politycznej ani religijnej. Jednak zapis jaki mam w swojej Świadomości kieruje moimi poglądami w wielu dziedzinach. Nie propaguję natychmiastowego końca Świata, ale mam wrażenie, że sąd ostateczny zaczął się od naszej cywilizacji i być może będzie jeszcze trwał setki a może nawet tysiące lat. Jednak przyjdzie koniec i zacznie się czynić kosmiczny porządek! Osądzone za swe przestępstwa osoby nie będą mogli ponownie się już urodzić w szlachetnych ciałach. Chyba, że istnieje na świecie system pełnej reinkarnacji gdzie zwyrodniałe Świadomości wcielane są w inne organizmy niż człowiek.
Gdy patrzę na szympansa lub goryla widzę po ich zachowaniu, że w jakimś stopniu ich świadomość została zablokowana. Choć zachowują się jak małpy ale widać w nich pewien stopień inteligencji. Nawet pies myśli po swojemu i spoglądając na człowieka respektuje jego inteligencję.
Moim zdaniem zwierzęta i inne organizmy myślące mają Świadomość czyli Duszę. Dlaczego tak myślę. Niektórzy ludzie, których nazywamy Zombie niewątpliwie są pozbawieni Duchowej Świadomości. Wprawdzie funkcjonują jak ludzie nie zdają sobie sprawy z tego, że nawet istnieją. Gdyby coś takiego spotkało zwierzę ich zachowanie od razu byłoby zauważalne. Wyglądałyby jak bardzo chore i obłąkane. Małpy mają dostęp do dość znacznego stopnia myślenia. W swojej małpiej świadomości jednak nie wykreowali w sobie doskonałego używania swego ciała z powodu krótkiego życia. Nie nabyli doświadczenia jak człowiek, który posiada Duchową Świadomość wspomaganą przez inną Duchową Świadomość, szlachetnego anioła nazywanego przez Biblię Duchem Świętym. Został On przysłany od naszego Stwórcy, który pomaga przekazywać doświadczenia dalszym pokoleniom. Ciekawe spostrzeżeniem na ten temat znajdziecie w Biblii.