NAJWAŻNIEJSZY WERSET!
Najważniejszym wersetem jest werset w Ewangelii Jana. Werset ten wyjaśnił mi jak zaistniało Ciało Syna Człowieczego, którego Biblia określa Chrystusem co znaczy w tłumaczeniu Posłańcem z Niebios!

Ewangelia Jana rozdział 3 werset 13.
I nikt nie wstąpił do nieba, oprócz Tego, który z nieba zstąpił - Syna Człowieczego.

Nie jestem pewien czy powyższy werset został poprawnie przetłumaczony z oryginalnego tekstu, który dałby wyraźniejszy kontekst jego zrozumienia, gdyby zamiast Syna Człowieczego nazwano, go Synem Mężczyzny.
W wersecie którego powyżej analizuję wyraźnie jest zaznaczone, że nikt nie wstąpił do Nieba czyli do Królestwa naszego Ojca Stworzyciela. Jednak w drugiej część wersetu jest mowa która zaprzecza sens pierwszej, że z Nieba czyli z Królestwa naszego Stwórcy ktoś zstąpił z Nieba na Ziemię, a którego nazwano Synem Człowieczym, który miał jakiś związek z pewnym ziemskim człowiekiem, którego nazwano ojcem jego. W moich dochodzeniu na temat prawdziwego sensu tego werset pomogła mi Osoba Duchowa, która wyraźnie wyjaśniła mi że Stwórca wybrał ze świata najbardziej szlachetnego człowieka, który był geniuszem w każdej dziedzinie. W naszych czasach urodziło się mnóstwo geniuszy i rodzą się nadal. Na przykład Tesla był geniuszem i zostawił nam w spadku mnóstwo wynalazków z największym jego pomysłem produkcji prądu. Pokazali w telewizji geniusza dzieciaka, który w wieku sześciu lat skończył bardzo skomplikowane studia inżynieryjne, jakby sam Tesla się zreinkarnował. Pokazali czternastoletnią dziewczynkę, która w myślach wykonywała ogromne obliczenia z przecinkiem na szóstym miejscu. Takich genialnych dzieciaków i genialnych ludzi objawiło się mnóstwo na świecie. Zastanawiałem się jak zrozumieć fenomen tych niesamowitych genialnych ludzi, a przede wszystkim czy posiadali jakiś stopień zanieczyszczenia Duchowej Świadomości? Odpowiedź przyszła nieomal natychmiast. Genialność wygenerowała się w ich ciałach na podstawie zgodności naukowych genów rodziców oraz Osoby Duchowej, która wspomagała ich ciału doprowadzenia ich do genialności.
Jak wiemy Tesla miał problemy psychiczne i zachowywał się nieracjonalnie ukazując siebie jako fanatycznego pechowca. Tak właśnie generowała jego Duchowa Świadomość, by go ośmieszyć nie pozwalając porozumieć się z przedsiębiorcami. Dzieciaki geniusze dopiero kiedy osiągną wiek dojrzałości, to ich Duchowe Świadomości nie raz przyczynią się do jakiś nie zbyt przyjemnych zajść w ich życiu.
Powracając do tematu Chrystusa Ciała w którym przebywała Świadomość Duchowa Ojca Stworzyciela i Syna to wyselekcjonowana komórka organiczna z ciała genialnego mężczyzny. Komórka ta wzięta została do Królestwa naszego Stwórcy, by udoskonalić ją i uszlachetnić. Komórka organiczna z ciała genialnego mężczyzny musiała spełniać mnóstwo warunków, którymi nie dysponuje żaden człowiek. Przede wszystkim ciało musiało mieć niesamowite umiejętności lingwistyczne, znając wszystkie języki świata. Musiało posiadać niesamowite zdolność przyjmując miliony modlitw w tym samym czasie.  W błyskawicznym czasie musi przeanalizować modlitwy, czy są adekwatne aby je przekazać Synowi Jednorodzonemu naszego Stwórcy. Wtedy Syn przetransferuje je na język Ojcowski, które nikt nie zna, tylko On sam. Taka genialna komórka organiczna została przeznaczona do sklonowania w ciele Marii służebnicy naszego Stwórcy, by urodziło się ciało Syna Mężczyzny, które w stu procentach nadawałoby się do misji Jezusa Chrystusa.
Gdyby ciało było poczęte w normalny sposób, miałoby pól na pól genów matki i Ojca. Jednak zazwyczaj większość urodzonych osób ma więcej genów z matki. Takie zwykłe  urodzenie nie wchodziło do plan Zbawienia Wiecznego ponieważ Chrystus musiał być doskonały, gdyż on będzie siewcą klonów przyszłych ciał urodzonych dla tych którzy przejdą do Życia Wiecznego!
Kochani! Wielu z was pomyśli że jestem fanatykiem religijnym i siedzę i wymyślam takie tematy. Właśnie że nie! One przychodzą do mnie w jakiś niewyjaśniony cudowny sposób. Jestem człowiekiem niewykształconym i wielu denerwuje mój styl pisania. Nie biorą pod uwagę, że właśnie muszę taki być, bym łatwo przyswajał niesamowite tematy aby po przeanalizowaniu ich, przekazać je Wam w prosty sposób!
Osobiście moim fanem jest budowanie jednośladów napędzanych elektrycznie lub za pomocą innych energii. Gdziekolwiek mieszkałem w różnych krajach tam zostawiłem po sobie genialne wynalazki. W Polsce jeszcze trochę tych cudów pozostało. W Hiszpanii naprawdę tworzę arcydzieła których nie kupisz w żadnym sklepie. Choć mam około osiemdziesiąt lat śmigam tym wehikułami po górzystych terenach Hiszpanii delektując się moimi pomysłami! Pozdrawiam Was w Duchu Mądrości i Miłości! Proszę zdeklarujcie się na Życie Wieczne w którym być może przyjdzie Wam żyć między zwykłymi ludźmi, ukazując im siebie w niesamowitej Energetycznej formie aby pożałowali tego co przegapili!
Reszta wyjaśnień na temat Syna Człowieczego jest w linku  po tytułem „Prawda w Szczegółach”.