Witam Serdecznie!
Pojawiły się osoby, które domagają się wyjaśnień skąd ja mam takie wiadomości i czy jestem pewien że są prawdziwe? Bardzo chętnie opiszę skąd o tym wszystkim wiem, ale chciałbym najpierw przeanalizować o jaki mój przekaz konkretnie chodzi.
Mam wrażenie, że niektóre listy są w stylu narwanej natarczywości i wyrządzają mi przykrość! Dlatego chciałbym jeszcze raz szczegółowo opisać moje przesłania.
Zacznę od tragicznej informacji, którą ze łzami w oczach chcę przedstawić światu. Świat nawet nie orientuje się, że ukrzyżował swego Stwórcę i Jego Pierworodnego Syna, którzy byli w Jednym Boskim Ciele. Chcę szczegółowo wyjaśnić i udowodnić, że jest to najprawdziwsza Prawda i okropny wstyd, że do tego doszło!
Żeby zrozumieć mój przekaz trzeba użyć swoją Boską Świadomość, by w Duchu Miłości przekonać ludzką świadomość, że to co piszę jest absolutną prawdą!
Świadomość Boska, która została sklonowana dla każdego z nas jest Miłosierna współczująca osobom mniej roztropnym od nas. Wspiera biednych i poszkodowanych. Jest cierpliwa i daje szansę nawet tym którzy pochodzą z niższej hierarchii społecznej aby wysłuchać ich i wysnuć wnioski co chcą nam przekazać.
Jak już uprzednio pisałem o tym, że człowiek ma dwie podstawowe osobowości. Według naukowego określenia nazywamy je Świadomościami. Wiele osób może mieć trudności ze zrozumieniem o co chodzi. Problem ten występuje gdy ludzka świadomość całkowicie przejmie kontrolę nad nami. Otumaniona Świadomość naszej Osobowości jest sklonowana przez naszego Stwórcę i nie może się z nami porozumieć, by doradzić nam jak uwolnić się od świadomości ludzkiej.
Świadomość ludzka jest bardzo podstępna i przebiegła! Sprytnie może udawać Świadomość Boską ujawniając nam nasze niektóre wady co sprawi wrażenie, że mamy do czynienia z Tą właściwą! Jak w takim razie wykryć oszustwo ze strony ludzkiej świadomości?
Jest to wielki problem szczególnie dla ludzi, którzy borykają się z alkoholizmem, używaniem narkotyków, paleniem papierosów, homoseksualizmem i mnóstwo innymi problemami nadużywania innych złych skłonności. Skłonność palenia papierosów, spożywania alkoholu zdawałoby się to takie niewinne przyzwyczajenia. Tymczasem powoduje ono jakby przywoływanie do swojej ludzkiej świadomości dusze zmarłych osób, którym do śmierci nie udało się pozbyć nałogów. Wcielają się one w nieszczęśnika naciskając jego, by jeszcze więcej pił lub palił papierosów i używał narkotyków. Te atakujące demony zwyrodniałych nałogowców szukają swoich żywicieli, by mogły się nasycić się wspólne z nimi ich nałogami.
W Biblii jest opis kiedy Jezus uwolnił jakiegoś biedaka od demonów, których było aż dwanaście legionów. Warto się nad tym zastanowić! Idąc życie po życiu z niekończącymi się problemami potęgujemy je jeszcze bardziej!
Są osoby płci żeńskiej i męskiej, które dzięki swej urodzie stają się demonami uwodzicielskimi. Szukają one tylko seksu, raniąc i unieszczęśliwiając inne osoby, które ich pokochały. Zranieni przez złudne zauroczenia zakochani cierpią nawet czasami przez całe życie.
Powróćmy jednak do zagadnienia jak uwolnić się od ludzkiej świadomości, by nie górowała nad nami, która jest darem Boskim abyśmy pojęli wiele spraw, które uwolnią od kłamstw ludzkiej świadomości.
Świadomość ludzka nienawidzi Biblii szczególnie Nowego Testamentu. Nienawidzi również moich tekstów i odrzuca wszelkie religijne zagadnienia! Być może oszukiwana przez miliony lat w życiach po życiu uznała, że należy od spraw Boskich być jak najdalej. Świadomość ludzka w ogóle jest bardzo dziwna i nawet, gdy osoba w pewnym sensie zachowuje się przyzwoicie będąc pod kontrolą Świadomości Boskiej w pewnych momentach zaczyna szaleć! Jak to się dzieje? Mam przykład na swojej małżonce, która jest słodka i bardzo przemiła gdy kontroluje jej umysł Świadomość Boska. W czasie pewnych zajęć, kiedy wkraczam w zakres prac zawodowych mojej żony lub nawet choćby proszę o poprawieniu moich tekstów stylistycznie wkraczam na jej pole ludzkiej świadomości. Ponieważ ludzka świadomość nienawidzi mnie, żona, gdy jest pod kontrolą świadomości ludzkiej denerwuje się i krzyczy, że ciągle powtarzam te same błędy. Zdarza się to również kiedy chcę jej pomóc wkraczając na pole jej znajomości zawodowej. Krytykuje mnie, że jestem nieudolny i zachowuje się nieprzyzwoicie. Jak to można wytłumaczyć?
Proste! Świadomość Boska nie zajmuje się sprawami ziemskimi i przyzwala świadomości ludzkiej na działanie, by ta mając doświadczenie w danych dziedzinach pomogłaby rozwiązać niektóre problemy. Jednym słowem jeśli jesteśmy w nieświadomości pod działaniem ludzkiej świadomości zachowujemy się czasami jak zwyrodniałe bestie! Krótko mówiąc świadomość ziemska ma  ograniczenia szlachetności i brak jej Boskiej cierpliwości, która wywodzi się z Uduchowienia Prawdziwej Nieskazitelnej Miłości.
Proszę przyjąć do wiadomości, że w czasach wydarzeń misji Jezusa Chrystusa nikt nie zorientował się, że przyszedł dla nas sam Bóg Ojciec Stworzyciel i świat w brutalny sposób Go ukrzyżował. Konkretnie dokonał tego diabeł, którego świat nie zna, a wyznaje go jako bohatera religijnego!

P.S. Moim zdaniem Ziemia stała się w pewnym sensie epicentrum wszechświata. Jest ogromną salą sądową gdzie odbywa się sąd nad wszystkimi mieszkańcami wszechświata. Wszyscy mieszkańcy wszechświata czy chcą czy nie chcą muszą się wielokrotnie urodzić w ciele człowieka, by osądzić ich czy są zwyrodnialcami czy nie.
Sztuczny chaos jaki dzieje się na Ziemi jest genialny gdyż od kilkuset tysięcy lat dzięki temu wyłaniają się zwyrodnialcy, których trzeba się pozbyć!
ODPOWIEDŹ NA LISTY
ZAPRSZAM na: www.infomega.pl  lub  www.totalinfo.pl 
Znajdziesz tam mnóstwo ciekawych informacji!