LIST DO IZRAELCZYKÓW!
List kieruję do wszystkich Izraelczyków, również do tych, którzy zmienili swoje nazwiska, ukrywając swoje prawdziwe pochodzenie!
Mieszkam w Australii i ciągle szukam drogi do umysłów żydowskich Izraelczyków, którzy ciągle są w niebezpieczeństwie i nie zdają sobie z tego sprawy. Zastanawiałem się, jak mam zwrócić się do adresatów mego listu i użyć delikatnego zwrotu, by nie naruszyć uczuć czytającego. Gdybym zaczął mój list od słów: Przyjaciele, lub Bracia i Siostry u wielu wzbudziłby się konspiracyjny duch podejrzeń i niechęć do przeczytania. Pewien polski kolega Andrzej w swoim liście zwracał się do mnie słowami, Miły Jacku! Ja również postanowiłem zwrócić się do Was.
Mili Izraelici!
Wiele religii i sekt protestanckich unika jakichkolwiek dyskusji. Unikają oglądania telewizji. Unikają również kontaktów z innymi ludźmi, przez co nie wiedzą, co dzieje się na świecie. Przyznaję, że w obecnych czasach jest to dobre dla naszych dzieci, żeby ustrzec ich już za młodu od całkowitego zepsucia.
Jednak zaryzykowałem. Próbuję skontaktować się z Wami w bardzo ważnej sprawie. Celem mojego przedsięwzięcia jest uchronienie waszych dzieci przed fatalną przyszłością!
Jestem osobą wierzącą w Jedynego Boga! Nie należę do żadnej religii, kościoła lub sekty. Nigdy nie należałem do żadnej partii politycznej, ani jakiegokolwiek wyznania jakie istnieją na Ziemi! Los zadecydował za mnie, gdzie przebadałem większość wyznań religijnych, a przede wszystkim wyznanie katolickie moich rodziców. Przebadałem wszelkie sekty i inne wyznania, jakie mi się udało odwiedzić. Po tym wszystkim wysnułem bardzo negatywne wnioski! Przez modlitwy i kontemplacje w ponad dwudziestoletnim badaniu pism religijnych Stwórca pozwolił mi dojść do szokujących odkryć. Przebadałem wiele kościołów chrześcijańskich oraz protestanckich, w których pokładałem nadzieje. Moje poszukiwania zakończyły się fiaskiem! Nie chciałbym przedłużać wywodów na ten temat, które nie miałyby końca. Chciałbym się zająć sprawami dotyczącymi waszego judaistycznego wyznania. Wiemy z historii, naród żydowski przechodził niesamowite, tragiczne wydarzenia. Nikt tak wielokrotnie nie cierpiał w pogromach, jakie przychodziły na wasz naród. Rzecz w tym, że nikt do tej pory nie zajął się tym, by znaleźć przyczynę tych tragedii, które nazwałbym wyroczniami przeznaczenia. Nikt z was nie próbował zrozumieć, dlaczego świat ciągle broni się przed Wami.
W waszej historii, a konkretnie w waszym narodzie pojawił się pewien człowiek. Znacie go, lecz unikacie pod każdym względem. Jest nim Jezus Chrystus. W całym historycznym wydarzeniu i opisach biblijnych wyglądało na to, że Jezusowi zależało tylko na tym, by zniszczyć waszą religię! Spójrzmy jednak na ten temat z innej strony. Zobaczylibyście Jezusa Osobę Duchową, która przybyła wraz z naszym Stwórcą również Osobę Duchową będący zjednoczeni w jednym ciele człowieka jako wasi przyjaciele. Ojciec Stworzyciel i Jego Jednorodzony Syn próbowali was ostrzec przed wszelkimi nieszczęściami, jakie miały przyjść na wasz naród. Nie uwierzyliście Im! Jak wynika z tragicznej historii ukrzyżowania swojego Stwórcy i Jego Umiłowanego Syna na wasz naród żydowski przyszły i co gorsza będą przychodzić nieskończenie różnego rodzaju prześladowania!
Zastanówmy się! Jak naprawdę mogłoby wyglądać pozytywne działania Stwórcy i Jego Syna Jezusa Chrystusa dla waszego narodu. Wprawdzie przyczyniliście się do ukrzyżowania waszego Zbawiciela! Jednak Stwórca znając wasz charakter przewidział  waszą przewrotność i dzięki temu powstała dla wszystkich historia wydarzeń, która stworzyła religijne pismo, Nowy Testament. Dla was który dołączono Nowy Testament do waszego Starego Testamentu, by ukazać biblijne kody aby poznać Bożą Prawdę. W Biblii w Nowym Testamencie znajdują się zakodowane perełki, czyli bardzo mądrze ukryte informacje. One spowodowały moją ciekawość i postawienie pewnych hipotez, które wyjaśniają, że ktoś manipuluje ludzkością, a przede wszystkim waszym narodem, by zniszczyć naszą cywilizację. W Nowym Testamencie w Ewangelii Jana znajduje się malutka informacja. Objawiła się ona mnie po mojej modlitwie z zapytaniem, kim naprawdę jest diabeł, którego również określano szatanem! Informacja biblijna nasunęła mi podejrzenie, że jest to wredny żyjący kiedyś człowiek, który w stanie duchowym ciągle manipuluje waszym narodem. Właściwie chce on zniszczyć świat, robiąc z was jak to się mówi "kozłów ofiarnych".
Doszedłem do wniosku, że w waszym narodzie jest wielka moc religijnej wiary. Jest ona przodująca wśród wszystkich religii świata. Prawdopodobnie kiedyś zostaliście przeznaczeni przez Stwórcę aby zorganizować ład religijny na Ziemi. Niestety ten dobry zapis, jaki mieliście w swoich Świadomościach przed przyjściem na świat zanikł. Powstał inny fanatyczny, tworzący złą energię wpływającą niekorzystnie na wszystkie narody świata. Ten zły zapis uczynił Wam pewien zwyrodniały złoczyńca, który jest wrogo ustawiony do naszego Stwórcy!
Ciągle nie potraficie zrozumieć, dlaczego przez rożne holokausty jesteście wciąż poszkodowani! Nie zdajecie sobie sprawy, że nie tylko Wy, ale cały świat jest poszkodowany, ponieważ ktoś nim manipuluje, by go zniszczyć! Ten zwyrodniały diabelski bydlak myśli, że w jakiś sposób przejmie władanie nad światem i uczyni ze wszystkich bezrozumnymi robolami! Wspomniałem, ze w Nowym Testamencie jest mała informacja, którą na szczęście ktoś napisał. Jest w niej rzekomo wypowiedź Jezusa do waszych przodków, Izraelczyków, którzy byli bardzo wrogo ustawieni przeciwko Jezusowi. Zacytuję ten biblijny, chrześcijański werset. Bardzo proszę nie gniewajcie się o jego złe nastawienie do was, a ja zniweluję tą agresywną biblijną wypowiedź i wtedy zrozumiecie, o co naprawdę chodzi.

Ewangelia Jana rozdział 8 werset 44. Cytuję:
Ojcem waszym jest diabeł i chcecie postępować według pożądliwości ojca waszego.
On był mężobójcą od początku i w prawdzie nie wytrwał, bo w nim nie ma prawdy. Gdy mówi kłamstwo, mówi od siebie, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa.

Autor tego wersetu rzeczywiście użył nieprzyjemnego, agresywnego zwrotu. Załóżmy, że napisałby ten werset ktoś inny niż to wypowiedział Jezus w zupełnie innym stylu jak na przykład :
Twórcą waszej religii jest Mojżesz. On was okłamał! On nie zna Boga i wszystko, co wam przekazał było wymyślone. Od początku był zabójcą namiestnika faraońskiego. On chce was wykorzystać do swoich planów, by zemścić się na swoich wrogach. Potrzebował do tego wasz naród, bo widział w was łatwy łup, który dał się zniewolić kłamstwami i fałszywą religią. Chciał z was stworzyć morderczą armię. Mojżesz jest ojcem waszej religii, choć on sam nigdy nie był Izraelczykiem, jedynie takiego udawałby pozyskać waszą sympatię. Gdyby on był patriotą waszego narodu, nigdy nikomu, nawet niewierzącemu nie stałaby się żadna krzywda. Mojżesz zamordował tysiące Żydów, którzy według niego nie nadawali się na super morderców. Mojżesz okropny rasista zabił swoich synów spłodzonych z Maobitką, z którą się kiedyś ożenił. Będąc bezwzględnym rasistą także zabił ich matkę, gdyż widział w niej zwierzę, a nie człowieka! Można by jeszcze gdybać, co mógłby powiedzieć Jezus ówczesnym Żydom, ale pozostańmy przy tym, co napisałem.
Pomyślcie! Mili Izraelczycy! Czy w obecnych czasach nie stwarzał takich super morderców Hitler? Nieomal jestem pewien, że w Hitlera wcieliła się dusza Mojżesza, który mordował tych najbiedniejszych, najbardziej wierzących Żydów obawiając się, że rozszyfrują jego osobowość. Kto wie może już ten proces odszyfrowania mojżeszowych planów odbywał się przed wojną? Nawet mam odczucie, że obecne zło rozprzestrzenia się błyskawicznie, by znowu nastała wojna i wszystko, o czym piszę zostało utracone. Na potwierdzenie moich słów, ktoś w Nowym Testamencie napisał informację dotyczącą nienawiści Mojżesza do waszego narodu żydowskiego. Takimi słowami zwrócił się Jezus.

Ewangelia Jana rozdział 5 werset 45 Cytuję:
Nie myślcie, że Ja was będę oskarżał przed Ojcem; oskarża was Mojżesz, w którym wy złożyliście nadzieję.

Dlaczego Mojżesz oskarżał i nienawidził naród żydowski? Ponieważ w końcu kiedyś został zabity przez waszych pobratymców, którzy nie mogli zcierpieć ciągłych wojen i ciagłych morderstw, czego pragnął Mojżesz. Nie był on Żydem, więc nie czuł do Was żadnego braterstwa, a potrzebował Was i potrzebuje do wykonania swoich morderczych planów. Mojżesz to sadysta, który przez pewną informację z Biblii kojarzy się z szatanem, Lucyferem wyrzuconym, z Królestwa Boga.
Jest w Biblii informacja, że jakiś zdrajca został wyrzucony z Królestwa Boga z ogromną ilością zwiedzonych aniołów! Otóż specjalnością diabelskiego Mojżesza było mącenie w świadomości mieszkańców kosmicznych planet, by zatracono orientacje, kim jest nasz Stwórca! Tu na Ziemi postępuje zupełnie podobnie, gdzie poprzez organizowanie mnóstwa fałszywych religii i wyznań skłóca wszystkich między sobą. Domniemam, że u Boga w Niebie nigdy nie było przewidziane tworzenie jakiś religii, kościołów, sekt, synagog ani żadnych meczetów. Można przypuszczać, że anioł światłości teraz obecny w osobie diabelskiego Mojżesza zobaczył swój biznes w tworzeniu fałszywych religii, kościołów i sekt. Diabelski Mojżesz zapragnął być Bogiem lub Bogu sobie równym a fałszywe religie, koscioły i sekty stworzyły mu taka okazję!
Po swojej śmierci swego ciała Mojżesz, jako osoba duchowa ciągle stwarzał i stwarza różne religie, które zatraciły rozsądek i wszelkie poczucie odpowiedzialności przed swoim Stwórcą.
Mili Izraelici! Pomyślcie! Gdyby rozpoczęła się z waszego powodu trzecia wojna światowa i świat zostałby zniszczony czy to byłoby z waszej strony  w porządku?  Mamy teraz obecnie wielką szansę by zjednoczyć się z planami naszego Stwórcy i Jego Królestwa Bożego i nigdy więcej nic złego nam nie będzie groziło! Powstanie nowy system życia w ciałach wiecznych wypełnionych Energi,a Bozą zamiast krwi i płynów ustrojowych, które niszczą nasze ciała by w końcu umarły!
Na tej nieszczęsnej Ziemi mamy zdrajcę Mojżesza, największego mordercę i zawziętego przeciwnika Prawdziwego Boga, którego świat niestety nie poznał w Jezusie Chrystusie! Mógłbym tu jeszcze dodać, ale i tak mi nikt nie uwierzy, że przez Mojżesza jesteśmy ciągle molestowani testując nas różnymi pokuszeniami! Dlaczego? Wynika to z Biblii, gdzie rzekomo powiedział Jezus, że szatan, czyli Mojżesz uprosił Boga by wszystkich nas prześladowac i testować, by wydać wyrok oznaczający, że nie nadajemy się do powrotu do Jego Słonecznego Królestwa w Niebie.

Cytuję: Szymonie, Szymonie, oto szatan wyprosił sobie, aby was przesiać jak pszenicę.
Ewangelia Łukasza 22: 31

Zapewne będziecie zdziwieni jak to mogło się stać, że szatan, czyli diabelski Mojżesz otrzymał taką odpowiedzialną funkcję?
Zapewne Ojciec Stworzyciel będąc miłosierny dał szansę szatanowi zrehabilitowania się. Diabelski Mojżesz mizdrząc się uprosił, by wszystkich przesiać jak pszenicę. Diabelski Mojżesz wykorzystał uległość naszego Stwórcy, zapewne tak długo jęczał i uprosił Boga, aby wyraził zgodę na testowanie nas wszystkich. Zapewnie chce przekonać Niebiosa, że ludzkość nie pragnie zbawienia i kocha wredne życie na Ziemi i dobrze czują się pod władzą jego diabelskich religii!
Jak mogłoby wyglądać Mojżeszowe testowania? Po prostu wciela nas w ciała z nasienia różnych demonicznych zwyrodnialców, wcielając później do różnych religii by zobaczyć jak zareagujemy na religijne kłamstwa!
Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, jaki przed drugą wojną światową był stosunek wiary Żydów do Mojżesza? Być może wielu Żydów przestało wierzyć Mojżeszowi, gdyż wielu cierpiało nędzę i żadna pomoc od krwawego Jahwe nie przychodziła. W czasie pożogi wojennej ocaleni byli Żydzi bogaci, dla których pieniądze były bogiem i przez nie wykupili się uciekając do amerykańskiego świata. Oni się wykupili a tymi biednymi pogardzili. Właściwie pogardził nimi sam Mojżesz, w którym wy teraz pokładacie nadzieję.
Być może obecnie przez wstawiennictwo Jezusa, którego nie chcecie znać otrzymaliście swoje państwo, które tak bardzo pragnęliście. Dostaliście je, ale czy te państwo, które obecnie macie zaspokoiło wasze pragnienia? Wielu cwaniaków żydowskich powróciło do ojczyzn swoich przodków i mącą politycznie w tych narodach, bogacąc się, gardzą osobami potrzebującymi pomocy. Patrzą tylko jak napchać swoje kieszenie dolarami.
Chełpicie się, że wszystkie proroctwa w waszych pismach wypełniają się. Tylko nic nie mówicie o tym ile pieniędzy było wydanych na wasz Izrael, by się te proroctwa wypełniły. Na dobrobyt izraelskiego państwa wpłynął cały świat chrześcijański i nie tylko. Ludzie mający nadzieję, że jeśli pomogą w rozwoju Izraela, być może przyspieszy przyjście Jezusa. Ludzie dobrej wiary sfinansowali wasz powrót do Izraela i powstał wasz sztuczny dobrobyt!
Zobaczcie jak bogate kraje arabskie z przesytu i pychy użyźniają pustynie, odzyskują z mórz i oceanów sztucznie lądy. Budują tam nowe miasta, ponieważ korzystają z uzyskanych pieniędzy za ropę. Czyżby i ich proroctwa się wypełniły? To nie proroctwa wypełniają przyszłość, to wypełniają je pieniądze, które zdarto z innych krajów, zmuszając by płaciły wielkie pieniądze za ropę i inne surowce.
Weźmy pod lupę Mojżesza i zobaczmy, jakie dobro, a właściwie zło przyszło na żydowski naród. Na bazie mojżeszowych opowiadań, rzekomych spotkań z Bogiem i innych późniejszych kłamstwach powstały księgozbiory pism żydowskich. Nieszczęście polega na tym, że były zakłamane i doprowadziły do tego, że wyrocznia kłamstwa już wielokrotnie wychodziła na jaw. Mojżesz próbował zniszczyć cywilizację żydowską, aby jego kłamstwa nie wyłoniły się. Takiego odkrycia dokonał Jezus i po przez swoje nauki ukazywał ówczesnym ludziom prawdę.
Wiemy z historii, że mnóstwo cywilizacji zginęło na zawsze. Zapewne stało się to przez fałszywe religie, które zabraniały tworzenia się postępu technicznego. Do dzisiaj wszelkie religie również przeszkadzają nauce! W wielu przypadkach odkrycia naukowe wchodzą w konflikt z dogmatami głupców religijnych, którzy sprzeciwiają się nowoczesnej cywilizacji.
Jak myślicie, dlaczego świat czepia się was, przecież inni też robią problemy? Zgadza się, ale trzeba zacząć od was. Nie rozumiecie, że nie wiecie i nie poznaliście w Jezusie Chrystusie swojego Stwórcę! Musimy znaleźć kontakt do Prawdziwego Boga, którego nie znacie i nikt nie zna. Obecnie w waszych rękach leży spokój świata. Czekacie na wypełnienie się fałszywych proroctw, a duch Mojżesza chce doprowadzić świat do wojny. Pomyślcie! Jeśli jakimś cudem udałoby się wam odbudować świątynię Salomona i objawiłby się wam ten biblijny Jahwe czy być może Dawid, czy to was by uszczęśliwiło? Nie bierzecie pod uwagę, że może to być diabeł lub coś jeszcze gorszego! Myślicie, że w tej świątyni zamieszkałby Stwórca i byłby na waszych usługach? Stwórca ma swoje przepiękne, nieprawdopodobne, nowoczesne Słoneczne Królestwo w kosmosie i nie potrzebuje waszej świątyni zbudowanej z kamieni i ziemskich materiałów! Stwórca ma własny dostęp do spraw ziemskich nie potrzebuje żadnych pośredników ani waszej świątyni.
W czym mógłby pomóc wam wyprorokowany Dawid na którego czekacie, a który mógłby się okazać wcieleniem Mojżesza, a co gorsze być może fałszywego Jezusa? Czy chcielibyście walczyć z prawdziwym Bogiem, którego nie znacie? Czy chcecie zemścić się nad całym światem, który według waszego domniemania uczynił wam wielką krzywdę? Świat wszelkimi siłami za pośrednictwem nieznanego nam jeszcze Boga dąży do nowoczesności, by bronić się przed wojnami i kataklizmami, które obecnie często nas nawiedzają. Czy przez te wszelkie zło, które przyszło na was nie możecie zrozumieć, że przyszło ono przez Mojżesza a nie przez kogoś innego? Zakłamane biblijne proroctwa nie mają żadnego znaczenia i wcale nie muszą się wypełnić, chyba, że sztucznie je uczynicie! Kto wie? Być może upodobnił się Jezus do waszego króla Dawida dla waszego dobra by uwolnić was z obłudnych kłamstw! Ojciec Stworzyciel i Jego Umiłowany Syn poświęcili swoje życie by ostrzec was przed Mojżeszem i przed mękami, jakie miały przyjść w późniejszym czasie na całe wasze pokolenia. Obecnie działa moc Jezusa by powstrzymać was przed upadkiem, który sami sobie szykujecie!
Mówicie, że Izrael, a w nim Jeruzalem jest świętą żydowską przepiękną ziemią. A cóż takiego jest pięknego w waszym kraju? Pustynie i bezdroża. Nie obrażając was, kupa kamieni. Cała Ziemia jest piękna i święta, gdyż została ożywiona przez Stwórcę i dała nam mieszkanie ubierając nasze dusze w ciała. Na całym świecie w wielu miejscach są piękne obszary, których nigdy nie widzieliście. One należą do wszystkich, gdyż Ojciec Stworzyciel dał nam bez żadnych wyjątków. To Mojżesz stworzył granice i religie, ogłupiając wszystkich, by odizolować na wzajem.
Pomyślcie! Dlaczego posądza się o te wszystkie niegodne sprawy Mojżesza? Otóż Mojżesz uprosił Boga Ojca Stworzyciela by mógł przetestować każdą osobę, która po jego przebadaniu nie może powrócić do Słonecznego Królestwa naszego Stwórcy. Stwórca kocha również Mojżesza, gdyż on jak i my jest Jego dzieckiem. Zapewne myśląc, że odmieni się jego charakter stając się szlachetnym dał mu taką możliwość testowania nas, a on wykorzystał to by przejąć całkowite panowanie nad ziemią.
O takim stanie rzeczy właśnie poinformował nas Jezus w w Nowym Testamencie w Ewangelii Łukasza 22 w wersecie 31.
Archeolodzy doszli do tego, że Mojżesz był magiem! Prawdopodobni żyjąc w egipskim królestwie faraona, jako sprytny magik, a nawet powiedziałbym człowiek interesujący się magią spirytystyczną konstruował wiele dziwnych magicznych urządzeń. Archeolodzy odkryli na egipskiej pustyni pewien pałac królewski, który należał do faraona Akhenatona. Znaleźli w tym pałacu pomieszczenia, w których konstruowano magiczne konstrukcje, między innymi Arkę Przymierza. Inni archeolodzy wraz z konstruktorami odtworzyli podobną Arkę, która okazała się magazynem elektrycznej energii. Podejrzewają, że Mojżesz był faraonem Akhenatonem i z jakiegoś powodu uciekł z Egiptu zabierając ze sobą Arkę, by fascynować nią zwiedzonych Izraelczyków. Jezus przestrzegał ówczesnych Żydów, że Mojżesz jest ich bezwzględnym wrogiem! Jest o tym napisane w biblijnym Nowym Testamencie w rozdziale 5 w wersecie 45.

Cytuję: Nie myślcie, że Ja was będę oskarżał przed Ojcem; oskarża was Mojżesz, w którym wy złożyliście nadzieję.

Musicie do swej świadomości wprowadzić pojęcie, że na ziemskiej planecie trzeba zachowywać się jak wszyscy szlachetni ludzie. Bez fanatyzmu i wyróżniania się czymkolwiek. Czuć się uczciwym jak każdy inny, nie manifestując siebie jakimś innym wyglądem lub jakąś religią. Wasza manifestacja przeciwko temu, który was tak strasznie oszukał i zranił niech będzie asymilacją ze wszystkimi ludźmi wierzącymi w Boga bez żadnej religii, sekty kościoła lub jakiegokolwiek wyznania. Zaprotestujcie przeciwko Mojżeszowi, który jak Hitler i w wielu innych wcieleniach stał się waszym prześladowcą. Spójrzcie na to jak za swoje czyny teraz przeżywa wstyd naród niemiecki, choć wielu z nich jeszcze tęskni za swoim mordercą faszystowskim Hitlerem. Niemcy są normalni i wyglądają normalnie. Wielu stało się niezależnymi wyznawcami w Boga, tylko niewielu z morderczego Mojżeszowego nasienia tęskni za wojnami i zabijaniem ludzi.
Szatan, którego również zwą diabłem z niektórych swoich ziemskich wcieleń objawił się w imieniu Mojżesza. Od początku, kiedy rozwijała się Ziemia miał nad nią kontrolę. Prawdopodobnie Ojciec Stworzyciel zlecił mu taką funkcje, gdyż bezgranicznie mu ufał! Jednak po pewnym czasie nasz Stwórca przejrzał go jak zwodził mieszkańców innych planet. Stwarzając zabójcze oskarżenia w zasadzie przeciwko całej ludzkości, diabelski Mojżesz najchętniej zniszczyłby ziemską planetę. W efekcie zamknięto jemu i współwinnym dostępu do kosmicznego Słonecznego Królestwa Bożego. Niebiosa zapewne myślały, że gdy szatański archanioł stanie się człowiekiem, czyli Mojżeszem straci świadomość i wtedy będzie można udowodnić jego wredne przestępstwa.
Przez tysiąclecia diabelski Mojżesz wcielał się w różne ziemskie postacie i dokonywał na ziemi spustoszenia duchowego. Tracąc swoją niebiańską świadomość stawał się coraz bardziej morderczą bestią. Stąd wypowiedź Jezusa do Żydów, że Mojżesz już sam nie wie kim jest i nie wie, kim jest jego Ojciec ukazując nam mojżeszowy zwyrodniały jego charakter. Ludzie przez niego stracili rozum i zachowują się jak zwierzęta. Korzystając z tego bałaganu diabelski Mojżesz oskarża wszystkich, jako nieudane dzieło Boże. Chce udowodnić Bogu, że jego kłamstwa są silniejsze niż prawda i mogą zniszczyć wszelkie dokonania Boże.
Polskę pokonał kłamstwami czarnej Madonny. Inne kraje jak hiszpańskojęzyczne pokonał madonną o laleczkowatym wyglądzie. Was pokonał kłamstwami zapisanymi w waszych księgach religijnych, w którego ten diabeł sam się wcielił. Arabów pokonał islamską religią. Sekty chrześcijańskie pokonał waszym bożkiem Jahwe. Hindusom odebrał rozum i czczą Hary Kryshne i ponad 2000 różnych pogańskich bożków. Buddystą zamącił w głowach jeszcze innym narodom odebrał wiarę w istnienie Boga, którego świat jeszcze nie zna. Z pewnością Prawdziwy Stwórca chce przez naukę się z nami skontaktować, ale kłamstwa Mojżesza blokują ten stan rzeczy!
Teraz najbardziej szokujące! Mojżesz stworzył religię katolicką, która szczyciła się i szczyci chrześcijaństwem. Posłużył się tą religią w czasach średniowiecznych do zamordowania milionów ludzi. Dopiero angielscy i amerykańscy misjonarze wyodrębnili z katolicyzmu morderczy charakter i wydawałoby się powstał dobry protestancki nowy rodzaj wiary. Niestety w ich sektach bogiem pozostał Jahwe stając się czołowym oszustem wynikającym z pewnych biblijnych informacji. Obecnie Watykan stał się tronem diabelskiego Mojżesza, który wciela się w tamtejszych papieży. Bez końca można by wymieniać mnóstwo zwiedzeń, jakie dokonał wasz Mojżesz. Przez wojny i fałszywe religie chce powstrzymać naukę, która chce go doszczętnie zdemaskować! Stwórca nie wtrąca się do ziemskich religijnych poczynań. Zostawił ten problem do rozwiązania ludziom. Cierpliwie na Ziemi rozwija naukę, przez którą zdobędziemy z Nim wieczny kontakt. Mam jednak nadzieję, że znajdzie się wielu, którzy przez moje informacje odkryją Mojżeszową obłudę i prawda o nim się rozpowszechni!
Wystarczy znaleźć kilka osób, których nie uda się zwieść, by przegrał on doszczętnie! Podobny przykład i opis o trzech chłopcach jest w Księdze Daniela. Nie ulegli oni Nabuchodonozorowi, który jako domniemany Mojżesz przegrał z kretesem. Większość ludzi ma nieufność i sprzeciwia się w wierze do fałszywego Jahwe, który bezczelnie zagnieździł się u Światków Jehowy. Niestety nie wiedzą, że za nim kryje się diabelski Mojżesz!
Mili Izraelczycy! Jezus jeszcze się nie urodził, gdy na Izrael najechali, Filistynczycy, Babilończycy, Rzymianie i wielu innych, aby powstrzymać wasz fanatyzm, który mógłby się przerodzić w zakłamaną światową religię.  Mojżesz był i jest waszym prześladowcą i wrednym wrogiem, który spowodował wielokrotnie Holokaust na waszym narodzie. Nie jesteście w stanie wiedzieć jak może wyglądać Wasz król Dawid, na którego czekacie. Może diabelski Mojżesz wcieli się w Dawida lub w fałszywego Jezusa i znowu was zwiedzie na zgubę. Bezmyślnie ufacie Mojżeszowi, a powinniście ufać Bogu, którego nie rozpoznaliście skazując Go na ukrzyżowanie!
Co się stanie, jeśli diabelski Mojżesz wcieli się w fałszywego Jezusa i przez wasz naród będzie manipulował chrześcijanami używając ich przeciwko swoim wrogom?
Zrozumcie! Przestańcie wierzyć kłamstwom, które rzekomo były przesłaniem Mojżesza. Sam  Ojciec Stworzyciel wraz ze swoim Synem przyszedł do was! Przyniósł ostrzeżenia, że waszym narodem manipuluje bandyta i doprowadzi was do okropnych tragedii! Diabeł zwyrodniały Syn Boży, a nasz brat użył mitu fałszywego Mojżesza, i użył was, jako kozłów ofiarnych by manipulować całym Światem doprowadzając do wojen i tragicznych nieszczęść! 
Obecnie diabelski Mojżesz dąży do rozpętania trzeciej wojny światowej, która być może stanie się z waszego powodu i zniszczy cały świat i również cały wasz naród. Tym razem zapewne wytłumaczy się tym, że musiał was zniszczyć, gdyż byliście powodem wszelkich nieszczęść na Ziemi! Diabłu najlepiej się rządzi w chaosie i kiedy ludzkość jest bezradna. Odejście od waszej nieszczęsnej religii i wiary w tego wrednego bandyty zmąci temu diabłu jego mordercze plany i powoli całemu światu zrozumieć prawdę.
Zapewne powstanie możliwość skomunikowania się z Prawdziwym Bogiem Ojcem z Słonecznego Królestwa Bożego, które jest w kosmicznej oddali.
Na Ziemi w ogromnym procencie panuje diabeł wcielając się w ludzkie bandyckie postacie, które się rodziły przez całą ludzką historię. On oślepił żydowskiego fałszywego apostoła Pawła, który przyczynił się do narobienia mnóstwa fałszywych sekt i fałszywych kościołów. Jezusa zamysłem było zlikwidowanie wszelkich religii, by ludzkość zrozumiała, że można czcić Boga indywidualnie!
Koniec nauk Mojżeszowych to koniec wszystkich waszych i świata kłopotów. Nikt nie każe wierzyć Wam w jakiegoś protestanckiego wymyślonego Jezusa! Wierzcie w Boga Ojca Stworzyciela, którego znajdziecie w Jezusie Chrystusie, którego ukrzyżowano. Tak wierzy wiele mądrych ludzi, którzy nie szukają dowodów w kłamliwych płonących krzakach i innych bajerach, gdyż Boża Mądrość jest łatwa i przyjemna do zrozumienia. Chrystus nie przyszedł na Świat by ogłosić się Bogiem. Przyniósł nowe informacje o naszym życiu. Ukazał nam pojęcie systemu nowych narodzin, jak na przykład życie po życiu. Jeśli umrzesz a byłeś Izraelczykiem Twoja dusza może odrodzić się w nowym ciele, jako muzułmanin lub jako katolik i narodziny odbędą się w zupełnie innym kraju. Gdyby muzułmanie zrezygnowali ze swojej fanatycznej religii i morderczych praktyk oraz wasz naród opamiętał się i oczyścił z kłamstw. Powstał by absolutny spokój i być może Prawdziwy Stwórca skontaktowałby się z nami. Gdyby również katolicy i inni pseudo chrześcijanie, dosłownie wszystkie religie świata odrzuciły swe fałszywe praktyki religijne, diabelskiemu Mojżeszowi wytrącony byłby atut manipulowania narodami. Nastałby pokój i wszyscy stalibyśmy się jedną rodziną i prawomocnymi dziećmi Boga Ojca Stworzyciela, którego Królestwo jest w Słonecznym Kosmicznym Niebie!
W swoim mniemaniu bierzecie cielesne swoje żydowskie pochodzenie za najważniejsze, nie zdając sobie sprawy, że najważniejsza jest Wasza Świadomość czyli Dusza.
Nie bierzecie pod uwagę, że czy chcecie czy nie musicie po śmierci ponownie się narodzić. A co jeśli Wasze narodzenie ponowne nastąpi w chrześcijańskiej rodzinie lub gdzieś w amazońskim buszu, a może jeszcze gorzej na jakiejś piekielnej planecie. To wszystko może się stać z każdą nierozsądną osobą w której nie ma kompromisu wzięcia pod uwagę, że jednak w Osobie Jezusa Chrystusa, a konkretnie w jego ludzkim ciele przebywał Ojciec Stworzyciel i Jego Jednorodzony Syn! Przybyli Oni na Ziemię, by zaoferować synom ludzkim i zwykłym mieszkańcom ziemskiej planety życie wieczne. Dokładny i logiczny opis jest w Biblii w Nowym Testamencie, potwierdzający ten autentyczny fakt.
Ukazali je na swoim przykładzie, gdzie po trzech dniach ciało syna człowieczego zmartwychwstało. Pozbawione krwi wody jak opisuje Biblia wypełnione zostało wieczną żywą Bożą Energią. W podobny sposób każdy z nas zostałby przemieniony w obecnym ciele na ciało nieśmiertelne. Stałby się on kosmicznym organizmem mogący w błyskawiczny sposób przemieszczać, będąc nieśmiertelne! Podróże kosmiczne nie byłyby problemem, by odwiedzić inne planety jakie znajdują się w kosmosie. Każdy bez problemu mógłby odwiedzać swego Stwórcę i Jego Umiłowanego Jednorodzonego Syna, który stał się Dawcą naszych sklonowanych wiecznie żyjących Świadomości!

P.S. Moim zdaniem Ziemia stała się w pewnym sensie epicentrum wszechświata. Jest ogromną salą sądową gdzie odbywa się sąd nad wszystkimi mieszkańcami wszechświata. Wszyscy mieszkańcy wszechświata czy chcą czy nie chcą muszą się wielokrotnie urodzić w ciele człowieka, by osądzić ich czy są zwyrodnialcami czy nie.
Sztuczny chaos jaki dzieje się na Ziemi jest genialny gdyż od kilkuset tysięcy lat dzięki temu wyłaniają się zwyrodnialcy, których trzeba się pozbyć!

Więcej na:    www.totalinfo.pl       www.infomega.pl     www.fakty.org.pl