Tekst będzie kontynuowany i poprawiany....
JEDEN DIABELSKI ŚWIATOWY RZĄD
I JEDNA ŚWIATOWA RELIGIA!
Choć archeolodzy odkryli cywilizacje sprzed setek tysięcy lat jednak nikt nie zwrócił uwagi, że jakieś moce w różnych cywilizacjach dążyły do stworzenia jednego rządu i jednej religii lub fałszywej idei politycznej. Zwyrodniały syn zatracenia ciągle pała rządzą panowania nad wszystkimi i wszystkim Duchowymi Świadomościami. W naszych czasach żywym przykładem był i jest komunizm, hitleryzm obecnie Muzułmaństwo. Ciekawym jest co wymyślą Chińczycy, gdzie zwyrodnialec położył tam nacisk i ogromne moce ekonomiczne aby je do czegoś użyć. Jest również żywy dowodu okazującym działalność antychrysta, który pod płaszczykiem fałszywego zakłamanego chrześcijaństwa w Watykanie, chciał również zapanować nad światem. Jeśli przyjrzymy się dokładnie historii świata, odkryjemy mnóstwo antychrystów, których większość zna ludzkość. Poprzez działanie syna tyranie żadowi i religijni aniołowie syna zatracenia dążyli i ciągle dążą do opanowania świata, by powstał jeden rząd i jedna religia.
Jeśli cofniemy się o miliardy lat, gdzie z powodu utraty Matki Planety działalność syna zatracenia doprowadziła zbłąkane Duchowe Świadomości do ogromnego wyniszczenia intelektualnego i ogromnej tragedii stracenia Świadomości, że jest się dzieckiem Stwórcy Wszechmogącego! Ten zwyrodniały bydlak wcielił wszystkie Duchowe Świadomości w różne zwyrodniałe stworzenia, przez co następne miliardy lat przez najnowszy system naszego Stwórcy mają one powrócić jakimi były na początku. Przypatrując się ówczesnemu działaniu zwyrodniałego syna zatracenia zauważymy, że jego działalność z przed miliardy miliardów lat wyrywała się mu z pod jego kontroli. Makabryczna ilość rodzajów stworzeń, których zwyrodnialec wyewoluował i zmodyfikował z innych stworzeń ukazała mojemu spostrzeżeniu, że zwyrodnialec nie dawał sobie rady z tymi zdziczałymi stworzeniami. Dzisiaj świat biologiczny też potrafi robić ogromne spustoszenie w śród zwierząt szczególnie groźne owady i insekty. Do tego dochodzą różne epidemie wirusów, które atakują również ludzkie ciała, które ewaluowały że zwierząt a tylko dlatego że istnieją zawdzięczamy naszemu Ojcu Stworzycielowi.
Zwyrodniały syn zatracenia modyfikował coraz więcej odmian, by jedni drugich pożerali co trwa do dzisiaj. Obecnie bez jakiegokolwiek miłosierdzia diaboliczna ludzkość nazywała to ekologicznym kołem, a jeszcze bardziej pięknie, łańcuchem pokarmowym. W rzeczywistości ta diabelska spuścizna światowego systemu, w którym ludzkość łącznie ze zwierzętami są w stanie obłędu śmierci i życia pożerają się wzajemnie. Ido tego idiotycznego kółka można dodać w ciągle tworzenie fałszywych wyznań i religii. Czy ktoś jest w stanie obudzić się i wyrwać z tego diabelskiego letargu?