NASZE DUCHOWE ŚWIADOMOŚCI SĄ
NIE ODPORNE NA DŁUGIE TEKSTY!
Dlaczego nasze Świadomości Duchowe są nie odporne na długie teksty? Odpowiedź jest prosta! Zwyrodniałe nasze Duchowe Świadomości bez przerwy walczą z naszym ciałem, które udoskonalone i uszlachetnione przez naszego Stwórcę cierpliwie ją uczy i uzdrawia! Spójrzcie na mnie cierpliwie piszę dla Was takie długie teksty i wcale mnie to nie denerwuje. Czynię to dla naszego Stwórcy i Jego Jedynego Jednorodzonego Syna! Wcale mnie to nie denerwuje ani zniechęca ponieważ mój stan Duchowej Świadomości jest w dość dobrej kondycji. Jeśli osiągniesz choćby w pięćdziesięciu procentach podobny stan Duchowej Twojej Świadomości do mnie. Wtedy zrozumiesz jak działa system opracowany przez naszego Stwórcę w którym czym więcej wchodzisz w zakres prawdy tym więcej pomnaża się Twoja prawdziwa wiedza!

Ewangelia Marka rozdział 4 werset 23. 
Bo kto ma, temu będzie dane; a kto nie ma, pozbawią go i tego, co ma.

Ewangelia Mateusza rozdział 25 werset 29.
Każdemu bowiem, kto ma, będzie dodane, tak że nadmiar mieć będzie. Temu zaś, kto nie ma, zabiorą nawet to, co miał.

Zdaje sobie sprawę, że czytająca osoba o tym wszystkim co piszę może niezbyt poważnie o mnie pomyśleć. No cóż takie są naszego Stwórcy Logiczne Prawdy, których i tak szczegółowo nie opisuję, gdyż dla wielu nie byłoby szans przeczytania tak długich tekstów. Chodzi o to, by czytający rozbudzili w sobie wyobraźnię i na podstawie tego wysnuli wnioski co począć ze sobą, by podjąć kroki przeciwstawiając się złemu przeznaczeniu.
Weźmy taki przykład, gdzie jakiś człowiek jest uwięziony w więzieniu za jakieś morderstwo. Gdy jego Duchowa Świadomość nie zostanie oczyszczona przez Stwórcę i Jego Syna Energią ponownego Życia w podobnym ciele do Chrystusa jego Duchowa Świadomość będzie zawsze chora. Ponownie rodząc się w ludzkim ciele jego cecha morderczych zwierzęcych instynktów może się spotęgować. Jednym słowem jego charakter zakodowany przez złe czyny ciągle będzie rozwiązywał swoje ziemskie problemy przez zło. Jedyna jego szansa to zwrócenie się do Jezusa Chrystusa o pomoc aby jego Świadomość Duchowa doznała oczyszczenia. Osoba urodzona w ciele podobnym do Jezusa Chrystusa będzie mogła pełnić rolę szlachetnego przewodnika w innych ludzkich życiach, które mają kłopoty ze swoją Duchową Świadomością!
Ludzkość nie zdaje sobie sprawy że są Świadomości Duchowe, które ciągle są uwięzione w różnych stworzeniach i trzeba uwolnić je z tych wiezień. Taki jest Plan Niebios i aby się udał! Uważajmy na to by nasze Duchowe Świadomości, nie zostały uwięzione w jakimś zwierzęciu lub nawet w owadzie? Czy takie uwięzieniem nie jest strasznym  piekłem? A co można zrobić z zatwardziałymi zwyrodnialcami, którzy pojawiają się na naszym świecie?

Mk rozdział 9 werset 48.
gdzie robak ich nie umiera i ogień nie gaśnie.

Podsumowując mój przekaz określając go w kilku zdaniach chcę powiedzieć, że wszechświat, a być może tylko nasza galaktyka jest w ogromnym chaosie. Ogromna ilość planet to grobowce po cywilizacjach jakie tam istniały. Przykładem jest nasza Ziemia, na której w przeszłości były różne cywilizacje. Jacyś zwyrodnialcy przyczynili się do zgładzenia  tych cywilizacji. Pod postacią fałszywych religii sprawiali, by nigdy nie doszło do oświecenia mieszkańców Ziemi. Taki stan rzeczy w wielu religiach i wyznaniach dzieje się obecnie.
Zwyrodnialcy ciągle dążą do pozyskania nowych technologi i energii, którą mogliby wykorzystać do napędu statków międzyplanetarnych. Prawdopodobnie chcą się zemścić na naszym Stwórcy i zniszczyć Jego Królestwo. Zwyrodnialcy widzą od czasu do czasu pojawiające się UFO, które posiadają niesamowitą technologie przez którą w jednej chwili mogliby zniszczyć zwyrodnialców i naszą planetę. Na zwyrodnialcach nie robi to żadnego wrażenia. Podejrzewam, że U F O raczej czuwa, by zwyrodnialcom nie udało się spełnić ich zabójcze zamysłów i całe szczęście. Zwyrodnialcy uparcie wykorzystują mieszkańców Ziemi, by ich zamysł się ziścił. Chyba widzicie jak zbroją się przywódcy różnych krajów i tworzą tak zwaną zimną wojnę, by odwrócić uwagę mieszkańców Ziemi, by nie nastąpiło ich oświecenie. Myślę, że zwyrodnialcy którzy od czasu do czasu objawiają się jako Tyranie w bestialskich ciałach  zabili pierwszą Planetę Matkę i doprowadzili wszechświat do rujny!