Witam Serdecznie!
Być może przypadkiem wszedłeś na mój portal, który pomoże Ci odpowiedzieć na wiele pytań na które do tej pory nie znaleziono logicznych odpowiedzi.
Być może zaskoczą Ciebie zagadnienia, które poruszam, o których nikt do tej pory w ten sposób nie pisał.
Przyznam, sam byłem zaskoczony wieloma informacjami, które otrzymałem choć w późniejszym czasie znalazły się logiczne dowody w biblijnych kodach, przez które nauczono mnie myśleć.
Po trzydziestu latach moich badań znalazłem metodę na odblokowanie pewnej części Świadomości u osób, które pomogłyby dokończyć dzieło Stwórcy uwalniając  świat od błędów do których zmierza.
Nadmieniam, że nie jestem religijnym kaznodziejem lub przedstawicielem żadnej religii, sekty ani kościoła!
Zapraszam do mojego portalu gdzie znajdziesz informacyjne perełki, by zrozumieć ogromny problem i chaos jaki panuje na świecie.

Przez bardzo długi czas zwyrodnialcy oszukiwali nas przez fałszywe imiona bogów, bożków i innych czortów nie dając nam szansy zrozumieć jakie Imię jest naszego Boga Ojca Stworzyciela. 
Oszukiwali i oszukują nas przez różne fałszywe religie, sekty, kulty jak kult czarnej madonny. Oszukiwali i oszukują nas przez różne religie jak mahometańską, buddyjską, Judaistyczną, Świadków Jehowy i mnóstwo innych zwodniczych wyznań.
Inni zwyrodnialcy zwodzili nas przez różne partie socjalistyczne, demokratyczne, komunistyczne oraz kapitalistyczne i pewno będą zwodzić przez jeszcze inne fałszywe diabelskie ideologie! 
Pojawili się Antychryści, którzy promują się wyprzedzaniu innych w swych bezwartościowych ideach, publicznie ujawniając na różne sposoby religijne kłamstwa. Nawet w doskonały sposób medialny demaskują oszustów religijnych lecz nie podają do wiadomości, że istnieje Prawda ujawniająca Boskie Istnienie. Stracili panowanie nad swoją Świadomością, którą w darze otrzymali od swego Stwórcy. Nie biorą pod uwagę, że odróżniają się od zwierząt i innych stworzeń, które są bez inteligentnej Świadomości, lecz mają więcej punktów obronnych od tych którymi manipuluje diabeł.
Ci pochlebcy wprowadzający diabelski chaos bluźnierczo posługują się swoją inteligentną Świadomością, by zniszczyć innym szansę wyjścia z tego bluźnierczego świata. Pominęli swego Stwórcę i cały akt stworzenia bezwiednie zgarniając wszelkie odkryte przez nich religijne kłamstwa, które razem ze sobą wrzucili do jednego wora śmieci, a który idzie na zutylizowanie paląc je bezpowrotnie.
Gdyby jakimś cudem oczyściłaby się częściowo ich Świadomość, którą otrzymali od Stwórcy zapewne by im powiedziała: Ocknijcie się, gdyż jeśli się okaże, że ci co głośli prawdę, a wy ją dyskwalifikując zniszczyliście, czy diabeł przyjdzie wam z pomocą.
A jeśli zachowacie odrobinę rozsądku  ujawniając choćby w niewielkim procencie Prawdę Bożą, czy wasza reputacja ulegnie zniszczeniu i diabeł mógłby Wam zaszkodzić?
Daliście się jak wielu innych nabrać na różne kłamstwa aby chaos  zasłonił Wam oczy!
Zbałamucono waszą Świadomość, by nie dostrzec, że są w Ewangelii Jana zakodowane prawdziwe informacje i absolutny dowod, że Bóg Ojciec Stworzyciel i Jego umiłowany Syn to Bóg w Jedności z Synem i Duchem Świętym są razem w Jednym Ciele. Dwa tysiące lat temu przybyli na Ziemię, by przekazać Prawdę, chcąc uzgodnić z ludżmi nowy początek cywilizacji na naszej planecie.
I co się stało? Zwyrodniały diabeł, którego świat nie zna i wy nie znacie, wraz z innymi zwyrodnialcami ukrzyżowali naszego Stwórcę.
Ponieważ Bóg Ojciec Stworzyciel egzystując wiecznie jest nieśmiertelny, zmartwychwstał zaskakując swoich zabójców, którzy na siebie wydali ostateczny wyrok.
Biblia i Ja daję świadectwo temu wydarzeniu, by zaczęto zastanawiać się co możemy zrobić dla Stwórcy względem zadość uczynienia tych haniebnych czynów jaki dokonał na swoim Stwórcy świat i jego zwyrodnialcy!
Jeśli nie odczułeś w swoim sercu tak strasznej zniewagi jakie uczyniono naszemu Ojcu Stworzycielowi i Jego Synowi to jesteś zwyrodnialcem lub potomkiem zwyrodnialców!
O tym wszystkim logicznie opisuje w moim portalu proponując Tobie byś się z tym zapoznał!
Zaświadcza o tym dobitnie Ewangelia Jana i moje świadectwo, że jest tam absolutna Prawda!