Przez bardzo długi czas zwyrodnialcy oszukiwali nas przez fałszywe imiona bogów, bożków i innych czortów nie dając nam szansy zrozumieć, że Imię naszego Boga Ojca Stworzyciela jest Jezus. Zaświadcza o tym dobitnie Biblia i moje świadectwo, że taka jest Prawda!
Oszukiwali i oszukują nas przez różne fałszywe religie, sekty, kulty jak madonny. Oszukiwali i oszukują nas przez różne religie jak mahometańską, buddyjską, Judaistyczną, Świadków Jehowy i mnóstwo innych zwodniczych wyznań.
Duchowi zwyrodnialcy używając cielesnych zwyrodnialców żyjących na ziemi zwodzili nas przez różne partie socjalistyczne, demokratyczne, komunistyczne oraz kapitalistyczne i pewno będą zwodzić przez jeszcze inne fałszywe diabelskie idee!
Daliśmy się nabrać, by mieć kłamstwami zasłonięte oczy! Zbałamucono naszą Świadomość, by nie dostrzec w Biblii absolutnych dowodów, że Jezus i Jego umiłowany Syn Chrystus to Bóg w Jedności z Synem i Duchem Świętego dwa tysiące lat temu przybyli na Ziemię, by przekazać Prawdę uzgadniając nowy porządek na naszej planecie. I co się stało? Zwyrodniały diabeł, którego świat nie zna wraz z innymi zwyrodnialcami ukrzyżowali ich.
Ponieważ Bóg Ojciec Stworzyciel egzystujący wiecznie jest nieśmiertelny, zmartwychwstał zaskakując swoich zabójców, którzy na siebie wydali ostateczny wyrok. Biblia i Ja daję świadectwo temu wydarzeniu, by zaczęto zastanawiać się co możemy zrobić dla Stwórcy względem zadość uczynienia tych haniebnych czynów jaki dokonał na swoim Stwórcy świat.
Jeśli nie odczułeś w swoim sercu tak strasznej zniewagi jakie uczyniono naszemu Ojcu Stworzycielowi z Nieba to jesteś zwyrodnialcem lub potomkiem zwyrodnialców!