Komu zależy, by go nazywano Ojcem Świętym?
Ewangelia Mateusza rozdział 23 werset 9
Nikogo też na ziemi nie nazywajcie ojcem swoim; albowiem jeden jest Ojciec wasz, Ten w niebie.
Nigdy nie zastanawiałem się nad powyższym wersetem, by głębiej go przebadać. Pewnego ranka w modlitwie skarżyłem się, że nie mam dowodu na to, że diabelski Mojżesz egzystuje w Watykanie i wciela się w każdego Papieża. W czasach starotestamentowych wcielał on się również w każdego cesarza, który egzystował w imperium rzymskim.
Powracając do objawienia jakie otrzymałem rankiem, myśli moje były skupione na wersecie, który wyraźnie mówił żeby nikogo na Ziemi nie nazywać Ojcem. Bezczelny zdradziecki diabeł w osobie Mojżesza dodał jeszcze przydomek do swojej wrednej osoby przydomek Święty. Jedyną osobą, której należy się takie określenie jest Nim Ojciec Stworzyciel, który egzystuje w Niebie w swoim Królestwie. Zatem jest niezaprzeczalny dowód, że ktoś w Watykanie chce odbierać fałszywie dostojeństwo Ojca Świętego w wcielając się w każdego Papieża. Niewątpliwie jest nim diabelski Mojżesz, syn zatracenia, który został wydalony z Królestwa Bożego na wieki. Ktokolwiek ma wątpliwości, to znaczy że nie wierzy Bogu i Jezusowi i bezmyślnie oddaje uwielbienie watykańskiemu diabłu, który ma pożądanie takiego uwielbienia.
Kiedy Papież Wojtyła sprawował swój urząd w Watykanie stracił swoją osobowość i niestety już nie był Karolem, był diabelskim Mojżeszem. Szczególe uwidocznienie tego stanu było po jego postrzeleniu. Być może wcześniej opierał się i walczył by diabelski Mojżesz go nie nawiedził. Niestety diabelski Mojżesz wyreżyserował zdarzenie zamachu by osłabić organizm Wojtyły i wtedy się w niego wcielił. Jego niektórzy poprzednicy nie ulegając diabelskiemu Mojżeszowi, chcąc dokonać jakieś pozytywne zmiany umierali w niewyjaśnionych okolicznościach. Nie zdziwiłbym się gdyby coś złego przydarzyło się obecnemu Papieżowi Franciszkowi, który próbuje demaskować prawdziwe oblicze rządów watykańskich.

Pamiętajmy, że Papieże to zwykli ludzie. Najczęściej wieśniakami, którzy byli nierobami i matki oddały ich na księży do kościoła katolickiego by czerpać z nich jakieś korzyści! Oni nie domagają się dostojeństwa Ojca Świętego tylko ten który się w nich wciela!
Polski Papież Wojtyła leżąc na łożu śmierci odzyskał na moment swoją osobowość wstał i podszedł do okna. Niewyraźnie mówiąc chciał przekazać jakieś ważne przesłanie. Niestety jakiś zwyrodnialec siłą go powstrzymał nie dając mu wypowiedzieć żadnego słowa. Kim był ten zwyrodnialec który go powstrzymał? Odpowiedzcie sobie sami! Widzieliście go w telewizji!
We wszystkich mediach w telewizji, radiu i pismach zwracają się do Papieży nazywając ich Ojcem Świętym, choć tego nie wolno czynić. Zapewne rozkazuje im czynić tak diabelski Mojżesz, który poprzez fałszywe religie w ogromnym procencie rządzi całym naszym światem.
Dlaczego tak się dzieje? Ponieważ wszystkie religie świata opierają się na kłamstwach Mojżesza wyznając go jako boga pod fałszywymi imionami.
Jedynym Ojcem Świętym jest nasz Stwórca, Ojciec Stworzyciel który jest w Niebie w swoim Królestwie!!!

Jeszcze kilka słów!
Pomyślicie, że zieję nienawiścią do kościoła Rzymsko katolickiego. Nic błędnego! Ludzie wierzący w tym kościele to dzieci Stwórcy szukające Prawdziwego Ojca Stworzyciela jednak zostali zwiedzieni kłamstwami i mocą diabelskiego Mojżesza.
Pomyślcie! Zarząd watykański opiera się na Biblii i udaje, że nie widzi, że jest tam zakaz nadużywania Bożego Imienia. Tak działają służby watykańskie dla diabelskiego Mojżesza nazywając papieży Ojcami Świętymi. Wystarczyłoby zrezygnować z tych plugawych praktyk i nic by kościołowi nie ubyło. Jednak tak się nigdy nie stanie bo diabeł, który ukrywa się za kulisami Watykanu walczy z naszym Stwórcą.
Zwróćcie uwagę jak często w kościołach i wszelkich sektach czyta się Mojżeszowe kłamstwa i przedstawia się je jako przykłady pobożnego życia. Tak jakby miało to jakiekolwiek znaczenie w przesłaniu Jezusa, który krytykował wszystko co dotyczyło Mojżeszowego przekazu. Diabelski Mojżesz chce udowodnić i udaje mu się, że choć żaden z Papieży nie był uczciwym ziemskim ojcem wbrew zakazu Jezusowemu będą ich nazywać Ojcami Świętymi!
Pamiętajcie! Wszyscy umieramy i dusze w świecie duchowym też podlegają oszustom. Jeśli w życiu cielesnym nie zorientujesz się że wszystkie religie, kościoły i sekty to oszuści, do świata duchowego wejdziesz w stanie obłędu.
Pomyślcie! W stanie duchowym będziecie zdezorientowani kto mówi prawdę. Tam być może diabelskiego Mojżesza przedstawią Tobie jako Boga i nie będziesz wiedział jak się zachować. Jesteśmy na ziemi na której pozwolono diabłu oszukiwać nas do ostatnich granic. On wie że stracił dostęp do Nieba na wieki. Zrzucony na Ziemię uczyni wszystko by być fałszywym bogiem, a ciebie uczyni przynależnym do jego morderczej armii.

Więcej na:  www.totalinfo.pl lub  www.infomega.pl lub www.fakty.orgpl